Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


12.07.22
32081 58 Друкувати

З якими професіями жінок ставитимуть на військовий облік

Згідно з наказом Міноборони № 313, де затверджено Перелік спеціальностей і професій, що відповідають військово-обліковим спеціальностям, після отримання яких жінки беруться на військовий облік, починаючи з 1 жовтня 2022 року на облік ставитимуть жінок з такими спеціальностями:

Хімія, хімічні технології та інженерія, біологія

Інженерія програмного забезпечення, комп'ютерні науки, Інформаційні системи та технології, комп'ютерна інженерія

Харчові технології, розробка виробництва і перероблення продукції тваринництва

Стоматологія, медицина, медсестринство, фармація, технології медичної діагностики та лікування

Біомедична інженерія, біотехнології та біоінженерія

Ветеринарна медицина, ветеринарна гігієна

Облік та оподаткування, маркетинг, менеджмент, підприємництво, економіка, гроші, банківська справа та страхування

Видавництво та поліграфія

Державна безпека

Транспортні технології

Будівництво та цивільна інженерія, архітектура та мостобудування, геодезія та землеустрій

Авіаційний транспорт, Авіаційна та ракетно-космічна техніка

Електроніка

Журналістика, професійна освіта (за спеціалізацією), спеціальна освіта

Психологія, Соціологія, Політологія, Соціальна робота, соціальне забезпечення

Залізничний транспорт

Пожежна безпека

Жінки, які набули спеціальності, які входять до переліку, мають бути взяті на облік військовозобов'язаних з 1 жовтня 2022 року - згідно з Наказом Міноборони № 35 від 07.02.2022 р.

У нормах ч. 12 ст. 1 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" зазначено, що жінки, які перебувають на військовому обліку, можуть бути призвані на військову службу або залучені для виконання робіт із забезпечення оборони держави у воєнний час.

За матеріалами Західне міжрегіональне управління міністерства юстиції (м. Львів)

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Олена
12.07.22 10:40

краще б написали, які не підлягають взяттю на облік...криві, сліпі, горбаті.

Відповісти
  • Ольга
12.07.22 15:26

Олена, до последнего украинца. И западные кураторы это проверят. 

Відповісти
  • Кира
12.07.22 11:50

Олена, для военкомата все здоровые. Но, Вы правы, хотелось бы знать, законодательно  с какими болезнями женщины не будут признаваться военнообязанными.

Відповісти
  • Татьяна
12.07.22 13:00

Кира, є Положення про військово-лікарську експертизу в ЗСУ, в Додатку 1 вичерпний перелік захворювань при яких вас або спишуть або будете умовно-придатними

Відповісти
  • Алена
12.07.22 16:01

Татьяна, там всі придатні, очередная выкачка денег, когда они уже нажрутся в своих военкоматах

Відповісти
  • Татьяна
12.07.22 16:29

Алена, список дійсний, і вже у воєнний стан по ньому знімали з обліку. питання в тому чи людина дійсно хвора, або чи хвора але не має стільки грошей щоб це підтвердити. комісію необхідно проходити не аби як. але, на жаль, в нас всі здорові в комісаріатах, а не по факту.

Відповісти
  • Львица
12.07.22 10:59

Девочки, будем орков дохлых считать!!! И НДС накручивать на их трупы при выдаче! Надеюсь такие налоговые Гетманцев не будет блокировать!

Відповісти
  • Світлана
12.07.22 17:18

Львица,а ще дуже хочеться взяти на фронт пана Гетьманцева і всіх його замів і помів - спеціальності іх на фронті , як оказалось дуже востребувані , так чому вони всі не на фронті ?

Відповісти
  • Львица
13.07.22 17:25

Світлана, этого пана Гетманцева, как говорил Ляшко- скотиняку, хотелось бы не на фронт, а в предфронтовую зону, например ко мне сюда в Запорожье.... Фирма на окраине города, бахи просто регулярные, а он хочет налоги, оплаты и т.п. 
Сегодня у нас два прилёта ракет по городу, это не считая что линя фронта от 20км от нас. Я бы его за яй.а привязала рядом со мной, чтоб он все цифры свёл и сдал ...

