Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.10.21
1698 2 Друкувати

Чи підлягають відображенню в декларації з ПДВ отримані платником роялті?

Відповідно до п.п. 196.1.6 ПКУ не є об’єктом оподаткування операції, зокрема з виплат дивідендів, роялті у грошовій формі або у вигляді цінних паперів, які здійснюються емітентом.

Відповідно до п.п. 6 п. 3 розд. V Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Мінфіну від 28.01.2016 р. № 21, у рядку 5 податкової декларації з податку на додану вартість (далі – декларація) вказуються обсяги операцій, зокрема з постачання товарів/послуг, які відповідно до ст. 196 ПКУ включені до переліку операцій, що не є об’єктом оподаткування.

Враховуючи те, що отримання роялті у грошовій формі не є об’єктом оподаткування ПДВ, тому вказані операції підлягають відображенню у рядку 5 декларації.

За матеріалами Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП
Рубрика:
Коментарі
  • Наталія
06.10.21 08:50

Як ОТРИМАННІ ролті можуть відображатися у р.5 декларації 

Відповісти
  • Наталия
06.10.21 11:32

Наталія,они забыли на какой вопрос отвечали))))

Відповісти
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія Мінзарплата з 01.12.2021: хапай в обидві жмені...
8688 12
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам