Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


22.07.21
3223 9 Друкувати

Все більше ФОПів встановлюють РРО/ПРРО, - Гетманцев

Данило Гетманцев, Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, у своєму Telegram-каналі повідомив, що все більше підприємців встановлюють РРО або ПРРО. 

Якщо в листопаді 2020 р. РРО встановили тільки 28 тис. платників єдиного податку, то станом на червень 2021 р. налічується вже 57.851 РРО/ПРРО ФОП на єдиному податку. При цьому, темпи фіскалізації прискорюються щомісяця.

"Примітно, що незважаючи на апокаліптичні прогнози, реальні ФОПи працюють без будь-яких ускладнень і видають клієнтам фіскальні чеки",- пише Гетманцев. 

"Схоже, до кінця року без РРО залишаться або ті, хто встановлювати РРО не повинен, ну або ті, хто просто ховається під системою єдиного податку, приховуючи свої зовсім не малі обороти", - впевнений він. 

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Василь
22.07.21 08:55

«Рабинович, смотрите - какое небо голубое!»


Рабинович: «Да-а,  это  -  они могут.»

Відповісти
  • Игорь
22.07.21 09:41

На сегодня ФОПов в Украине порядка 2 mio. Т.е. по данным Гетманцева (57851) РРО установили чуть меньше 3% всех ФОПов. Как всегда громкий пшик, как и от всех других "реформ" господина Гетманцева.  

Відповісти
  • Валентина
22.07.21 09:50

можно подумать есть выбор. занесли в рисковые, обязали установить. и на тебе заголовок: Все більше ФОПів встановлюють РРО/ПРРО

Відповісти
  • Елена
22.07.21 10:38

Пусть не пи*дит

Відповісти
  • Татьяна
22.07.21 10:40

Цены растут, легко перепрыгнуть лимит для установки РРО. Чет неудивительно.

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
22.07.21 10:46

Хотел бы услышать именно от врунишки: насколько увеличились поступления налогов после установки РРО/ПРРО единщиками? 
Врунишко утверждало, что обязательность РРО/ПРРО для единщиков – повысит поступления налогов. 
Я не пойму: у меня есть ФОП-единщик-стоматолог. Если в прошлом году, без РРО, он платил "за себя" ЕН + ЕСВ (+ за 7 работников), то и в этом году, уже с РРО, он платит "за себя" точно также ЕН + ЕСВ (+ за 7 работников)! Однако, врунишко может утверждать, что без РРО ФОП в прошлом году платил ЕН и ЕСВ меньше, чем в этом году, но уже с РРО, и это, якобы, – из-за установки РРО. Хотя на самом деле РРО тут ни причём: просто из-за увеличения т.н. "мин. зар.платы" увеличилась сумма ЕН и ЕСВ...  

Відповісти
  • Лариса
22.07.21 11:10

Как он утомил

Відповісти
  • Elena
22.07.21 14:28

Мамуля его, гетьманцева, владелица кучи квартир, земель, машин и драгоценностей установила уже рро в своём турагентстве?

Відповісти
  • Андрей
22.07.21 20:02

Мне интересно, а сколько ФОПов вообще приостановило деятельность ? Сколько стало безработных ? А сколько новых зарегистрировалось ?
Думаю, большинство просто частично уйдет в тень и бюджет не получит даже того что получал раньше !

Відповісти