Відповісти
  • Чайка
12.07.22 20:30

Світлана, там таким не можна, вонятиме дуже бо повсираються.
Коли я дивлюся які соколи захищають неньку і гинуть, то хочеться щоб та Жінка, що стоїть в Київі з мечем, повідрубувала нахрен голови цим дебілам, які сидять в раді і приймають дибільні закони, замість того, щоб роздати землю, вони її намилили продавати, щоб дати працювати і розвиватись, блокують ПН, а вам що не видно, що кожне підприємство яке платник ПДВ, постачальники виписують на
підставі первинки ПН, і хто що купує ви ж бачете, так постає питання, навіщо ви робити то зло, на кого ви поганці працюєте!

Відповісти
  • Тетяна
12.07.22 17:24

Світлана,

Відповісти
  • Тетяна
12.07.22 11:05

Львица,Супер коментар. Немає смайлу щоб заржать з сердечком!

Відповісти
  • Оксана
12.07.22 11:30

зе -дебіли

Відповісти
  • Ольга
12.07.22 15:25

Оксана, умничка 

Відповісти
  • ИринаКиев
12.07.22 12:01

а чому б не зробити більш продумано і раціонально, взяти на облік тих,  хто дійсно ХОЧЕ і БАЖАЄ  бути військовослужбовцем, косили капсуту з чоловіків,  тепер будуть з жінок,  правильно,  карамни  треба ж набивать, грошей багато не буває

Відповісти
  • Мария
12.07.22 13:39

ИринаКиев, ті хто хоче і бажає вже там!

Відповісти
  • Iryna
12.07.22 12:15

нема що сказати, мало чоловіків вже й до жінок добралися, просто брєд і ще що хочуть нікого не випускати з-за кордон, вільна країна що говорити

Відповісти
  • Ен
12.07.22 12:24

Уж сколько раз твердили миру....
Ну, нежизнеспособно то, что по принуждению.
Ну, не стерпится-слюбится.
Ну, женщина-воин - это только по призванию, но не по принуждению.
Менять закон надо.

Відповісти
  • Вячеслав
12.07.22 12:40

"Жінки, які набули спеціальності" Каким документов подтверждается это набуття? Корочка о прохождении вольного курса, высшее образование без стажа, стаж без образования, стаж по специальности без соответствующей записи в трудовой? Какое-то слизкое определение.

Відповісти
  • Ия
12.07.22 13:25

Вячеслав, скорее всего диплом. А есть стаж по нему или нет - никого не интересует. 

Відповісти
  • Кира
12.07.22 13:25

Те, кто еще сомневается, выезжать со страны или нет, до 1 октября точно выедут. У молодых бухгалтеров у кого маленькие детки, реальная паника, когда заходит разговор об этом законе.

Відповісти
  • Яна
13.07.22 13:37

Кира,а якщо і немає маленьких дітей, то що - сидіти по підвалах і не спати ночами, коли в тебе є можливість виїхати і працювати онлайн. Це ж бред! Вони ж тільки штрафи можуть накладати, а як бухгалтерам працювати і не схибити - це їх не стосується.(((( Дістали - вороги во владі! Кожен повинен робити те, що він може для перемоги - хтось на фронті, а хтось в тилу чи закордоном заробляє гроші і допомогає армії і тим, хто в нужді.

Відповісти
  • Ия
12.07.22 18:07

Кира, да даже у кого нет детей тоже не горят желанием и паника что делать и куда бежать. Ну и есть другие "бусики" на шее.

Відповісти
  • Да
12.07.22 14:44

Кира, А у меня тоже вопрос . Куда мне детей деть. Бабушек нет.

Відповісти
  • Ірина
12.07.22 14:12

Читаю список професій, все розумію, але... до чого тут в цьому списку "Облік та оподаткування, маркетинг, менеджмент, підприємництво, економіка, гроші, банківська справа та страхування"????
                                                 НЕ РОЗУМІЮ

Відповісти
  • Лариса
13.07.22 08:55

Ірина, ви справді не розумієте для чого у армії спеціалісти з обліку, організації процесів та маркетингу? 
Якщо не розумієте  - то Ви ж не бухгалтер, правда? 

