Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.09.21
1101 1 Друкувати

Чи має право ФО на податкову знижку, якщо податковий агент утримав, але не перерахував ПДФО до бюджету?

Чи має право ФО за підсумками звітного податкового року на податкову знижку, якщо податковий агент утримав, але не перерахував ПДФО до бюджету?

Фізична особа не має права на податкову знижку, якщо податковий агент утримав, але не перерахував податок на доходи фізичних осіб до бюджету.

Для розрахунку сум податку на доходи фізичних осіб, які підлягають поверненню платнику податку з бюджету у зв’язку з реалізацією ним права на податкову знижку, застосовується сума сплаченого, тобто зарахованого до відповідного бюджету податку на доходи фізичних осіб, а не нарахованого (утриманого) податковим агентом.

За матеріалами Категорія 103.05 "ЗІР"

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Olga
13.09.21 10:26

а где они нашли такую норму? почему нет ссылок на статью ПКУ, может потому что это личные домыслы авторов ЗИР? Ограничения права начисления налоговй скидки определены п.п. 166.4. ПКУ и там нет ни слова про уплату /зачисление налогов налоговым агентом. 

Відповісти
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам