Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


14.07.22
9026 22 Друкувати

Жінок братимуть на військовий облік лише за їхньою згодою

Генеральним штабом ЗС України опрацьовано пропозиції щодо внесення змін до Переліку спеціальностей та/або професій, споріднених з відповідними військово-обліковими спеціальностями, після одержання яких жінки беруться на військовий облік військовозобов’язаних. Зазначений Перелік затверджений наказом Міністра оборони України від 11.10.2021 №313 (зі змінами відповідно до наказу Міністра оборони України від 07.02.2022 №35).

Наказ передбачає, що з 1 жовтня 2022 року жінки, які мають спеціальності та/або професії, визначені в додатку 1 до наказу, братимуться на військовий облік військовозобов’язаних.

Водночас, проведення загальної мобілізації під час війни з російською федерацією засвідчило, що на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань призвані близько 1% жінок від загальної кількості мобілізованих. 

Більшість жінок призначено на посади медичного персоналу, підрозділів зв’язку, морально-психологічного забезпечення, діловодів, бухгалтерів та кухарів.  На даний час у Збройних Силах залишається потреба  у жінках-фахівцях з медицини, радіотехніки та харчових технологій.

Таким чином, досвід розгортання військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань до повних штатів воєнного часу доводить, що в державі на сьогодні немає гострої необхідності суттєво збільшувати кількість жінок на військовому обліку. 

Зважаючи на це, Головним управлінням персоналу Генерального штабу Збройних Сил України опрацьовано пропозиції щодо взяття жінок на військовий облік військовозобов’язаних лише за їхньою згодою. Також пропонується розпочати проведення заходів із включення жінок до військового обліку не раніше ніж через місяць після завершення особливого періоду в державі.

За матеріалами Генеральний штаб ЗСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Наталья
14.07.22 14:38

https://petition.president.gov.ua/petition/144504

Відповісти
  • Наталія
15.07.22 14:26

бурундук, что за бред вы несете? Риторика на уровне детсадовских страшилок.

Відповісти
  • VERA
15.07.22 16:32

Девочки ,Наталия - это БОТ. 
Можете ей даже не отвечать!!!
Вы ж видете какие неадекватные рассуждения!

Відповісти
  • Наталья
14.07.22 14:39

https://petition.president.gov.ua/petition/148478

Відповісти
  • Елена
14.07.22 15:14

А у вас не создается впечатление, что такими законопроектами отвлекают наше внимание от других новостей и событий? Сначала запрет мужчинам на выезд с места жительства, теперь - это.

Відповісти
  • Людмила
15.07.22 09:39

Елена, я вже давно це помітила. На жаль зараз нічого не змінилось. Політика "відволікаючих маневрів".

Відповісти
  • Ирина
14.07.22 18:49

Елена, согласна, тоже об єтом задумалась. 

Відповісти
  • Олена
14.07.22 15:39

Если по желанию. УЖЕ. Почему не внесли такую формулировку в действующий  Закон? Сегодня Ген.штаб комментирует так, завтра по другому. Так не бывает. Или по желанию или обязательно. Должно быть все по Закону. А не по комментарию.

Відповісти
  • Марина
14.07.22 15:48

Цар добрий,то бояри погані...Все в ручному режимі.Податкові наглухо застряли.Хочу дам слово,хочу заберу,як це все дістало,сил нема ніяких...

Відповісти
  • Мариночка
14.07.22 15:53

Тобто якщо я не згодна, то і йти нікуди не треба? Чи як?

Відповісти
  • Ия
14.07.22 16:45

Мариночка, тип того). Но главное, чтобы мелким шрифтом не оказалось (как вроде и сейчас есть) добровольно - в мирное время, а военное будь обязан.
Опять же они пишут, что "пока" не нуждаются. Так что рано расслабляться. У них 7 разных мнений за один день.

Відповісти
  • Александра
14.07.22 16:59

В закон ще не внесли зміни, наказ ніхто ще не відміняв. 
Підписуємо петиції, щоб внесли бажані нами зміни:
https://petition.president.gov.ua/petition/144504
https://petition.president.gov.ua/petition/148478
Будьмо згуртовані та завзяті до остаточного вирішення питання на користь наших миролюбних українських жінок!

Відповісти
  • Ирис
14.07.22 17:25

https://petition.president.gov.ua/petition/146408

Відповісти
  • Соня
14.07.22 17:44

Поясніть мені, будь ласка, якщо військовозобов’язаний, то він має захищати державу, і при потребі його мобілізують. То що буде робити менеджер, фінансист, бухгалтер, бібліотекар на війні? Нам повидають джавеліни, чи ми будемо рити окопи?

Відповісти
  • Наталія
15.07.22 09:57

Соня, якісь дивні питання. Навіщо робити з цього комедію/трагедію? Ця тема тільки затихне, її знову розганяють. Якщо Вас й мобілізують, то не рити окопи, а працювати бухгалтером, діловодом тощо. Під час мобілізації росте кількість армії, відповідно зростає потреба у додаткових розрахунках з-ти, обліку товару тощо. Тому потрібні додаткові бухгалтери, економісти. 

Відповісти
  • Соня
15.07.22 15:29

Наталія, жіночка, де ви побачили в моєму запитанні комедію/трагедію? В мене нормальне запитання, я хочу знати, що я -бухгалтер буду робити, якщо стану на облік і мене мобілізують. Ваші розказні про те, що ми будемо бухгалтерами і діловодами - брєд! Нас мільйони, на всіх штабів не вистачить, щоб там сидіти. Якщо у вас немає відповіді на моє запитання, то не коментуйте.

Відповісти
  • бурундук
15.07.22 12:43

Наталія,

Не смешите мои тапки.


Вы хоть раз попробовали в бухгалтерию сунуться в армии?


Туда по блату жены/любимыеженщины/дочки/матери пристроены.


Так что все мечты отсидеться там—только мечты.

Відповісти
  • Наталія
15.07.22 13:43

бурундук, я так розумію спеціаліст, аби бла-бла? Особисто знаю 2х мобілізованих бухгалтерів 

Відповісти
  • Ирина
14.07.22 19:01

Соня, а им плевать. Надеюсь, вместе с женами депутатов там будем?

Відповісти
  • Кира
15.07.22 10:06

Ирина, две жены депутатов уже ответили на Ваш вопрос.

Відповісти
  • Ирина
15.07.22 10:44

Мене вже дістало ваше  репетування з приводу військового обліку жінок. Принаймні до кінця року це не актуально. Давайте зосередимо зусилля на вирішенням ситуації з блокуванням податкових.  Гноблять бізнес, який і так ледь на ногах стоить. Це важливо і важливо прямо зараз!!! 
А не роздуми про жінок/ кохано/ дочок депутатів/ міністрів/ можновладців

Відповісти
  • Лора Злий Бух
16.07.22 01:16

Армія має бути професійною!!! Є люди воїни, а є інші, які є потенційними" двухсотими" та "трьохсотими". На початку війни багато молодих, сильних і впевнених чоловіків пішло до військоматів добровільно, їх завернули! А тепер виловлюють по селам, магазинам під станціями метро. Що це? Чому? Якщо людина не хоче, її не потрібно брати, бо і собі ради не дасть і іншим заважає!!! Людина-воїн він дорого вартує, його забезпечити необхідно і високо оплатити його роботу, а ловити і призивати косих/сліпих/ глухих -  це задля жахливої статистики в майбутньому. Для чого це, я не розумію! Для того щоб одні воювали, інші мають працювати в тилу. Стосовно жінок - теж саме, всіх підряд на облік це тупість, а не вирішення серйозних питань під час війни.

Відповісти