Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.06.22
39820 108 Друкувати

Строки реєстрації ПН за лютий-травень 2022 року: як це бачить ДПС

Державна податкова служба України на своєму сайті оприлюднила інформацію про строки реєстрації ПН в ЄРПН у світлі Закону № 2260-ІХ.

ДПС зазначає, що абзацом 3 п.п. 69.1 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ визначено, що платники податків, які мають можливість своєчасно виконувати податкові обов’язки, зокрема, обов’язок щодо дотримання термінів реєстрації ПН/РК, звільняються від відповідальності за несвоєчасне виконання обов’язків, граничний термін виконання яких припадає на період починаючи з 24 лютого 2022 року до дня набрання чинності Законом № 2260-ІХ, за умови реєстрації такими платниками ПН/РК в ЄРПН до 15 липня 2022 року, тобто до 14.07.2022 р. включно.

Оскільки Закон № 2260-ІХ набрав чинності з 27.05.2022 р. (дня, наступного за днем його опублікування), платникам податку слід враховувати таке:

► до дати набрання чинності Законом № 2260-ІХ (до 27.05.2022) граничний термін реєстрації в ЄРПН (15.05.2022) мають лише ПН/РК, складені по 30.04.2022 включно;

► у зв’язку з внесенням змін Законом № 2260-ІХ до підпункту 69.9 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ перебіг строків, у тому числі і для реєстрації ПН/РК в ЄРПН, було поновлено з 27.05.2022.

Отже, з урахуванням викладеного граничні терміни реєстрації в ЄРПН ПН/РК, складених з 01.05.2022 по 15.05.2022 включно, продовжуються на 11 календарних днів (кількість днів, яка минула від 16.05.2022 до дати поновлення термінів реєстрації ПН/РК в ЄРПН).

Таким чином, платники ПДВ зобов’язані зареєструвати в ЄРПН  ПН/РК, складені за операціями з постачання товарів/послуг, що здійснені протягом лютого-травня 2022 року, в такі терміни:

– для ПН/РК, складених до 30.04.2022 включно, в тому числі і зведених ПН за квітень 2022 року, що складаються у випадках, визначених Кодексом, – граничним терміном реєстрації в ЄРПН є 14.07.2022;

– для ПН/РК, складених з 01.05.2022 по 15.05.2022 включно, граничним терміном реєстрації в ЄРПН є 11.06.2022 (31.05.2022 + 11 к.д.);

– для ПН/РК, складених з 16.05.2022 по 31.05.2022, включаючи зведені ПН за травень 2022 року, які складаються у випадках, визначених Кодексом, – граничним терміном реєстрації в ЄРПН є 15.06.2022.

Останнім (сімнадцятим) абзацом підпункту 69.2 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ визначено, що у разі виявлення порушень законодавства за результатами проведення перевірок до платників податків застосовується відповідальність згідно з цим Кодексом, законами, контроль за виконанням яких покладено на контролюючі органи, з урахуванням обставин, передбачених підпунктом 112.8.9 пункту 112.8 статті 112 ПКУ, що звільняють від фінансової відповідальності.

При цьому вимоги законодавства щодо мораторію (зупинення) застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) на період дії воєнного, надзвичайного стану та/або на період дії карантину, встановленого КМУ на всій території України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), не застосовуються.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Наталія
08.06.22 21:37

Это издевательство чистой воды

Відповісти
  • Олег
08.06.22 21:50

Стрижуть суки бабло під час війни з тих хто ще працює, як мені зареєструвати травень , якщо лютий квітень мені зареєструють до 14.07 і зараз на формулі глибокий мінус. Щоб зареєструвати травень потрібно повнити рахунок на суму всіх незареєстрованих податкових від контрагентів за лютий - квітень 

Відповісти
  • Ніна
09.06.22 10:03

Олег, вони Суки з великої букви і вбивці бухгалтерської професії. Мало того, що керівництво не цінує, так ще і ці "радетелі". Закінчиться війна - то військові з ними правильно розберуться!

Відповісти
  • Анна
09.06.22 14:01

Ніна,вони ще і вбивці бізнесу, який залишився та платить податки

Відповісти
  • Ніна
11.06.22 10:28

Анна, стовідсотково!

Відповісти
  • Ирис
08.06.22 21:54

НН  с 01.05.2022 по 15.05.2022 до 11.06.22 и это они сообщают 08.06???? И по каким таким соображениям появились 11 дней? А не высосано ли это из пальца???? Тут и так голова кругом КАК это все сделать до 15.07, а тут такое.... Одно вредительство!

Відповісти
  • Бух
09.06.22 14:58

Ирис, а мене ще цікавить, як вони взагалі рахували строки? Якщо за першу половину треба зареєструвати до 11.06 (а строк був 31.05), то чому не подовжили другу половину? І те, й інше -травень. І те й інше строки після вступу в силу. То чому першу половину переносять, а другу - ні?

Відповісти
  • Лора
10.06.22 02:15

Бух, також цікавить на чому базуються їхні розрахунки термінів. Логічно не можу собі щось пояснити

Відповісти
  • Світлана
08.06.22 22:12

Під шумок, що хочуть те і роблять, завтра напишуть, що зареєстровані до 15.07.22 не можна включати в кредит, тьфу, господи прости, емоції зашкалюють, дороги вони будували, авжеж, хто ж перевірить тепер ????

Відповісти
  • Юра
09.06.22 03:16

Я успел отправить НН повторно, те, что идиоты отправленные в феврале завернули. Но проверить их судьбу не могу. В кабинет из Симферополя, украинского типа города, в котором я чудесным образом оказался . При этом благодаря нашей сбежавшей власти из городка на Азовском море не выезжал. Может быть скоро узнаю, что в этом виноват я, а не де би бы , устроившие цирк с НДС. Одна НН со слов контрагента дошла до адресата. И вот не знаю теперь, если остальные не добежали, то будет ли это доказательством, что мог и не сделал. Но в ,ем уверен точно, то готов сдохнуть, но любого фискала, сделавшего попытку задать мне вопрос потяну к полицаем на очную ставку с букетом статей из УК. Но вопрос к тем, у кого суды работают. Почему в судебном порядке не обжалуете претупные решения. Или оккупанта не боимся а уродов без угла а в хоромах испугались. Врагов надо уничтожать. Разве не к этому призывает главный ..............

Відповісти
  • Муравей
09.06.22 09:15

Юра, Иди хоть ти за російським воєнним кораблем, бот х....нов, без тебе тошно!!!!

Відповісти
  • Лора
10.06.22 02:21

Муравей, а в чому Юра не правий? Я не там де він, а в самому серці країни. Досі не розумію чого відключили ЄРПН, а коли включили, то перевірити "ху із ю", не можна, бо не працюють реєстри...але частково інфо можна знайти на комерційних ресурсах, в тому числі і інфо щодо адрес засновників.... В мене багато питань???? Я не бот, а звичайний бухгалтер патріотичний і позитивний настрій якого поступово змінюється на важко депресивний....

Відповісти
  • Наташа А
09.06.22 06:01

А чего нам только 8 вечером об этом сообщили, а не 11 июня с утра.

Відповісти
  • Світлана
09.06.22 07:07

А хіба бухгалтера люди? Ми ж не люди, у нс немає ні відпочинку ні сім'ї. Та й кого цікавить що нам і вночі приходиться працювати.

Відповісти
  • Ирина
10.06.22 10:41

Світлана, та кого цікавить, що половина з нас взагалі немає де жити не те, що реєструвати податкові

Відповісти
  • Світлана
09.06.22 07:34

В законі чітко вказано податкові накладні за лютий- травень 2022 повинні бути зареєстровані до 15.07.22
Бо, якщо так вигадувати, то попередній закон давав мені право на реєстрацію ПІСЛЯ воєнного стану на протязі 6 місяців.
Тобто все, що до 27.05.22 можна і потім, така логіка.
Уроди !

Відповісти
  • Ирина
09.06.22 08:33

так карантин, значит штрафа не будет

Відповісти
  • 11
09.06.22 09:07

Ирина, прочитайте последний абзац. Мораторий на штрафные санкции - не застосовуєтья.
То есть штрафы будут.

Відповісти
  • Марина
09.06.22 08:48

Я розумію,що вони думають,що війна все спише...Але різати гілку ,на якій сидиш? Хтось дуже хоче продовжувати схемки зі скрутками і не має значення,що тисячі підприємств просто закриються,або підуть у тінь через неспроможність заплатити те ПДВ.Для чого було вимикати реєстр? Що революційного несе у собі нова форма податкової накладної?Як завжди,хто винен?Невістка!

Відповісти
  • Ніна
09.06.22 08:48

Наші фіскала в своєму репертуарі. "Нові" обличчя з старим оскалом

Відповісти
  • Елена
09.06.22 08:49

Яркий пример заботы государства о людях. Все делают для того, чтобы бизнес развивался, особенно в таких тяжелых условиях. При этом критерии подтверждения невозможности выполнения своих обязанностей, как плательщика налога, для тех, кто оказался в зоне военных действий до сих пор не опубликованы.

Відповісти
  • Тетяна
09.06.22 08:51

Ирина.
Как раз штрафы будут:
При цьому вимоги законодавства щодо мораторію (зупинення) застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) на період дії воєнного, надзвичайного стану та/або на період дії карантину, встановленого КМУ на всій території України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), не застосовуються.
ВИМОГИ ЩОДО МОРАТОРИЮ ЗАСТОСУВАННЯ ШТРАФIВ НЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ

Відповісти
  • Муравей
09.06.22 09:16

Господі, які вони кончені!!!

Відповісти
  • Людмила
09.06.22 09:21

Це піс....ь, ПН/РК ледве реєструються за 02-04/2022 ,  вони вже травень хочуть,щоб був вчасно зарестрован(((                                       І я так і не зрозуміла, так штрафні санції не застосовуватиметься, якщо травень теж не в терміни буде зареєстрван?

Відповісти
  • Наталья
09.06.22 09:22

Людмила,застосовуються штрафи

Відповісти
  • Антонина
09.06.22 09:23

Иногда закрадывалась крамольная мысль, что и у них есть что-то человеческое. Ан нет, не подвели.

Відповісти
  • Катерина
09.06.22 09:24

Хто підписує такі листи, уроди.

Відповісти
  • Владислав
09.06.22 16:28

Катерина,Напевно пан Гетьманцев.

Відповісти
  • Наталія
09.06.22 09:33

Ну навіть, якщо вигрібти останні гроші і закинути їх на ліміт, але звідки мають взятись вхідні коди? Хто автор цієї писулі? Воно взагалі хоч близько знайоме з принципами роботи СЕА?

Відповісти
  • Наталія
09.06.22 13:30

Наталія, Яке СЕА ? 2 роки тому була на розгляді скарги в ДПС України, так мені там якісь начальник відділу задає питання: а у Вас є оригінали податкових накладних? Від несподіванки повисла пауза, бо довелося підбирати слова, як би йому коректно відповісти, що такого вже 5 років не існує. А Ви СЕА!

Відповісти
  • Лариса
09.06.22 12:53

Наталія, йому принципи знати взагалі не потрібно. "не для того мама ягідку ростила"

Відповісти
  • Ольга
09.06.22 09:34

никого не слушайте-все бред! Налоговая советует на сайте ДПС это не Закон, и не обязательно к исполнению, а согласно Закона №2260, НН с февраля по май включительно регистрируются до 15.07.22, все! им хочется отчитаться о пополнении в бюджет, вот и терроризируют плательщиков то статьями, то обзвоном "если не зарегистрируете в срок оштрафуем", и насчет штрафов-тоже полный бред, Законом предусмотрен мораторий на штрафы "двойной"-как "ковидный" так и "военное положение" и налоговая не имеет полномочия его снимать каким своим разъяснением на сайте. Работайте спокойно, дорогие бухгалтера!

