Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


04.08.22
4407 24 Друкувати

В Україні можуть підвищити податки через проблеми з наповненням бюджету

Уряд і парламент будуть шукати додаткові податкові інструменти, якщо ситуація з наповненням держбюджету України буде погіршуватися. За інформацією РБК-Україна, можуть підвищити ПДВ і повернути акцизи на паливо, а також розширити військовий збір на імпорт.

Радник президента з економічних питань Олег Устенко вважає, що підвищення податків можливе.

"Якщо раптом ситуація буде погіршуватися, то треба буде розглядати питання, пов'язані з пошуком додаткових доходів держбюджету. Базові податки змінюватися не будуть, але те, про що ви говорите (акциз і ПДВ на паливо і військовий збір на імпорт, - ред.), цілком можливо, оскільки треба фінансувати збройні сили", - сказав Устенко в коментарі виданню.

Голова податкового комітету Ради Данило Гетманцев ("Слуга народу") поки утримується від коментарів на цю тему. "Поки про нововведення говорити рано. У фінансово-економічному блоці уряду йдуть обговорення. Коментувати нічого. Пропоную повернутися до предметного розгляду (ініціатив, - ред.) після отримання відповідних законопроектів від Кабміну", - заявив він у коментарі РБК-Україна.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Анна
04.08.22 01:28

Краще би зп собі зменшили, і знайшлися би кошти для ЗСУ.

Відповісти
  • SHADOW
04.08.22 06:12

так в соседней теме гетманцев рассказал, что бюджет даже перевыполняется наполнением. а этот чешет, что нехватает денег. менше тратьте на себя

Відповісти
  • данет
05.08.22 15:41

SHADOW,в том то и дело что их пугает перевыполнение бюджета. среди депутатов половина   как минимум  пекла караваи и ждала путинских фашистов.

Відповісти
  • Лора Злий Бух
05.08.22 00:16

SHADOW,  цитата: До держбюджету у липні надійшло майже на половину більше, ніж було заплановано: 64 млрд грн, що на 24,5 млрд грн (61,9%) більше, ніж у аналогічний період минулого року.
Уже новостную ленту читать страшно! Каждое последующее предложение противоречит предыдущему.

Відповісти
  • Александр
04.08.22 07:30

SHADOW,
Метод гадалок всегда быть правыми. Говорить одно и через время противоположное, так всегда угадаешь. Это только тут на сайте они рядом оказались. Их вечное враньё уже давно не смешно.

Відповісти
  • Оксана
04.08.22 10:29

Александр, уже исправились и добавили еще статью между этими двумя!)))

Відповісти
  • TT
04.08.22 07:05

Правильно. Если отчитался о перевыполнении бюджета (ну очень непонятно откуда), нельзя же сразу не удержаться в теме увеличения налогов. Надо пару часов помолчать. А потом увеличить. 

Відповісти
  • Евгения
04.08.22 09:27

"....если ситуация с наполнением госбюджета Украины будет ухудшаться....". А что, есть предпосылки для улучшения ситуации с наполнением бюджета?

Відповісти
  • Инна
04.08.22 10:58

я дивилася стрім з Зеленським у Австралії він сказав що кожного дня не вистачає в бюджеті 5 млр. уявіть((( то яке перевиконання бюджету! думаю 7% пдв закінчиться і думаю спец ЄП.

Відповісти
  • Фунт
04.08.22 11:02

От идиоты! У автомобилистов есть такое понятие - "распустить руль"...
Это когда, на скользкой дороге, ты пытаешься повернуть, а тебя несёт - ты должен не доворачивать руль ещё больше и тормозить в пол, а наоборот - ОТПУСТИТЬ тормоз!
Колёса начнут вращаться  и ты сможешь вписаться в поворот !!!
П.С.
Отмените НДС, сделайте налог с оборота, упростите ведение бизнеса и он заработает !!!

Відповісти
  • светлана
04.08.22 11:32

Фунт вы правы не на 100%  а на 200% но почему правители не понимают этого ??

