Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.12.21
71624 52 Друкувати

Із січня 1000 грн, яку отримають вакциновані громадяни України, можна буде витратити ще й на ліки

В Україні повний курс вакцинації проти COVID-19 пройшли вже понад 40% дорослих громадян. У січні 2022 року розшиться перелік товарів і послуг, які можна буде придбати на 1 тис. грн, надану державою кожному українцю, який отримав повний курс щеплень. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського.

«З 19 грудня повністю вакцинованим українцям буде нарахована одна тисяча гривень. Вони зможуть витратити ці кошти на напрямки, які найбільше постраждали від пандемії, – записатися в спортзал, піти в кінотеатр, музей або на концерт, купити квиток на потяг або літак, придбати книги. Водночас, дослухавшись до побажань наших громадян поважного віку, для яких важливою є підтримка здоров’я, зокрема в умовах пандемії, було ухвалено рішення додати до переліку доступних товарів ще й ліки», – зазначив Володимир Зеленський.

Глава держави висловив переконання, що такий крок збільшить кількість щеплень проти COVID-19 серед літніх людей, а також сприятиме лікуванню й профілактиці інших захворювань.

Нині Міністерство цифрової трансформації доопрацьовує технічні можливості для того, щоб купівля ліків за передбачені за щеплення кошти стала доступною з січня наступного року.

Загалом, як повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, на сьогодні Україна подолала показник у 40% вакцинованих серед дорослого населення: з 14,1 млн громадян 12 млн отримали по два щеплення проти коронавірусу.

Проте Віктор Ляшко зауважив, що впродовж останніх двох тижнів спостерігається зниження темпів вакцинації.

У цьому контексті Президент наголосив на необхідності активізації вакцинації, адже попри покращення епідемічної ситуації в країні тижневі показники захворюваності залишаються високими.

За даними уряду, минулого тижня в Україні виявлено 61 тис. нових випадків захворювання на COVID-19. Активних хворих на сьогодні – майже 300 тисяч осіб.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль нагадав, що з 7 грудня дев'ять областей вийшли з «червоної» зони, а нині критеріям виходу з неї відповідає Вінницька область, тож розглядатиметься питання щодо її переведення у «жовту» зону.

Також задля мінімізації ризиків для хворих на COVID-19 серед громадян віком від 60 років було внесено зміни до стандартів медичної допомоги щодо коронавірусної хвороби і розширено показання до госпіталізації цієї категорії хворих.

У зв’язку з наближенням різдвяних і новорічних свят, були ухвалені відповідні накази МОЗ і головного державного санітарного лікаря щодо протиепідемічних заходів під час роботи гірськолижних курортів. Окремо також напрацьовані протиепідемічні заходи під час проведення великих масових заходів, повідомив Денис Шмигаль.

За прогнозами РНБО, епідемічна ситуація в нашій країні на свята має бути стабільною. Очікується, що новий штам коронавірусу «Омікрон» може з’явитися в Україні цього тижня. Але результати перших досліджень у країнах, де він уже виявлений, свідчать про легший перебіг хвороби, зауважив секретар РНБО Олексій Данілов.

За матеріалами Офіс Президента України

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Игнат
13.12.21 21:08

Знаете, что мне нравится? Когда есть, за что ругать, негативных комментариев тьма тьмущая, а когда (вот как сейчас) есть, за что похвалить, ни одного комментария)

Відповісти
  • Сонечка
14.12.21 18:15

Игнат, ти що ? д@вбойоб (с)  Москаль Г.Г.. В Америці по 1000$ давали на кожного американця не зважаючи на вік а тут на ліки тільки 60+ (до-речі )

Відповісти
  • Mary
20.12.21 10:03

Сонечка,какие  1000  долларов??  Смешно.  Там  по  100  долларов  дают.

Відповісти
  • Ирис
14.12.21 14:32

Игнат, например, за что хвалить????

Відповісти
  • Валерий
14.12.21 10:12

Игнат,самое главное, что главный комментатор этого сайта Юра, молчит.

Відповісти
  • Татьяна
14.12.21 08:55

Игнат, а чего радоваться? В моей ДІЇ нет заяви на єпідтримка. И никто не может сказать.Ответ,ждите  19,12.21 - тогда наверно заработает

Відповісти
  • Вадим
14.12.21 09:05

Татьяна, обновиться до последней версии. Сразу же при входе появится предложение записаться. Открыть приложение для А-Банк, Монобанк, Альфа(Привата пока нет). Тут же предлагается оформить вирт.карту(одно нажатие). В Дие с 19.12. подать заявку на получение денег(опция уже там добавлена). Деньги поступят в течении 10 дней.

