Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.10.21
27308 30 Друкувати

В Україні запроваджено обов'язкову вакцинацію: МОЗ затвердив перелік професій

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності. 

“Освітяни та працівники органів влади кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19 — невакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров’я українців та їхніх близьких, створивши безпечне середовище в закладах освіти та державних установах”, – пояснив Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко. 

Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації. 

Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Нагадаємо, що працівники освіти та органів виконавчої влади можуть щепитися від COVID-19 організовано або індивідуально у зручному для них пункті чи центрі вакцинації. Детальний перелік та контакти пунктів та центрів на list.covid19.gov.ua.

Важливо, що освітяни та працівники органів влади, які мають абсолютні протипоказання до проведення щеплень, відповідно до Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року № 595, не підлягатимуть обов'язковій вакцинації.

“Ми завершили перший етап визначення професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Наступним етапом до цього переліку будуть включені працівники усіх державних установ, організацій та підприємств, соціальні працівники та працівники поштових послуг”, - резюмував Міністр.

За матеріалами МОЗ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ксенія
07.10.21 17:46

то в них термін придатності закінчується на вакцини. і як на вибори. точно від зміни доданків сума не міняється (." організацій та підприємств, соціальні працівники та працівники поштових послуг”,-не зрозуміла примусово вакцинуватись ?

Відповісти
  • Александр
07.10.21 18:24

Ксенія,
До выборов кроме этого ещё 2 раза вакцинироваться надо будет.

Відповісти
  • Марина
07.10.21 17:50

Ксенія, это уже следующий  этап. пока учителя и чиновники 

Відповісти
  • Валерий
07.10.21 18:46

Наказ министерства можно им подтереться и выкинуть. Конституция Украины и другими законодательными актами, а также КЗоТ не ограничивает допуск к работе не вакцинированных от Ковид работников.

Відповісти
  • Олена
08.10.21 10:47

Валерий, що їм завадить Конституцію переписати і КЗОТ... вони вже стільки намутили...

Відповісти
  • марина
08.10.21 10:01

Валерий, придется отстаивать свою свободу, за детей ,радует, что сознательных намного больше

Відповісти
  • Эля
08.10.21 14:37

марина, к сожалению замечаю многие до сих пор в спячке. Я думаю  и не простутся они, потом просто дадут сами себе какое-то нелепое обоснование происходящему и сами в это поверят.

Відповісти
  • Ия
07.10.21 21:16

 абсолютні протипоказання до проведення щеплень -  это как? пациент скорее мертв чем жив? ))  наличие антител у переболевших не канает?

Відповісти
  • Марина
07.10.21 22:10

Ия, похоже, что переболевших тоже хотят вакцинировать 

Відповісти
  • хорошие люди
08.10.21 10:01

 да и вакцинируют, хотя в германии, у кого есть антитела, у переболевших, вакцинировать запрещено, Господь Вседержитель, защити  простого человека,от  этой поганой  власти

Відповісти
  • Ксения
08.10.21 11:04

хорошие люди, 62 процента вакцинированого населения. В каком месте там запрещено? Максимум промелькала новость про дифицит вакцины переболевшим

Відповісти
  • хорошие люди
08.10.21 13:42

Ксения, у меня родственник там ,его не вакцинировали -много антител- он переболел

Відповісти
  • данет
08.10.21 10:08

судя по всему наши врачи первый  раз увидели перелик противопаказань и получили переляк от того что они творили и говорили все время. сколько людей погибло из за их --противопоказаний нет все вакцины хороши и бегом вакцинируйтесь.

Відповісти
  • Ирис
08.10.21 10:44

данет, думаю врачи знали, просто в некоторых врачах целитель проснулся 

Відповісти
  • Д
08.10.21 10:08

На сайте МОЗа этого приказа нет! или мне повЫлазило??

Відповісти
  • Д
08.10.21 10:09

Д, вот 
https://moz.gov.ua/nakazi-moz?page=2

Відповісти
  • Мария
08.10.21 11:06

Д, так его в перечне нет

Відповісти
  • Ирис
08.10.21 10:45

Самоуправство и полное беззаконие!!!!! 

Відповісти
  • Олена
08.10.21 10:49

А насправді, все дуже просто має бути: якщо вірус створений штучно , то вакцина давним-давно є. А от тепер головне питання: ДЛЯ ЧОГО ВСЯ ЦЯ КАША?

Відповісти
  • зеленый змей
08.10.21 13:44

Олена, меньше  затрат на утилизацию 

Відповісти
  • Ирис
08.10.21 11:27

Олена, хороший вопрос

Відповісти
  • Людмила
08.10.21 11:16

Каша для того, щоб викупити вакцину та списати гроші,  томущо ця програма не є безкоштовною...а на справді нас відволікають від бід більш важливих речей

Відповісти
  • Ирис
08.10.21 11:31

Людмила, отвлекают они такими вещами как язык, религия, война, эпидемия и тд. А факцинацию они как раз и хотят провернуть, потому как здоровое думающее население им не нужно 

Відповісти
  • гость
08.10.21 13:39

Ирис, верно сказано! Лучше эти средства пустили на сохранение окруж.среды или вместо - они решили численность сократить

Відповісти
  • Олена
08.10.21 12:05

Ирис,ДА!!!

Відповісти
  • Олена
08.10.21 12:07

Якщо вакцинованих буде , як в них по плану 80%, то 20%- їм не перешкода!

Відповісти
  • Ольга
08.10.21 13:28

Чому в цьому переліку відсутній медичний персонал? Вони що не контактують?

Відповісти
  • !
08.10.21 15:00

Ольга,!

Відповісти
  • Володимир
11.10.21 13:08

"Працівник" - це професія????
Зовсім отупіли негідники!

Відповісти
  • Дарья
19.10.21 11:13

Люди умирают после "чудодійного щеплення", вакцина способствует ускоренному образованию тромбов. Те кто нормально пережил вакцинацию всё равно заболевают. Если сотр. Минздрава уверенны в вакцине то должны ввести бесплатную страховку жизни для тех кого они вакцинируют.  

Відповісти