Відповісти
  • Татьяна
09.06.22 12:38

Ольга, як раз по закону першу половину травня до 31 травня треба було зареєструвати. А за другу половину до 15 червня

Відповісти
  • Ніна-Н
09.06.22 10:03

Ольга , по Закону якраз не все так однозначно. По п.69.1 до 15.07.22 ті зобов"язання , в т.ч. реєстрація тих податкових накл.,граничний термін  яких припадає на період починаючи з 24 лютого 2022 року до дня набрання чинності Законом, тобто до 27.05.22. Граничні  сроки травня після 27.05.22.                         Про зобов"язання зліпили хто як розуміє, а про податковий кредит взагалі нічого не зрозуміло, особливо коли він не зареєстрований від  перехідників на 2 %, і до 15.07.22 не буде зареєстрований.

Відповісти
  • резидент
09.06.22 09:48

Ольга, а де  у Законі написано про ПН за май? 

Відповісти
  • Антонина
09.06.22 09:44

Ольга, это да, но "осадочек то остался". Да и потом они работают по принципу - мне пофиг, штраф выпишу, а вы там доказывайте верблюд вы или осел. А оспаривать по судам кто будет? От силы 10%

Відповісти
  • бух
09.06.22 09:41

це просто тварюки,сидиш під ракетними обстрілами відправляєш на реєстрацію податкові,так вони їх щей заблокували.просто не має слов

Відповісти
  • Саша
10.06.22 15:33

бух, я тоже отправила вчера и заблокировали это кошмар какой-то и что теперь делать 

Відповісти
  • Катерина
09.06.22 09:47

Нахаль у Законі нема такого "НН с февраля по май включительно регистрируются до 15.07.22г." 

Відповісти
  • Ирина
09.06.22 09:58

А что тогда означает:
"Останнім (сімнадцятим) абзацом підпункту 69.2 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ визначено, що у разі виявлення порушень законодавства за результатами проведення перевірок до платників податків застосовується відповідальність згідно з цим Кодексом, законами, контроль за виконанням яких покладено на контролюючі органи, з урахуванням обставин, передбачених підпунктом 112.8.9 пункту 112.8 статті 112 ПКУ, що звільняють від фінансової відповідальності."
От чего он освобождает??
Здесь же 112.8.9 ссылка на форс-мажор. Так он и есть сейчас по всей Украине...
Написать - написали, а пойди разберись, что автор имел ввиду

Відповісти
  • Дарья
09.06.22 09:58

Кто до такого додумался- Больные люди на всю голову... 

Відповісти
  • бух
09.06.22 10:07

они сам и не поняли что они написали, а теперь пытаются истолковать. где список условий о невозможности выполнения? отсутвие необходимых денег у всех по кругу будет являться условием?

Відповісти
  • Ольга
09.06.22 10:16

Все, що ми тут напишемо-це просто бла-бла. Хто в курсі куди ми РЕАЛЬНО можемо скаржитись? Чи нам потрібно під ВР чи офіс президента під час війни йти, щоб висловити все, що ми думаємо про податкову, яка навіть зараз продовжуємо політику нищення бізнеса і професії "бухгалтер". Єдине бажання, що виникло у мене на цьому тижні після роз'яснень ДФС про строки реєстрації ПН та строки сплати ПДВ за квітень- терміново поміняти фах.

Відповісти
  • Ірина
09.06.22 10:48

Ольга, а що за роз'яснення про  строки сплати ПДВ за квітень?

Відповісти
  • Ольга
09.06.22 12:27

Ірина, ПІБУ № 39 2022р:  "звільнення від штрафів не покриває строки сплатити податків граничний термін сплати яких припадає на кінець травня, а саме мова іде про сплату ПДВ, плати за землю, акцизного податку, рентної плати та спецЄП за квітень 2022 (строк сплати всіх цих податків припадає за загальними правила на 30.05.2022).

На наш погляд, через те що ПКУ, а саме п.п. 69.9 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ були призупинені строки, то строк сплати цих податків з урахуванням призупинення мають припадати не на 30.05.2022, а на 26.06.2022 (тобто 30 днів від 27.05.2022)..

