Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


03.12.21
8500 24 Друкувати

Програму «єПідтримка» буде розширено: на що можна буде витратити кошти за вакцинацію

Програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав від карантинних обмежень, буде розширено. Українці зможуть витратити кошти, отримані за вакцинацію, на купівлю книжок. Про це повідомила Перша віце-прем’єр-міністр України – міністр економіки України Юлія Свириденко. 

«Урядова команда працює для того, щоб людям було зручно скористатися 1000 грн за участь в кампанії вакцинації, а бізнес отримав необхідну підтримку. Ми провели зустрічі з представниками сфери культури, Інституту книги, Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів, інших інституцій, та за результатами вирішили, що витратити 1000 грн на придбання книг можна буде від початку програми «єПідтримка», - повідомила Юлія Свириденко.

Нагадаємо, програма “єПідтримка”, ініційована Президентом України,  стартує з 19 грудня та триватиме впродовж наступного року. В рамках програми громадяни зможуть отримати від держави підтримку в розмірі 1 000 гривень. За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки для мандрівок усередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси, а також придбати книжки. Участь в програмі зможуть взяти повнолітні громадяни, які пройшли повний курс вакцинації, що підтверджується відповідним сертифікатом у мобільному застосунку “Дія”.

Взяти участь у програмі на першому етапі можна буде через мобільний застосунок Дія. Для цього громадянин в Дії обирає послугу «єПідтримка», проходить перевірку на відповідність встановленим критеріям, відкриває віртуальний рахунок в онлайн-банку, отримує на нього гроші та витрачає їх на покупку послуги у суб’єкта господарювання, який бере участь у програмі. За попередніми підрахунками - це більше 6000 підприємств у сферах культури, спорту та пасажирських перевезень.

Вчора Рада прийняла Закон "Про внесення змін до додатків № 1 та № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".  

Законом збільшено додатково на 5.000.000 тис. гривень обсяги видатків споживання загального фонду державного бюджету за новою бюджетною програмою «Надання допомоги в рамках програми «єПідтримка».

Уряду доручено затвердити порядок надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка», її розмір та вимоги до суб’єктів та прийняти у триденний строк з дня набрання чинності Закону нормативно-правові акти, необхідні для його реалізації.

Більш детально про програму «єПідтримка» читайте за посиланням

За матеріалами Міністерство економіки України
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Лариса
03.12.21 08:21

У нас выборы что ли на носу? Что ни новость - бабло раздают 

Відповісти
  • Наталья
03.12.21 08:34

Интересно, наш Президент про пирамиду потребностей Маслоу слышал? Или он действительно считает, что украинцу для счастья только развлечений и путешествий не хватает. Ну для пенсионеров так вообще выглядит как издевательство. 

Відповісти
  • Маруся
03.12.21 10:50

Вообще-то, как не парадоксально звучит, статистика свидетельствует о том, что людям в последние годы, а не только в пандемию, не хватает полноценного качественного отдыха. Путешествия весьма полезны, хотя за 1000 грн. разве что Крыжополь ол инклюзив... Лично я даже при незначительном доходе с удовольствием возьму билеты в театр и филармонию или частично оплачу ФОПу свой спортзал. Почему нет? Книжку не куплю - в интернете почитаю.
 

Відповісти
  • Наталья
03.12.21 10:57

Маруся, ну это значит, что Вы оплатили счета за отопление, Вы  одеты и обуты, Вам хватает денег на продукты,  у Вас есть медстраховка. И Вам не надо помогать родителям-пенсионерам, и содержать двоих детей-подростков. Тогда да, театр Вам необходим, не спорю.

Відповісти
  • Вікторія
04.12.21 10:47

Наталья, мне интересно, можно будет оплатить жд билеты ребенку/внуку?
Я бы с удовольствием скинула бабушке эту 1000 на газ и оплатила бы ее Дией поход в кино или проезд на учебу/обратно

Відповісти
  • *
03.12.21 11:14

Наталья, плюсуюсь. Мне оплатить долги за коммуналку и тысяча никак не поможет. Осталось только в Крыжополь сьездить. 

