Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


31.08.22
4729 9 Друкувати

Мінфін прагне повернути податки на довоєнний рівень, але є нюанси

В Україні хотіли б повернути усі податки, що були до повномасшабної агресії рф, проте потрібно зважати на ситуацію на ринку. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням міністра фінансів Сергія Марченка в ефірі телемарафону.

Зазначимо, що цього тижня планується голосування Верховної ради щодо законопроекту про повернення акцизів на пальне.

"Наша мета - повернути податки на рівень довоєнний, але потрібно враховувати те, що відбувається на ринку", - сказав Марченко у відповідь на питання про можливе повернення ПДВ на бензин, дизель і автогаз.

При цьому він зазначив, що у Міністерстві фінансів поки немає планів щодо введення нових податків.

Нагадаємо, комітет Ради схвалив повернення акцизів на пальне, проте розмір податків на автогаз буде менше, ніж пропонував уряд.

Окрім того, в Мінфіні вважають, що введення податку для імпортерів на купівлю валюти є досить непростим і спірним рішенням, ця ідея ще не готова для реалізації.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Фунт
31.08.22 09:42

Откажитесь от откатов, коррупционных схем, сократите штат чиновников/проверяющих и ничего повышать не надо !
Но у власти другой подход - всё повысить, отобрать/собрать и между собой поделить.....

Відповісти
  • Лора Злий Бух
01.09.22 10:56

Фунт, "я себя не обделил?" Можна розглядати як життєве кредо)

Відповісти
  • Емілія
31.08.22 10:48

Точно

Відповісти
  • Катя
31.08.22 12:41

 Фунт-100% , та наведіть лад на митниці,відмовтесь від ручного керування ДФС

Відповісти
  • ***
31.08.22 13:26

А откаты при госзакупках на тендерах? Чем их отдать и как? Как закрыть дыру в затратах? Смотришь сайт компании с говорящим профильным названием. Учредители и директор - многостаночники. Основной вид деятельности канализация + розничная торговля + создание программного обеспечения. Коллектив 3 калеки, Офис - нычка с часто сменяющимся адресом, Но выигрывают тендера на промышленное строительство на десятки миллионов. Есть суды, но фирма продолжает работать. Только гл бух сбежал, ищут нового на подставу. И что изменилось со времён злочинної влади? Реквизиты получателя.

Відповісти
  • Лора Злий Бух
01.09.22 11:05

***, Ви праві, нажаль....

Відповісти
  • Александр
31.08.22 13:32

***
 "Золотой телёнок" - "Я – зицпредседатель Фунт. Я всегда сидел. Я сидел при Александре Втором "Освободителе", при Александре Третьем "Миротворце", при Николае Втором "Кровавом".

Відповісти
  • Лора Злий Бух
01.09.22 11:04

Александр, це класика, а у нас модерн - НЕ сидів при .., НЕ буде сидіти і при....
Хто платить того  погоняють, війна нічого не змінила, навіть на перші ролі вийшли такі особи,  що противно говорити. Змінилось тільки життя простих людей.....  Я не соціофоб, але останнім часом спостерігаю за собою дивні зміни - спілкування з людьми визиває нудоту, особливо з працівниками всіляких органів, абсолютна некомпетентність помножена на "у нас війна"...

Відповісти
  • Оптиміст
31.08.22 14:21

А ціни і курс не хотіли б повернути на довоєнний рівень??? 

Відповісти