Водночас фіскали чомусь ігнорують таку можливість. Вони кажуть що сплатити податок слід за квітень у загальні строки, тобто не пізніше 30.05.2022. Так як у ПКУ оновленому Законом № 2260 не міститься якихось особливих правил визначення строків сплати податків за квітень. Той факт що до Закону № 2260 строки сплати податків за квітень також були призупинені їх не хвилює" 

Правда, як  у  ПІБУ виходить 26.06, звідки беруться 30 днів від 27.05, я теж не зрозуміла.

Відповісти
  • Ольга
09.06.22 11:25

Ірина, Головне управління ДПС у м. Києві нагадує, що 30 травня  2022 року є граничним терміном сплати податкових зобов’язань за квітень 2022 року з наступних податків та зборів:

податку на додану вартість;

Відповісти
  • Катя
09.06.22 10:23

Так а деку за май до 20.06 они хотят, получается?

Відповісти
  • Нина
09.06.22 11:00

Катя, вот и я так думаю.
Но как можно сдать деку за май, если не сданы декларации за февраль, март и апрель?

Відповісти
  • Янина
09.06.22 10:32

Нет слов реально от этого скотства! прям рыдать охота ((( 

Відповісти
  • Галина
09.06.22 10:41

Ні, це просто якісь тулуби безмозглі. Може їх на фронт, нехай мізки трохи вправлять, чи хоч на відбудову держави,щоб вони потягали своїми ручками каміння та мусор. Як їм вдається так читати закон??? 

Відповісти
  • Лора
10.06.22 02:30

Галина, підтримую, на "фронт"....
Бо перші звалили з держави саме наші держслужбовці, продовжуючи працювати дистанційно ( не верю), потім їх примусили повернутися і тепер "натє вам", вони працюють

Відповісти
  • Катя
09.06.22 12:03

Галина, таких нельзя на фрон. Сдадут при первой возможности

Відповісти
  • Валерия
09.06.22 10:42

“322. Тимчасово, за податкові періоди лютий, березень, квітень, травень 2022 року за операціями з придбання товарів/послуг, за якими в Єдиному реєстрі податкових накладних постачальниками не зареєстровано податкові накладні та/або розрахунки коригування до них, платники податку:

включають до складу податкового кредиту звітного (податкового) періоду суми податку на додану вартість, сплачені (нараховані) у складі вартості придбаних товарів/послуг, на підставі наявних у платника первинних (розрахункових) документів, складених (отриманих) платником податку за операціями з придбання товарів/послуг відповідно до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”;

Т.е. за май если нам не регистрирует вовремя поставщик НН (до 11.06 и 15.06) мы все равно имеем право включить данный НК на основании первичных документов?Я правильно понимаю?

Відповісти
  • Катя
09.06.22 12:02

Валерия, да, но если до 11.06 и 15.06 не зарегят кредит, то в декларацию он не подадет)) ((

Відповісти
  • Тетяна
09.06.22 11:11

Что это было? Непрофессионализм ДПС-ников, полное невладение ситуацией, зрада? Добивают работающий  бизнес тупыми штрафами ради сиюминутного наполнения бюджета, а потом что? Предприятие еле выживает. Отчитываемся, платим налоги. Но минус на НДС-счете, как и у всех огромный, закрыть его и пополнить в + просто неподъемно. Начались блокировки. Где якобы "лоббисты" бухгалтеров в ВР, типа Южаниной и К, куда смотрят омбусмены бизнесные? Почему молчат?

Відповісти
  • Ніна
09.06.22 11:44

Тетяна, экспортерам НДС возмещать надо, вот и начали "щипать"

Відповісти
  • Тетяна
09.06.22 11:14

Усі неприємні моменти у роз'ясненні податківців для тих, хто має можливість виконувати вимоги. А як зрозуміти, яке підприємство має, а яке не має можливості , якщо досі немає  "Порядку підтвердження можливості чи неможливості виконання податкового обов'язку та перелік документів, які підтверджують неможливість виконання таких обов'язків", які повинен установити Мінфін?

Відповісти
  • Перекатиполе
09.06.22 11:23

Мысли в слух...
Алгоритм СЕА проверяет наличие у продавца товара/услуги по УКТЗЕД и при превышении в 1,5 раза от входящего накладная блокируется. То есть, если поставщик регистрирует продажи до получения входящих НН, он автоматически попадает на полную проверку всех документов по таким поставкам...