Відповісти
  • Яна
13.07.22 13:40

Лариса, в армії є свої бухгалтера та економісти, вони ж працюють не на передовій! Навіщо усі бухгалтера, та ще і ті, хто усе життя працював в приватному бізнесі і немає навичок в бюджетній сфері.

Відповісти
  • Ирис
12.07.22 16:54

Ірина, наверно армия собралась бизнесом заниматься 

Відповісти
  • Вячеслав
12.07.22 14:26

Ірина, считать

Відповісти
  • Ирина
12.07.22 14:54

Дівчата, давайте не розводити зраду.)) Стати на облік це зовсім не значить, що вас на фронт заберуть. Їдьте куди хочете - заборони на виїзд жінок не має. У нас сімейний лікар поїхала за кордон, хоча вона військовозобов'язана. Єдине питання навіщо це робити, коли військоматам і так є чим займатися....

Відповісти
  • Соня
12.07.22 18:40

Ирина, не звезди! Військовозобов'язані ідуть захищати державу

Відповісти
  • бурундук
12.07.22 16:36

Ирина,а вас не волнует с какого бодуна вообще этот закон за пол года до войны получился? не?

Відповісти
  • Ирина
12.07.22 17:37

бурундук, Наказ з переліком з'явився 11.10.2021р., а зміни в закон "Про військову службу" наслідком якого був це наказ внесені 30.03.2021р. Тоді ви чогось не репетували, що вас на фронт загребуть. Навіщо розводити цей срач? Зараз є більш важливі проблеми, наприклад Гетьманцева відправити у відставку.

Відповісти
  • бурундук
12.07.22 23:18

Ирина,лично я и тогда говорила идите за русским кораблем.И все песни что это " просто так", потом легенда об Израиле, а потом еще куча всего.
Сначала пусть призывают/обследуют/ставят на учет тех кто сдрыснул и косит , а потом уже женщин трогают

Відповісти
  • Ия
13.07.22 07:59

бурундук, и типа просто так первая «леди» распиналась какие  женщины у нас крутые и все могут и даже на поле боя , и неожиданно появившиеся десятки роликов с женщинами в чистом поле с оружием наперевес или бухгалтер-доброволец в полной амуниции с натянутой улыбкой стоит возле защитной сетки и куча всего, чтобы привыкали, что это нормально и всех это ждёт (ну кроме дочь/жён/любовниц блатных.). 

Відповісти
  • Елена
12.07.22 15:48

Ирина, а я вот не считаю, что беспокоиться не о чем. Война идет. И коль этот закон был принят за пару месяцев до ее начала, это не просто так. И по-моему женщин с экономическим образованием включили в это список не с целью по штабам рассадить (там своим сидеть негде).  Бухгалтеров, экономистов - много, поэтому мы и есть в этом списке. А еще есть закон "О целевой мобилизации". Это когда в послевоенное время военнообязанных отправляют асфальт класть и мосты восстанавливать. И, ради Бога, никакой зрады. Элементарный здравый смысл и жизненный опыт, если цитировать классика.

Відповісти
  • Ирина
12.07.22 16:44

Елена, якщо потрібні люди асфальт класти то тоді логічно було б не уточнювати список професій, а залишити як було. Більше б людей стали військовозобов'язаними і пішли б мости будувати. Зараз на щастя вже 21 століття і багато техніки яка спроможна і асфальт класти і мости будувати. І ви бухгалтер не зможете керувати нею, тому вас на ці роботи не допустять.  Будуть гроші - будуть купа компаній, які будуть все відбудовувати професійно. Не буде грошей - не буде і асфальту і вас нікуди не покличуть)))

Відповісти
  • бурундук
12.07.22 23:19

Ирина,уточнили как в анекдоте с золотой рыбкой и три желания....хочу домнаканарахмногоденегяхтумужамиллионера......это раз

Відповісти
  • Ия
12.07.22 19:57

Ирина, «уточнили» только потому, чтобы показать, что что-то сделали на петицию. И не очень много они и убрали, а просто сгруппировали в длинные предложения. Парикмахеров может да маникюрщиц пощадили

Відповісти
  • Кира
12.07.22 15:52

Интересно, а можно оспорить этот список? Каким боком "Облік та оподаткування, маркетинг, менеджмент, підприємництво, економіка, гроші, банківська справа та страхування" попали в военнообязанных? 