Відповісти
  • Лариса
03.12.21 09:34

Наталья, як підтверджують події останніх місяців, у презилента все добре з пірамідою Маслоу, навіть більше ніж добре і у особистих можливостях і у фінансуванні державному. 
І гроші "с барского плєча" виділені не з статті фінансування ОП чи себе любимого....

Відповісти
  • Ирина
03.12.21 09:32

собрать президента-правительство-депутатов, всех посадить за колючую проволку на годик, с обязательной ежемесячной вакцинацией и круглосуточнім ношением масок и всем куар-код на лоб, и  платить им минималку, и поставить кругом видеокамері и будет креутое реалити-шоу на выживание!!! Я думаю что все граждане с удовольствием на это посмотрят....

Відповісти
  • Ирис
03.12.21 13:49

Ирина, поддерживаю!!!! А что, прежде чем заставлять других, нужно же на себе, любимых, опробовать 

Відповісти
  • Валерий
03.12.21 10:38

Ирина,и вас к ним тоже.

Відповісти
  • Диана
03.12.21 10:15

Ирина,И тех, кто руководит президентом-правительством-депутатами туда же!!!

Відповісти
  • Сергій
03.12.21 10:16

господа, что же вы такие озлобленные!? не дает-жлоб, предлагает-козел! вакцинация безоплатно-подвох, за деньги- "последнее забирает". Надо самим определиться- или крест снять или трусы одеть!

Відповісти
  • Ирис
03.12.21 13:52

Сергій, это не озлобленность, просто народ уже не знает КАК РЕАГИРОВАТь на все покращення власти! Все их покращення -  для народа какое-то погиршення..... 

Відповісти
  • Диана
03.12.21 10:21

Сергій,потому, что на моей РОДИНЕ у меня отнимают язык, культуру, заставляют налогами уходить в тень, здоровым портить  всякими вакцинами и при этом лапшу вешают, что все типа ништяк! )

Відповісти
  • Лариса
03.12.21 12:00

Диана, то Ви б спробували рідною мовою спілкуаватись, дисиь, ніхто б язика і не відбирав 

Відповісти
  • Вікторія
04.12.21 10:50

Лариса, так людина й хоче спілкуватися рідною ЇЙ мовою, тою мовою, якій спілкувалася в цій країні від народження.
А ви, мабуть, сплутали державну та рідну мови

Відповісти
  • Диана
03.12.21 15:35

Лариса,я хочу у себя на родине (Киев, Украина) не пробовать общаться, а общаться на родном русском языке, которому мы научились с молоком матери!

Відповісти
  • ****
03.12.21 12:39

"За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки для мандрівок усередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси, а також придбати книжки." - це дуже актуально для пенсіонерів у яких смартфони і Дія .
То перерахуйте їм цю "подачку" за комуналку.

Відповісти
  • Лора
04.12.21 09:59

****,Вот прочитала "За ці кошти ..." и складывается впечатление, что звучит как последняя воля заключенного перед казнью

Відповісти
  • Диана
03.12.21 15:51

****,Ім зовсім треба відмінити плату за комуналку, або надати субсідію на всю комуналку

Відповісти
  • Диана
03.12.21 15:37

) Лучше хоть что-то, чем вообще ничего!

Відповісти
  • Тетяна
06.12.21 19:43

Чомусь усі заходи, на які можна витрачати цю тиЩУ, окрим книг, схоже мають сприяти розповсюдженню коронавіруса...

Відповісти
  • Елена
09.12.21 14:20

Тетяна,

Відповісти
  • Елена
09.12.21 14:24

список куда используется эта 1000 составили в помощь бизнесу, который много пострадал от коронавируса.

Відповісти