Відповісти
  • Бух12
09.06.22 11:45

Перекатиполе,Я теж про це думаю. Заблочать всі податкові, бо вхідного товару у багатьох на цей момент не буде ще. Навіть якщо рег.ліміт нашкрябаємо. 

Відповісти
  • Татка
09.06.22 11:37

Перекатиполе, Выступал вчера Гетьманцев...так вот он отчитывается, что про проблемы с блокировками бизнес молчит, типа все нормально регистрируется. нет ни каких проблем. Его журналисты спрашивают - "что сроки за 02-05 до 15.07 регистрация?" - он говорит "да" . Паскуда, и сидит с ухмылкой. "Проблемы, да нет проблем у бизнеса, работаем". Я такая злая была после увиденного, его наглую морду, которая сидит и врет в камеру на всю страну. выкручивайтесь как хотите, а он сидит и ручки потирает.

Відповісти
  • Татьяна
09.06.22 11:28

Настала пора бухгалтерам об"єднуватися та виходити на мітинги. Мовчати не можна. Може у кого є ідея чи організація ,яка спраможня сгуртувати бухгалтерів.

Відповісти
  • Олег
09.06.22 11:44

На Львівську площу підвезли якусь круту дурь.. добряче так вставило по ходу

Відповісти
  • Лариса
09.06.22 11:46

Саме перше, що повинні зробити законописці- відмінити реєстраційний ліміт та блокування ПН.
ДАЙТЕ НАМ НОРМАЛЬНО ПРАЦЮВАТИ, щоб ми могли трохи ще і жити... а не весь час на роботі бути...

Відповісти
  • Ірина
09.06.22 11:48

Дивно, спочаку пишуть одне потім інше.
27 травня 2022 о 09:30 Пресслужба Державної податкової служби України, опублікувала таке розяснення , витяг з пункт 2.2:
- реєстрації ПН/РК за операціями з постачання товарів/послуг, здійсненими в період лютий-травень 2022 року, до 15 липня 2022 року ....
Основні новації, передбачені Законом України від 12.05.2022 № 2260 (tax.gov.ua)

Відповісти
  • Світлана
09.06.22 12:20

Я так і знала, що наша податкова уткне якусь подлянку. Так м"яко стелили, що я не вірила у іх добрі намри

Відповісти
  • Николаевна
09.06.22 12:20

Все поліпшують та покращують.........Дали б просто працювати нормально.

Відповісти
  • Анна
09.06.22 12:55

як же воно зайобисто прописано:
вимоги щодо мораторию застосування штрафiв не застосовуються.
казнить, нельзя помиловать.

Відповісти
  • Анна
09.06.22 13:06

Є ідея д   ЯК зареєструвати ПН до 11.06.2022, тоб-то завтра за умові відсутності ліміту:
1. Сьогодні подаємо ДЕКУ за бух даними.  
 ПН відображаємо у 1 додатку як незареестровані.
2 Після прийняття Деки рееструємо ПН.
В мене вийшло.
Кредит "дутий", він же за данними бух обліку.
А 20-го подаю НОВУ ЗВІТНУ з  фактичними показниками.
В кого ще є які ідеї?

Відповісти
  • Наталія
09.06.22 13:20

Анна,я нічого не буду  робити. За 35 років стажу  вже  стільки  дурні  було  , ще й  заднім числом. Буду  чекати . З  досвіду , саме  дурне  потім  скасовують. Думаю, що й  це скасують .  10.06 ввечері  вийде  інше  роз'яснення

Відповісти
  • Екатерина
09.06.22 13:40

Наталія, у податковій уже відповіли штрафи будуть

Відповісти
  • Наталія
09.06.22 13:54

Екатерина, не будуть . Инфа сотка , як кажуть )

Відповісти
  • Львица
09.06.22 17:46

Наталія, казна пустая - будут!