Відповісти
  • Ия
12.07.22 18:10

Кира, потому что их, т.е. нас - много )))

Відповісти
  • Ирис
12.07.22 16:59

Кира, действительно, хотелось бы разъяснений-объяснений зачем эти специальности нужны в армии. Я еще экономистов пойму, но банковское дело на кой им нужно????? Свой банк уже решили открывать??

Відповісти
  • бурундук
12.07.22 17:04

Ирис,логика проста--где больше всего женщин? да, именно там.А воевать надо народу много

Відповісти
  • бурундук
12.07.22 17:03

Как только Первая леди встанет под ружье, с дочерьми,любовницами и женами других депутатов---тогда можете обратиться ко мне.А иначе---служите и воюйте ребятки сами.

Відповісти
  • Елена
12.07.22 18:33

Я так понимаю, 7 октября зарплаты не будет. Ее просто некому будет рассчитать. Девчата разбегутся. И налоги в бюджет за 9 месяцев тоже ждите. Когда-нибудь дождетесь.

Відповісти
  • Ия
12.07.22 19:26

Елена, к сожалению не все могут разбежаться. Многим не за что и некуда. Кто мог те уже слиняли в первой волне. 

Відповісти
  • Валентина
12.07.22 19:03

Ключові  слова в цьому "зобов'язані і штрафи", а по-нормальному не можна? Так, наша спеціальність, особливо в даний час, я вважаю, дуже потрібна. Візьмемо тільки облік техніки - наша, імпортна, куплена, подарована, ціла, підбита, потребує ремонту, у селян, у циган і т.п. Ну попросили б по-людському, ну хіба б ми не допомогли?

Відповісти
  • Кира
12.07.22 19:14

Валентина, я знакома с этой сферой. Поверьте, финансистов там предостаточно. Чтобы работать финансистом в этой сфере нужно знать бюджетный учет и всю нормативку по учету в Министерстве обороны. Там даже порядок проведения инвентаризации не такой, к какому мы привыкли. И еще раз повторюсь, финансистов там с лихвой хватает. По моим худшим опасениям нужны не бухгалтера, просто нужно много людей.

Відповісти
  • Я
12.07.22 20:49

питання виникло: у переліку є спеціальність "Облік та оподаткування", а якщо за дипломом "Облік і аудит", що тоді?

Відповісти
  • Галина
12.07.22 21:57

Правильнее было бы коды профессий указать

Відповісти
  • Ия
13.07.22 08:02

А что, юристов убрали? 

Відповісти
  • инга
13.07.22 08:03

Когда этот цирк закончится!!!!!У меня не регистрируют февральские налоговые с....ки, вот проблема!!!!!!!!!!!!!!!!!Весь квартал 95 на фронт вместе с женами и детьми!!!!!!!!!!!!!

Відповісти
  • Мариночка
13.07.22 09:55

А яка спеціальність у першої леді?

Відповісти
  • Тетяна
13.07.22 17:25

Мариночка, Архитектор специальность первой леди !

Відповісти
  • Ия
13.07.22 09:58

Мариночка, может юрист, раз их исключили? 

Відповісти
  • Светлана
13.07.22 18:59

Девушки, кто знает что это за специальности "професійна освіта (за спеціалізацією), спеціальна освіта"? и еще вопрос - у нас, наверное, есть конная армия, раз нужны ветеринары. Думаю для собак в ВСУ не нужны ветеринары под мобилизацию.... хотя гусей и уток как биологическое оружие никто не отменял 

Відповісти
  • kolves
19.08.22 23:50

Однозначно підтримую- добровільно-примусово ще нічого доброго не бувало. Але ніж собачитися тут на сайті, підтримали краще б петиції (а їх уже навіть декілька є) про відміну чергового псевдопатріотичного г-няцького новвоведення. А так обговорення- язики почесати. Між іншим, в минулому році така петиція набрала необхідних 25 тисяч за 4 дні. А зараз що, одні тєрпіли залишилися?

Відповісти