Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.01.22
16082 11 Друкувати

Чи потрібні первинні документи підприємцям - єдинникам, - позиція Гетманцева

Данило Гетманцев, Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, наголошуе, що фізичні особи-підприємці не звітують про витрати на придбані ними товари, а, отже, не зобов‘язані підтверджувати придбання товарів первинними документами в цілях податкового контролю.

За матеріалами Данило Гетманцев, Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Бух
14.01.22 07:20

Найцікавіше, що ми вже не на норми закону маємо орієнтуватися, а на позицію якогось Гетьманцева. Коли там у нього повноваження спливають? Бо вже стільки "вдосконалив", що ходимо голодні і босі, а йому все не йметтся

Відповісти
  • Ніна
14.01.22 09:12

Может пора начать писать нормальные законы. Тогда и говорить не придется

Відповісти
  • Александр
14.01.22 18:40

Ніна,
Нормальные им не нужны.

Відповісти
  • Муравей
14.01.22 09:56

Можна було написати простійше "Продавайте нашу контрабанду через касові апарата, а ми будемо вас штрафувати за те що ви її не правильно продаєте"

Відповісти
  • Фунт
14.01.22 10:10

Короче, если налоговая насчитает штраф - берёшь за шкирку Гетманцева, тянешь его в суд и пусть отстаивает свою позицию !

Відповісти
  • Алла
14.01.22 10:39

Фунт, ты его не потянешь!!!

Відповісти
  • Юра
14.01.22 10:39

У меня другой вопрос а нужен ли нам Гетьманцев?

Відповісти
  • Буржуй
14.01.22 12:08

Юра, - Скрипач не нужен. Он только лишнее топливо жрет

Відповісти
  • Александр
14.01.22 18:44

Буржуй,
Нам то нет,  а европейским партнёрам нужен. Грабить Украину в мутном болоте получше будет, чем в честной-прозрачной налоговой политике.
К сожалению его в пустыню не сбросить, он к себе на острова полетит.

Відповісти
  • Олександра
15.01.22 07:29

Откуда вся контрабанда? Единщики 2-3 группы работают с первичкой.  Вы всех поставте в равные условия.    7 км. Одесса оказывается 1 группа оттуда и весь товар. И все это контрабанда. Наведите порядок на таможне и тогда спрашивайте накладные.

Відповісти