Відповісти
  • Олена
09.06.22 13:37

анна молодец

Відповісти
  • Наталия
09.06.22 13:41

Емоції зашкалюють,але ЩО РОБИТИ? Треба звертатися,але куди? Може це зроблено навмисно? Бізнес який хочь якто працює-з понеділка  попадає на штрафи!!! НЕ РОЗРАХОВУЄТЬСЯ замовник,немає коштів реєструвати податкові (поповнювати ліміт) 

Відповісти
  • ЕленаНик
09.06.22 13:50

Тааак, починається чергове шоу "натяні сову на глобус". Як же ж живих грошей з поповнення ліміту декому хочеться. І що цікаво, наприклад,  у нашому чудовому південному місті податкова  не працює взагалі, "потому что стрєляют". І таки справді стріляють, і щодня є вбиті і поранені. А як доводити платнику, розташованому на тій же вулиці, що і наша ДФС, що в нього не було можливості виконувати забаганки можновладців? Ми вирішили, написано за лютий-травень реєстрація до 15 липня, так і робитимемо. Якщо доживемо.

Відповісти
  • Наталія
09.06.22 13:57

ЕленаНик, дякую за ваш тверезий погляд . Так само  вважаю  , що до 15.07  і  буду  намагатися спокійно спати і  жити ,  якщо  не буде  "прильотів".  Це важливіше ,чим  зараз  бурю в склянці  води  розводити та  битися  головою об стіну 

Відповісти
  • Екатерина
09.06.22 15:07

Наталія, ви хоч шанс маєте довести, що не могли цього зробити, а в нас активних бойових дій немає, роби хоч ляж

Відповісти
  • Ольга
09.06.22 14:08

Здала уточнюючий за квітень-прибрала всі ПЗ,зареєструвала ПН. До 20 числа здам 2-й уточнюючий,поверну все місце.

Відповісти
  • юля
09.06.22 16:00

Ольга, Доброго дня уточнюючий за квітень подавали з Д1?

Відповісти
  • Лариса
09.06.22 15:54

Ольга, а кредит теж прибирали? чи мінусову деку подали? 

Відповісти
  • Ольга
09.06.22 14:37

Ольга, а ліміт у вас був мінусовий до подачі уточненої? Він перерахувався і, якщо так, то як швидко?

Відповісти
  • Ольга
09.06.22 14:54

Ольга, Ще порадилася з фахівцем з податкової, схвалили

Відповісти
  • Ольга
09.06.22 14:48

Ольга,

Відповісти
  • Ольга
09.06.22 14:50

Ольга,Да,мінусовий,він врахувався ,дуже швидко,за півгодини.

Відповісти
  • Ірина
09.06.22 15:01

Ольга, то ви повністю обнули березень? а другий ліміт ви не почали використовувати для реєстрації ПН за березень? бо в нас він після сдачі декларації за березень частково зменьшився на суму зареєстрованих ПН  і тепер не дуже зрозуміло, як його уточнювати повністю, чи за мінусом зареєстрованих ПН?

Відповісти
  • Ірина
09.06.22 14:28

Ольга, ви Додаток 1  по ПЗ теж уточнювали з мінусом?

Відповісти
  • Ольга
09.06.22 14:51

Ірина, А я не здавала Д1 раніше,це ж необов'язково було

Відповісти
  • Ирина
09.06.22 14:11

Включился реестр и пошла регистрация налоговых , выяснилось ,  почему то очень много  заблокированных налоговых  ( до 24 февраля ни одного блока за 5 лет), в кабинете вчера увидела , решение, что у нас п.8 статус ризиковости присвоен 07.06.22 . не понимаю , если все реестры были закрыты,регистрация не работала , как это у них 07.06 выяснилось

Відповісти
  • резидент
09.06.22 16:33

Ирина, а скажите, вы декларации за февраль-апрель подавали?

Відповісти
  • Ирина
09.06.22 16:49

резидент, нет не подавали ( с юга -не было возможности)

Відповісти
  • резидент
10.06.22 10:19

Ирина, неподача отчетности - это один из критериев рисковости. Получается они тупо его включили, не взирая на то мог подавать отчетность плательщик или не мог. 

Відповісти
  • Алла
09.06.22 15:15

А що Гетьманців всіх влаштовує? І петиція вже підписана на його відставку, і всі мовчать.Закон поганий, Гетьманців - хороший.