Відповісти
  • Татьяна
14.12.21 09:15

Вадим, версия 3,019

Відповісти
  • Татьяна
14.12.21 09:12

Вадим, не обновляется.Да и вроде б последняя.Карточку оформила, а с Дієй - никак

Відповісти
  • Валерий
14.12.21 10:10

Татьяна,для Андроида версия ...19, для Яблочников ...23

Відповісти
  • Татьяна
14.12.21 10:18

Валерий, значит та -19

Відповісти
  • Кира
14.12.21 07:04

Игнат, "Радуйтесь, рабы, похлебке". Так?

Відповісти
  • Станис
14.12.21 08:55

Кира,  или так:
"Чего ж тебе ещё надо, собака?"   (С) Иван Васильевич

Відповісти
  • Денис
14.12.21 09:32

на самолёт...... чёторжу!!!!

Відповісти
  • Наталья
14.12.21 09:53

Да!!!, дали 1000,00 на лекарства только забыли ввести мораторий на повышение цен на лекарства

Відповісти
  • Марина
14.12.21 10:39

У нас небольшой городок, и оказвается на сегодняшний день я могу потратить 1000 грн. только на поход в краеведческий музей! Единственный кинотеатр и тренажерные залы не получили аккретитацию ( и получат ли?)!

Відповісти
  • три ха-ха
14.12.21 10:43

Марина, ну аптеки есть? Закупитесь валерианкой с зеленкой-все польза от властей)

Відповісти
  • Марина
14.12.21 11:34

три ха-ха, так я не вложусь по срокам выдачи в категорию 60+

Відповісти
  • Марина
14.12.21 10:45

Поинтересовалась у книжного-интернет магазина (иногда приобретаю там литературу) можно ли будет у них потратить эту тысячу, ответили: "вряд ли!". Получается, выручку можно будет делать только "своим" магазинам?!

Відповісти
  • Ольга
14.12.21 13:51

Марина, я спросила на сайте Якабу. Ответили, что можно, у них есть один из этих кодов МСС, которые необходимы продавцам. чтобы принять оплату через терминал или онлайн-оплату.

Відповісти
  • Тетяна
14.12.21 11:31

Марина, умова використання Е-1000 (е-тисячі) - в закладах має бути pos-термінал. То зрозуміло, що скоріше за все інтернет оплати не пройдуть. Але ж є стаціонарні магазини, аптеки, кінотеатри..І взагалі  чому і куди поспішати. Можна почекати, якщо в Дію щось не підтягується то анонсували що вакциновані але без смартфонів зможуть отримати і використати це неомрійне "благо" в 3-му кварталі наступного року.

Відповісти
  • Acustik
09.01.22 10:20

Тетяна, Это если будут живы в третьем квартале 2022 года!

Відповісти
  • Vlad
14.12.21 20:00

Тетяна,Поясните мне, как через POS-терминал прокатать виртуальную карту?

Відповісти
  • name
17.12.21 17:43

Vlad, При помощи телефона с поддержкой NFC

Відповісти
  • Наталія
11.01.22 16:40

name, это именно то что нужно вакцинированным 60+, для большинства поддержка NFC покруче китайской грамоты

Відповісти
  • Диана
14.12.21 11:30

Спасибо! Может на самолете покатаюсь летом :) Правда еще вакцтнироваться нада, а єто неохота!  

Відповісти
  • name
17.12.21 17:50

Диана, Увы, "зеленая поддержка" не бесконечна, если за 4 месяца не потратить деньги - все уйдет государству обратно.

Відповісти
  • Світлана
14.12.21 12:58

Диана, на самолете? И куда за 1000,00 грн можно долететь? 

Відповісти
  • Наталія
11.01.22 16:41

Світлана, пройтись по посадочной полосе.

Відповісти
  • Світлана
14.12.21 12:55

Вот и молодцы. Осталось только придумать, как это осуществить, не имея компьютера и смартфона.

Відповісти
  • Юрий
10.02.22 12:23

Світлана, тем у кого нет компьютера или смартфона то тем будут выдавать карточки Е-поддержка. Я спрашивал в ПриватБанке то сказали что можно будет изготовить пластиковую карточку Е-поддержка. Когда, не знаю. Нужно наблюдать за новостями по этому поводу. 

