Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.08.22
5915 15 Друкувати

Імпортні товари подорожчають: Уряд планує впровадити додатковий збір

Нардеп Ярослав Железняк підтверджує, що Уряд готує законопроєкт про додатковий збір на імпорт. 

Він звертає увагу, що автори законопроєкту обрали концепцію НЕ додаткових імпортних мит (яка складна у адмініструванні), а запровадження 10% збору на валютообмінні операції для купівлі всіх імпортних товарів та послуг. 

Відповідно, за розрахунками Уряду, це має зменшити попит на імпортні товари та тиск на гривню.  

Очікується, що КМУ внесе законопроект в найближчі тижні. 

За матеріалами Ярослав Железняк

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Кирпулька
04.08.22 09:01

Тобто подорожчають усі товари, так як пальне у нас тільки імпортне.

Відповісти
  • бух
04.08.22 09:04

так у нас зараз майже все імпортне. наше - або в окупації. або розбомбили....

Відповісти
  • Наталия
04.08.22 09:13

І це підтримка українців у скрутний час? Обнією рукою дали 6 500грн-іншою заберуть більше.  З себе нічого-з народу все....

Відповісти
  • ТТ
04.08.22 09:37

пальне - складова достаки укр.товарів, імпортні товари, а головне - ЛІКИ!

Відповісти
  • Икс
04.08.22 09:52

Они просто о...ли.  10% на покупку валюты???
Предлагаю ввести мораторий на Шмыгаля и Гетьманцева.
Их действия не будут пополнять бюджет - а только усиливать инфляционный процесс в  и так сложный экономический период.
Пусть лучше отчитаются что они сделали для укрепления гривны!

Відповісти
  • Лора Злий Бух
04.08.22 23:59

Икс, всі разом вони і НБУ з ними "укріпило"гривню, бо тепер табло не сповіщають про курс)))), ,а " не бачимо, значить все добре". Тепер треба прибрати цінники на товар і перестати розписувати комунальні в платіжках, а просто писати однією сумою.....і все - люди спокійні, гривня в порядку ,

Відповісти
  • Перекатиполе
04.08.22 13:44

Налог на выехавших с Украины. Этот налог укрепит карманы банкиров.

Відповісти
  • Перекатиполе
04.08.22 13:59

Да не будет такого, но к чему приведет если бы ввели...
Пенсионер, выехавший от войны за пределы Украины, будет снимать свою пенсию, а государство за счет него будет выравнивать бюджет валюто-обменных операций. И с малости обобрать хотят!
Так же и мамы с детьми, мужья которых в Украине, и на фронте, будут снимать деньги и покупать продукты заграницей, а государство будет снимать "свои" 10 %. 
.

Відповісти
  • павло
04.08.22 14:36

Розганяють інфляцію, ціни будуть рости , а таким чином бідних роблять ще біднішими, назрівати буде невдоволення владою --- так це і є диверсія. Питання : На кого працює уряд??????????

Відповісти
  • Володимир
04.08.22 14:46

Тобто вітчизняним виробничим підприємствам, що імпортують сировину, якої не має в Україні можна згортати виробництво, а працівників відправляти на вулицю.

Відповісти
  • Мария
04.08.22 14:55

офигенная концепция импортозамещения ))) а почему 10% , а не 100%, 200% на покупку импортных товаров и услуг.. тогда точно перестанем покупать, и вообще не будет нагрузки на гривну.. просто нет слов приличных )))

Відповісти
  • ?
04.08.22 17:30

+10% до ціни бензину. так, це допоможе.  Потім знову скажуть, що це молода комадна?...

Відповісти
  • Лора
04.08.22 23:14

Это с учетом того, что стоимость валюты выросла, доллар 40 и еще 10 % ?

Відповісти
  • Лора Злий Бух
05.08.22 00:03

Може потрібно скоротити штат депутатів вдвічі і зменшити кількість їхніх помічникіів, зарплати їхні переглянути в бік зменшення в зв'язку з ВС і дефіцитом бюджету?

Відповісти