Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.08.21
6229 8 Друкувати

Що шукають податківці? Ви готові до перевірки?

Сайт Бухгалтер 911 пропонує ознайомитися із відео на тему податкових перевірок.

Карантин, а разом з ним і мораторій, рано чи пізно закінчиться… А от податкові перевірки навряд. Для того, щоб добре підготуватися до них варто заздалегідь знати, на що можуть звертати увагу податкові інспектори. У цьому відео розберемося з «больовими точками», які у першу чергу шукатимуть фіскали.

  • На що звертають увагу перевіряючі?
  • Що цікавитиме податкову?
  • Що цікавитиме податкову у зв’язку з карантином
  • Реальність операцій
  • Краще передавати право підпису

Журнал "Бухгалтер 911" завжди поруч попри карантин!

Передплачуйте і будьте здорові!

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Буржуй
30.08.21 08:52

Я правильно понимаю, что работающего ФОП на ЕН ( НДС- ника не берем) , до конца карантина налоговики  не могут проверить ни под каким предлогом? Или есть исключения?

Відповісти
  • Наталя
30.08.21 09:31

Буржуй, ну, в принципе, если это ФОП без лицензий (алко-, табак, топливо) и РРО, то да, не могут. Ну еще могут быть ситуации: проверки по заявлению самого ФОП (маловероятно
) и процесс прекращения ФОП.

Відповісти
  • Буржуй
30.08.21 09:42

Наталя,  так яж и пишу , работающий , на едином, слабоалкоголкой не торгую.

Відповісти
  • Наталя
30.08.21 10:07

Буржуй,ну тогда все ок. Мораторий по проверкам ФОП. Но что будет в будущем - вопрос, конечно. Карантин все длится и длится. Вряд ли оставят этот момент без внимания...

Відповісти
  • Рома
30.08.21 11:24

А якщо ФОП - платник ПДВ, то також під мораторієм? не буде планової перевірки у цьому році? принаймні поки нема якихось змін

Відповісти
  • Наталя
30.08.21 12:35

Рома, планової - ні (ну, прямо на рік ви замахнулися, звичайно... у нас влада швидка на зміни).
Може бути хіба позапланова, проте це якщо ФОП заявить відшкодування та/або від'ємне значення у сумі більше 100 тис грн (п.п. 78.1.8 ПКУ).

Відповісти
  • Рома
30.08.21 13:03

Наталя, якщо заявити відшкодування ПДВ та/або від'ємне значення у сумі більше 100 тис грн - то це має бути позапланова перевірка суто по ПДВ, чи планова згідно графіка-плану?!

Відповісти
  • Наталя
30.08.21 13:46

Рома,позапланова, звісно. І суто щодо законності заявленого бюджетного відшкодування

78.1.8. платником подано декларацію, в якій заявлено до відшкодування з бюджету податок на додану вартість, за наявності підстав для перевірки, визначених у розділі V цього Кодексу, та/або з від'ємним значенням з податку на додану вартість, яке становить більше 100 тис. гривень.

Документальна позапланова перевірка з підстав, визначених у цьому підпункті, проводиться виключно щодо законності декларування заявленого до відшкодування з бюджету податку на додану вартість та/або з від'ємного значення з податку на додану вартість, яке становить більше 100 тис. гривень;

Відповісти