Відповісти
  • Юрий
10.02.22 12:21

Світлана, ну вы же откуда то свой комментарий написали. Значит у вас есть смартфон с интернетом или компьютер. 

Відповісти
  • Юрий
10.02.22 12:20

Світлана,

Відповісти
  • Ирис
14.12.21 14:32

Світлана,  а самое важное, на лекарства можно потратить только 60+, а в том возрасте наличие смартфонов очень сомнительно..... Да и что те, кому не 60 не нуждаются в лекарствах???? Раз уж они решили всех заколоть, не доверяя нашему здоровью, иммунитету, значит считают всех больными, то и лекарства всем нужны...... Бред бредовый 

Відповісти
  • Юрий
10.02.22 12:29

Ирис, вот и я о том же. Мне 35, диабет 1 типа тяжелой формы, эпилепсия, проблема с щитовидной железой и мне нужно принимать лекарства от этих болезней. Ещё и пенсия по диабету 2200. Еле хватает на все это. А ещё нужно купить чё то на перекус, чтобы сахар не упал. А лекарства от эпилепсии стоят с 580 и больше. В интернете нашел по 290 гривен. На 1000 как раз могу купить себе 3 пачки такого лекарства, но беда в том что мне не 60. Мне до этого возраста ещё жить и жить. А за какие деньги я буду покупать лекарства от эпилепсии, платить за инсулин, гормоны для щитовидной железы если пенсии мало на что хватает. На работу если учтроюсь то будут платить копейки. Вот бы Зеленский так прожил бы, я б на него посмотрел.

Відповісти
  • Ольга
14.12.21 13:54

Світлана, или например есть смартфон, но он не поддерживает "оплату через терминал", нет там этого NFC, поэтому нужна или пластиковая карточка, или онлайн-оплата на сайте.

Відповісти
  • :? -> .!
14.12.21 17:46

*Коментар видалено*

Відповісти
  • Наталія
11.01.22 16:45

:? -> .!, 12 из 14 это 40%? Это кто считал Кличко: " у меня 2 зама, четверо из которых..."

Відповісти
  • ірина
20.12.21 16:50

эта 1000 издевательство над гражданами,почему они думают,что у всех есть смартфоны?люди  +50 вообще любят кнопочные,им интернет не нужен-поговорил по душам с друзьями и хорошо.Так это люди 2-го сорта получается?где-то там, в 3 квартале что-то придумают для них...все можно (при желании конечно),сделать проще и доступнее всем.Ну,так это сколько бабла надо,вот и придумано что б как можно меньше граждан этим правом воспользовались.

Відповісти
  • Елена
20.12.21 16:58

ірина, мне 63, в моем окружении, у людей от 50+ до 73+, смартфоны с интернетом. Любят они по мессенджерам "перекидываться" инфой.

Відповісти
  • Наталья
21.12.21 15:16

у меня нетуNFCи что делать? 

Відповісти
  • Олександр
16.01.22 14:23

Наталья, Купіть смартфон з функцією NFC за 5- 7 тисяч грн. і заплатіть за ліки ту злощасну вовину тисячу!

Відповісти
  • Елена
04.01.22 11:52

Лекарства любые можно будет приобретать или опять будет ограничение в ассортименте?

Відповісти
  • Ольга
18.01.22 11:51

Елена,и еще не в каждой аптеке

Відповісти
  • сергеев анатолий владимировичь
04.01.22 16:39

пожалуй водка и табак тем кому 60.остальных в конец очереди....

Відповісти
  • Acustik
09.01.22 10:22

Если хилый - сразу в гроб(В.Высоцкий)!

Відповісти
  • Андрей
09.01.22 11:36

Нигде в аптеках на данный момент тысячу на лекарства не реализовывают. Уже пытался приобрести лекарства, но увы....

Відповісти
  • Наталія
11.01.22 16:47

Главное засветится перед Евросоюзом, и практически ничего не потратить.

Відповісти
  • Юрий
30.01.22 13:15

Воспаление простаты появилось именно после вакцинации почему-то . В ноябре не было, в декабре появилось. Пошел в аптеку потратить ковидную тысячу как раз на эту тему. Ничего не вышло. В соседском смартфоне были все необходимые примочки. Вот так-то.

Відповісти
  • Зінаіда
31.01.22 13:58

Присоеденяюсь к вашему мнению.

Відповісти