Відповісти
  • НАДІЯ
04.08.22 11:34

ВСЕ ВІРНО ,ПРИБИРІТЬ  ЦЕЙ ДОВБАНИЙ ПДВ , Я не знаю ,як там в кого ,блокують  податкові ,пишуть класи ризику ..,наше підприємство працювало прозоро завжди ,блокують без всякої причини ,вбивають бізнес ,мені сподобалась стат. " ЯКЩО НЕ  ЗНИЩИТЬ БІЗНЕС ВІЙНА ТО ЗНИЩИТЬ ЙОГО ПОДАТКОВА"!

Відповісти
  • Ірина
04.08.22 12:12

Може почнемо зі скорочення цих невігласів та їх прислуги.. що сидять на шиї платників податків....

Відповісти
  • Ольга
04.08.22 15:11

Ірина, це вірно на 100%

Відповісти
  • Бухгалтер
04.08.22 15:19

Скоротити кількість депутатів та їх помічників, урізати їм зп до мінімальної, а не податки вони будуть збільшувати. Боже, коли вони вже нажеруться.

Відповісти
  • німа
04.08.22 15:47

долбодятли хренові. Ми є народ - власник природних ресурсів, згідно ст.13 Конституції України - де наш процент прибутку від використання цих надр? ДОЯТЬ нас як кріпаків - знущаються як над рабами..тільки дай, дай,дай! щоб вас вдавило.

Відповісти
  • Мариночка
04.08.22 15:56

Хочуть, щоб ті хто ще не виїхав за кордон вже почали виїзжати чи що? Тоді зовсім нікому буде платити податки. Хто взагалі такі ідеї вкидує??? Ще не всіх колаборантів впіймали!! І чому ггов..гетманцев досі ще в раді????

Відповісти
  • ---
04.08.22 16:24

Мариночка,а куди їхати, ми там так нужні, як зайцю 5 лапа. Навіть і гадки не було кудись тікати, слава Господу що до нас не докотилося. Мені серце болить за КОЖНИМ ХТО загинув В ЦІЙ ПРОКЛЯТІЙ ВІЙНІ хто лишився без даху над головою, щкода КОЖНУ ДИТИНОЧКУ, ЯКА БУЛА УБИТА ОРКАМИ, одне не розумію, чи це всі хто у владі це розуміють, чи їм, як соловью?!!! 

Відповісти
  • Мариночка
05.08.22 13:51

---, роботу можна знайти за кордоном найбільш оплачувану і війни нема. Невже зараз потрібно дожимати бізнес і народ, який залишився? Таке враження, що ми тут непотрібні...

Відповісти
  • Ирина Николаев
04.08.22 17:29

 Одно и тоже в каждой статье про Гетманцева , какой- то фин анализ , что-то с чем-то сравнивает , пишет про эффективность работы его службы ...налоговые ямы...то ставка 7% то 20%, то отменяем акциз , то снова вводим ..и т.д. Ощущение какой то агонии , а не четкая и слаженная  работа ПОДАТКОВОГО КОМІТЕТУ в кризисных условиях.
P.S.  ... когда  доходы падают,  кровати не двигают...
  

Відповісти
  • Лора
04.08.22 23:18

Так перевищили ж на 50% наповнення в бюджет. Стаття вище. Пишуть різні секретарі, що між собою не спілкуються

Відповісти
  • Лора Злий Бух
05.08.22 00:21

Після прийнятого НБУ  рішення не показувати курс валют на табло вже нічого не дивує....Я просто не розумію як в них працює мозок, що видає такі приголомшливі ідеї!?

Відповісти
  • Валентина
05.08.22 10:16

Ну, те, кто ещё платит, закроются.

Відповісти
  • данет
05.08.22 13:07

по 20 помощников депутатов  купа никому не нужных советников премии нафтогазу  свора депутатов зрадникив  миллионеры и миллиардеры пенсии и зарплаты судебных органов и прочих бездеятельных чинуш---вот где надо забрать миллиарды в военное время а не грабить свой же украинский народ повышая налоги.

Відповісти