Відповісти
  • Львица
09.06.22 17:47

Алла, Гетманцева надо на передовую! Там мозги быстро ему на место поставят

Відповісти
  • Антонина
09.06.22 16:26

Вже тривалий час я бачу в статтях цього сайту лише передрукування того, що каже податкова. А що стосується власного погляду на законодавчу базу, чомусь бухгалтери, юристи цього ресурсу вже не надають?                                                 
Відео той самий текст (тільки відтворений в звуковому супроводжені). В законі жодного слова про 11 календарних днів. Це просто тупо для когось логічно. 

Відповісти
  • Ольга
09.06.22 16:41

А новина-то видалена з сайту ДПС. Може дійшло, що зараз почнеться: всі будуть знімати свої зобов'язання за попередні періоди щоб зареєструвати поточні ПН. Блін, а я вже уточнену зробила, зібралась відправлять

Відповісти
  • Ольга
09.06.22 16:42

На сайте ДПС уже исчезла страничка с этим "разъяснением"...

Відповісти
  • Наталья
09.06.22 17:14

А вы видели,  что по ссылке на ДПСУ пишет ошибку 44. Т.е. они сначала написали,  а потом мозги включили?? твари конченые

Відповісти
  • Ирина
09.06.22 17:17

Це вони так" гроші збирають". У кого була можливість - поповнили рахунок. 

Відповісти
  • Оксана
09.06.22 17:19

ну тоді чекаємо на нове роз'яснення від данила :)

Відповісти
  • Наталія
09.06.22 17:40

Коли намагаєшься відкрити це роз'яснення на сайті ДПС пише: "Вибачте, такої сторінки не існує. Помилка 404".  Що це означає? Чекати нове роз'яснення.

Відповісти
  • Ірина
09.06.22 17:45

Так уже і немає цього пояснення на сайті податковою.

Відповісти
  • Львица
09.06.22 17:51

Как же они достали! Господи пусть воевать с автоматами против танков пойдут, может там от них больше пользы будет! И не одна ж ракета в ДПС и в Раду не попала...
Писаки греб***ные...
Тут бля с этими токенами в кармане носишься, бо не знаешь будет ли на работу возможность завтра прийти или наступлене будет, а токены на работе остались...
А тут блин завтра крайний срок налоговых... Шоб они там все перевернулись... Шоб в их креслах ножки сломались и колеса шоб им пробили

Відповісти
  • Татьяна
09.06.22 18:13

В суботу буде працювати реєстрація?

Відповісти
  • Злой бух
09.06.22 19:26

чтобы его дети и внуки работали бухгалтерами при таких законотворцах

Відповісти
  • Лора
10.06.22 02:49

Він і вони працюють... Попередні постанови, листи, пояснення -  до біса, нові намалюєм....
Питання до тих, хто звітував і подавав Д1(без  скарг). При реєстрації ПН за минулі періоди  враховується той самий 2 рег.ліміт, за рахунок перевищення, чи то все слова? 

Відповісти
  • Наталія
10.06.22 09:52

Лора,так, враховується.  Саме на суму  другого  ліміту  мені  вдалося  щось  зареєєструвати 

Відповісти
  • Наталія
10.06.22 09:38

Бісить наше  слухняне стадо -  на  любу  дурню  одразу " під  козирьок" і  бігом виконувать .  Плювати, що вимила  оборотні кошти, які так потрібні  підприємству, або  наваляла  якихсь дебільних  "уточньонок" ... Хоч  би трохи повагу  до себе мали

Відповісти
  • Лора
11.06.22 01:03

Наталія, не "слухнчне стадо", просто народ хоче розібратися і це нормально.
Не нормально коли від перестраховки закидують ДПС запитами на ІПК з дурними питаннями, а ті від "балди" дають не менш дурні відповіді ( за свій досвід маю багатезно таких прикладів), а тут фактично люди обмінюються рішеннями і думками і це добре.
Стосовно "вимила оборотні кошти", не так багато бухгалтерів без узгодження закидують кошти на СЕА рахунок.

Відповісти