Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.03.22
12446 18 Друкувати

До кінця карантину працюємо без токенів

Постановою КМУ від 23 лютого 2022 р. № 229  внесено зміни до постанови від 9 грудня 2020 р. № 1236, якою, зокрема, продовжено дію карантину до 31 травня 2022 року. 

Крім того, на період дії карантину, дозволяється використання електронних підписів чи печаток, що базуються на сертифікатах відкритого ключа, виданих кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг без відомостей про те, що особистий ключ зберігається у захищеному носієві ключової інформації.

Ці послаблення не стосуються вчинення в електронній формі правочинів, що підлягають нотаріальному посвідченню та/або державній реєстрації у випадках, установлених законом, та випадках, пов’язаних з високим ризиком для інформаційної безпеки, що визначається власниками відповідних інформаційних та інформаційно-комунікаційних систем з урахуванням обмежень, установлених абзацом другим частини другої статті 17 Закону України “Про електронні довірчі послуги”.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • олена
12.03.22 20:59

Людей стріляють. Бізнес весь лежить, а ви згадуєте про токіни.Без токінів нічого не працює. Звіти не здають, пн не реєструють. Люди   в підвалах вмирають бе води. Ви хоч би совість мали з своїми токінами. 

Відповісти
  • Раїса
13.03.22 07:20

Боже, в ВР одні запроданці, продовжують знущатись над Україною своїми безглуздими законами

Відповісти
  • Александр
13.03.22 14:54

Раїса,
Они а не продажные, обычные вражеские диверсанты.

Відповісти
  • Раїса
13.03.22 07:50

І є час на такі закони.

Відповісти
  • Ирис
14.03.22 17:07

Раїса,  под шумок примут все против чего народ выступал 

Відповісти
  • Світлана
13.03.22 14:01

Коли вони перестануть нас бухгалтерів мучити?

Відповісти
  • Lora
14.03.22 10:53

Але ж економіка повинна працювати. До того ж не всі сидять у підвалах, на більшості території України відсутні бойові дії

Відповісти
  • Liliya
14.03.22 11:39

Якщо  СЕА не працює ,то навіщо ті токени? Ми ж не можемо ні один звіт подати, тому що сайти податкової та статистики не працюють

Відповісти
  • Ната
14.03.22 16:24

Звіти приймаються. Статистика взагалі без проблем

Відповісти
  • Лара
14.03.22 12:13

Я декларацію по акцизу здала без токенів. Але за несвоєчасно подану декларацію по прибутку штраф нарахували (в кабінеті висить)

Відповісти
  • Ирис
14.03.22 17:11

Блин, я отправляла прибыль, баланс, статистику годовую 24.02, под такой бомбежкой, а она так и не дошла до налоговой. Сервер налоговой лежал.... Некоторая статистика была принята, а некоторая была в ожидании баланса. И эти су.... начислят за это штраф????? 

Відповісти
  • Екатерина
14.03.22 12:41

Лара, серьезно? надеюсь поправят 

Відповісти
  • Гість
14.03.22 12:22

Хтось пробував щось сплачувати? В кабінеті платника не відображається свіжа проплата , на приклад , по ЄСВ, хоча було проведено як завжди. Може не працює якийсь сервер-статистики; в такий час коли хоч хтось намагається мінімально поповнювати бюджет виходить не має такої змоги, зато вчасно згадуємо про токени - якось дивно

Відповісти
  • Лариса
14.03.22 15:55

Гість, в кабинете все проплаты есть - не выдумывайте!

Відповісти