Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.09.22
6442 12 Друкувати

Як зареєструвати податкову накладну при зміні директора

При зміні директора, який був єдиною відповідальною особою за підписання податкових накладних, у платників виникають проблеми з їх реєстрацією. 

ДПС у Черкаській області надала алгоритм дій платника ПДВ у такій ситуації. 

Для реєстрації податкових накладних треба:

1. Підписати податкові накладні недіючими ключами посадової особи, яка на той момент мала право підпису податкових накладних.

2. Відправити такі податкові накладні на реєстрацію.

3. Отримати квитанцію з відмовою в реєстрації податкових накладних. 

4. Накласти на накладні, по яких прийшла відмова та вже накладені ЕЦП попередньої посадової особи, ЕЦП нової посадової особи. 

5. Відправити зазначені податкові накладні ще раз на реєстрацію.  

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Раїса
09.09.22 07:24

Оце закрутили

Відповісти
  • Татьяна
09.09.22 08:39

Не поняла пункт 4 "Накласти на накладні, по яких прийшла відмова та вже накладені ЕЦП попередньої посадової особи".  Для особо тупых: что, еще раз подписать ЕЦП старого директора? Или, все же, ЕЦП нового?

Відповісти
  • Валерия
09.09.22 12:40

Накладные,  которые были подписаны ЕПЦ предыдущего директора и по которым пришел отказ - подписать ключами нового директора.

Відповісти
  • volodya
09.09.22 09:11

Татьяна, якщо буквально розуміти розяснення в п4. "Накласти" (а що саме не написали) - в даному контексті речення - оначає проігнорувати (забути...) дану податкову наладну.. От такі "грамотеї" пишуть розяснення

Відповісти
  • Валерий
09.09.22 09:50

volodya,проігнорувати, то "покласти", а "накласти" мабуть в значенні купку наваляти)

Відповісти
  • Ольга
09.09.22 09:58

Ппц. А если у людей токены, новые ключи затирают старые. У меня такое. До сих пор висят незарегистрированные две налоговые годовалой давности. Решения нет.

Відповісти
  • Оптиміст
09.09.22 10:11

Мда, це офіційна відповідь державного органу?Схема звичайно сильна, добре, а якщо ЕЦП старого директора закінчився? Що тоді? Як реєструвати? Може краще доопрацюйте програмне забезпечення, а не давайте такі роз'яснення. Пункт 4 ще звичайно шедевр..."Накласти на накладні",  Це на Вас потрібно накласти з високої дзвіниці за такі консультації

Відповісти
  • СержК
09.09.22 10:42

У кожного ключа у властивостях є точна дата та час закінчення строку дії. Тож замість того, аби додати в алгоритм реєстації ще одну перевірку (а з цим навіть двієчник від програмування легко впорається), податкова продовжує кошмарити платників. Маючи на це повний карт-бланш у вигляді звільнення від відповідальності за будь-які (і матеріальні в тому числі) проблеми, заподіяні тим, ни чиї гроші вона це робить...

Відповісти
  • Євгенія
09.09.22 11:47

в кабінеті такої можливості немає, повернута з помилкою податкова для підписання не активна. кажуть  в Медок це реалізовано.  А кабінет податкової як завжди !!!

Відповісти
  • марина
15.09.22 13:25

не працює цей варіант, повертається все одно не рареєстровано

Відповісти
  • Ірина
20.03.23 18:19

Як це технічно зробити? В програмі Медок немає функції повторного накладання підпису на неприйняту податкову накладну. Як вийти з цієї ситуації?

Відповісти
  • Юлія
11.08.23 15:11

Колеги, в когось получилось зареєструвати ПН ключами нового директора ?

Відповісти