Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.06.22
852 0 Друкувати

Релокація підприємства: а що з зарплатними податками?

Автор: Ушакова Лілія, експерт з питань оплати праці.

Ситуація, яка знайома багатьом. Підприємство з зони ведення бойових дій переїхало в інший регіон на захід України. Там воно орендує чи придбало приміщення, де й здійснює діяльність. Працівники працюють, отримують зарплату. А як бути з зарплатними податками? Куди їх сплачувати? За старим місцезнаходженням чи за новим? Давайте розглянемо, що з цього приводу нам говорить законодавець.

Сплату зарплатних податків розглядатимемо, відштовхуючись від того, чи перереєстрували підприємство з зони ведення бойових дій* за новим місцезнаходженням. Та для початку проговоримо правила сплати до переїзду, щоб зрозуміти, що саме змінюється.

* Увага! Ситуації з підприємствами, що знаходяться на окупованих територіях тут не розглядаємо.

Як воно було до

ПДФО.ПДФО, утриманий податковим агентом — юридичною особою, її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом з доходів найманих працівників перераховують до відповідного бюджету за місцезнаходженням (розташуванням) такого податкового агента. Це правило прописано в ч. 2 ст. 64 БКУ.

Ексклюзивний матеріал для передплатників сайту
    Передплачуйте та читайте повністю:
  • новини, ексклюзивні статті, довідники
  • завантажуйте бланки
  • усе це без реклами
50
грн/
місяць
Вже сплатили? Увійти
Передплатники PRO-доступу, журналів «Оплата Праці», «Бухгалтер 911», «Податки & бухоблік» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам