Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


21.06.22
10005 17 Друкувати

Кабмін дозволив проведення окремих позапланових перевірок бізнесу у період війни

Постановою від 17 червня 2022 р. № 697 Урядом внесено зміни до постанови від 13 березня 2022 р. № 303 “Про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану”.  

Документом дозволено протягом періоду воєнного стану здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) в окремих сферах, зокрема щодо запобігання неконтрольованому зростанню цін на товари, які мають істотну соціальну значущість, виключно на підставі рішення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у відповідній сфері:

  • за наявності загрози, що має значний негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров’я людини, захист навколишнього природного середовища та забезпечення безпеки держави;
  • з метою виконання міжнародних зобов’язань України.

Зверніть увагу! Це рішення стосується перевірок органами державного нагляду (контролю), до яких не належить Державна податкова служба України. Проведення перевірок ДПС регламентується положеннями Податкового кодексу України. Про нововведення у податкових перевірках під час воєнного стану, ми писали тут

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Татка
21.06.22 12:46

Абы проверять..быстрее дайте работать нормально бизнесу в такое нелегкое время.

Відповісти
  • Лора Злой Бух
22.06.22 16:21

Татка, точно!
Краще зайнялися відновленням нормальної роботи ЄРПН та ЕК.
Бо 5шт. ПН реєструють 3-4 дні, а як у деяких по 5000 в міс., то для їх реєстрації роки знадобляться з такою роботою ДПС?
Нехай би хоча б трошки замислились про ці тупі заокруглення при використанні 2-го рег.ліміту, бо 1 гривня десь зникає у них (!), тоді вже не зпокруглюйте, нехай буде з копійками, нє "робимо все як робимо", нехай бухгалтери граються.....

Відповісти
  • Лара
21.06.22 13:15

Когда уже проверят налоговую? Кабинет второй день висит. А бухгалтера должны ПДВ выводить

Відповісти
  • Надежда
22.06.22 10:31

Лара, Отчёты висят уже  третьи сутки. Вони працюють.

Відповісти
  • Виктория
21.06.22 13:45

Крик души!!! Что с этим гребаным кабинетом??? Правительство хочет чтобы бухгалтера ничего не успели до 15 июля и штрафами пополнить бюджет? За что все это...

Відповісти
  • ***
22.06.22 10:41

ДПС работает на ВВП. 

Відповісти
  • Ирис
21.06.22 14:17

Ну как всегда, все лучшее для бизнеса и народа

Відповісти
  • Львица
21.06.22 14:31

Пусть Гетманцев едет на проверку в Азовсталь!

Відповісти
  • Надія
21.06.22 14:42

коллеги...квіт№2 деклар за червень ПДВ  ви отримали??? я  Не отримала

Відповісти
  • Алла
21.06.22 16:30

Надія, отправила повторно сегодня деку по ПДВ - квитанции пришли о принятии 21/06 ))))) . По ПН -глухо .... 

Відповісти
  • Ольга
21.06.22 15:04

Надія,не спешите. мы еще за май не можем подать

Відповісти
  • Ирина
21.06.22 22:15

уже не знаешь, что лучше : чтоб были проверки или чтоб их не было. Открыли регистрацию ПДВ , куча блоков пн  и еще прилепили статус ризиковости п.8 по февралю. Скарги не рассматриваются на  Рішення об отказе в регистрации,   налоговые из боевых зон(Николаев) распущены и полномочия их передают каждый месяц новым :то  в Хмельницкую , то в  Волынь. Целыми днями сидишь на телефоне и выясняешь , на каком ты свете : кому все-таки отправить Запрос. Предприятие из Николаева вместо того , чтобы думать  как  выжить и выплатить людям зарплату занимается розыском своих налоговых администраций и  на сегодня просто парализовано из-за статуса. И никому нет дела ... сегодня меня перенаправляли , начиная с Горячей линии 27 раз по разным налоговым. Результат -ноль. Пункт 8. Статуса Ризиковости  в Рішення присвоила  Хмельницкая налоговая,которой передали полномочия Николаевской налоговой,а Волынь приняла  администрирование 09.06.и к Решению не имеет никакого отношения и перенаправляет назад в Хмельницкую и так по кругу.  Для сведения : было зарегистрировано за февраль 112 налоговых и соответственно столько контрагентов . В Повідомленні  для снятия статуса , если не конкретизирован п.8 ,по всем сделкам подавать доки? ТОВ больше 10 лет и ни разу нас не блокировали 

Відповісти
  • Надежда
22.06.22 10:39

Ирина,  24 числа они капитулировали, а сейчас сплошное  вредительство. Отписки ДПС, что света нет - для иди от ов.
Как называется то, что отчёты с начислениями висят "в дорозі"
третьи сутки - тоже заблокированы? 

Відповісти
  • Икс
22.06.22 09:34

Ирина,
Бывает и хуже : п. 1.6 - на ровном месте за платежи на таможню. Есть куча судебных решений про не правомерность данной процедуры - но им все по...   Налоговые и суды работают в "странном" режиме : ИБД.  Очень огорчен данной ситуацией, ведь бизнесу и так не легко , а со стопами то вообще никак! 

Відповісти
  • Марина
22.06.22 09:10

Ирина,бо їм треба підкреслити свою значимість і показати роботу,вони не дивляться в суть,вони просто одним однією своєю дією нищать підприємства і заважають працювати.Все заради нас,нам ж скрутки потрібні і відшкодування ПДВ(((

Відповісти
  • ИринаКиев
22.06.22 09:53

Марина, а вони дійсно і не дивляться, то ж все їхня автоматизація, як запрограмували , так все і приймається

Відповісти
  • Наталья
22.06.22 19:19

МаринаКиев22.06.22 09:53

 Ви не прави, тому що э ручне регулювання на проведення ПН: мені дзвонили з податкової та уточнювали як назвається товар , тому що система сігналізує і воні можуть запитати у підприемства и поставіть V  (Дніпровська податкова) , так що є людскій фактор ( т.е сучность де яких особистостей та керівників податкових)

Відповісти