Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

Коментарі
  • Олександр
13.10.22 13:44

дякуємо за " спрощення роботи" для бізнесу.
Настає час коли бізнес зникне в апріорі.Залишиться тільки КМУ та ВРУ

Відповісти
  • бух
13.10.22 13:48

просто твари

Відповісти
  • Людмила
13.10.22 14:02

По-моему проше написать:сворачивайте свой бизнес. Бизнес только для  "избранных"

Відповісти
  • Олена
13.10.22 14:16

В мене блокують всі РКі на нуль і на плюс і на мінус, цікаво що тепер - блок в квадраті? Дебіли одним словом. 

Відповісти
  • Светлана
13.10.22 14:30

Олена,також РК блокуються . Але вчора здивували, коли заблокували нульові РК на НЕПЛАТНИКА !! :)))) Ось, де логіка ?

Відповісти
  • Наталья
13.10.22 14:33

З точки зору логіки не зрозуміло , навіщо добивати і так на ладан дихаючий бізнес , коли в країні така страшна війна.  При цьому "покращень" від пана Гетьманцева , Шмигаля та Ко. все більше та більше, взяти хоча би відміну  реєстрації податкових накладних в вихідний день, коли останній день припадає на вихідний, реєстрація не до 8 годин , а до 6.  В них, тобто в податкової, військовий стан , а у бізнеса виходячи з останніх покращень його не має. При цьому всьому штрафи з 15 липня знову повернули  не зважаючи на війну , критерії моніторинга вони роблять ще більш жорсткими. Питання - а куди жорсткішими ? І питання таблиці платника податку , дуже цікаво почитати статистику , який процент з наданих до розгляду в податкову , приймається , а якщо і приймається то через місяць знову як вони виражаються злітає. Ви або з'іхали з глузду або ви переслідуєте конкретну ціль - знищити економіку країни, яка і так знаходиться в страшному стані.  І треба зауважити бізнес "обраних" як показав час податки не платить , а ще й висмоктує до своїх кишень з держави через відшкодування ПДВ. Ганьба вам "покращувачі" ! 

Відповісти
  • Ирина
13.10.22 20:09

Наталья, просто это очередной шаг  по выполнению Швабовской «Великой перезагрузки»: размывание и уничтожение национальных государств (путем коммерциализации «государственных услуг»), уничтожение малого и среднего бизнеса и монополизация экономической деятельности немногими глобальными корпорациями, выстраивание на руинах национальных государств единого мирового государства с единым мировым правительством.

Відповісти
  • Валентина
13.10.22 16:12

Наталья, злітає не через місяць, а протягом чотирьох годин

Відповісти
  • Ната
13.10.22 15:07

От ми тут всі пишемо та пишемо- вилили своє роздратування та й поготів...Мабуть - це безглуздо, якщо наша писанина ні на що не впливає. Але ж є наші керівники, є бізнесові асоціації, спільноти бухгалтерів та т.п. І вже не раз питаю себе- чому ж? чому ж не має ніякої реакції від них? Просто зайшла та погуглила -які ж у нас бізнес-спільноти? А їх же лишенько скільки...Скаладється враження, що всі з усіма домовилися та й все...ось декілка- цей список можна продовжувати та продовжуватиСПІЛКА УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ (СУП)«КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ» УКРАЇНАBOARDCEO CLUB UKRAINEJCI UKRAINE – МІЖНАРОДНА МОЛОДІЖНА ПАЛАТА АКТИВНИХ ГРОМАДЯНСOMMUNITY BUSINESS AND COMMUNICATIONSPRIZMA CLUB

Відповісти
  • Ирина
13.10.22 20:14

Ната, ну чому ж, у них Є реакція. Ось для прикладу: "Європейська бізнес асоціація (ЄБА) у липні 2022 скаржилася на те, що низка компаній не можуть зареєструвати податкові накладні або стикаються із ситуацією блокування такої накладної податковою службою.

У червні 2022 Асоціація звернулась із офіційним листом до голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики та Міністра фінансів із закликом сприяти уникненню моментів, які б могли перешкоджати реєстрації ПДВ накладних та, відповідно, відшкодуванню ПДВ."                   АЛЕ ВЛАДА виконує вказівки ВЭФ та Шваба.. А вони НЕСУМІСНІ с нашими вимогами та потребами....

Відповісти
  • Валентина
13.10.22 16:15

Ната, а юридичні компанії замість того, щоб захищати права платників податків, пропонують послуги розблокування за %

Відповісти
  • !!!!
13.10.22 17:47

Валентина, а вони на ентузіазмі мають працювати?

Відповісти
  • Валентина
14.10.22 09:43

!!!!, Проблему треба вирішувати глобально, визнавати прийняті законодавчі акти такими, що порушують права платників податків. Тільки хто на це піде? Слуги швидко закриють рота кожному. А юристи розвиають бізнес завдяки цьому терору.

Відповісти
  • Станис
14.10.22 08:47

Просто тепер підприємства підуть у ТІНЬ

Відповісти
  • Аня
14.10.22 09:09

Куча знакомых фирм, которым блокируют налоговые накладные- у директоров позиция-это проблема бухгалтеров... и бедные девочки, получая очень небольшую зарплату с утра до вечера пашут- ксерят, светят, отправляют (((

Відповісти
  • Наталья
14.10.22 12:12

Аня,  так  это те, кто привык работать по старинке, говорю о директорах.Значит работают еще по кешам, если им не надо быстро разблокировать. Какой смысл ксерить и делать все это, если все есть( ГЛАВНОЕ Я ИМЕЮ ВВИДУ) и налоговая все видит, а потом просто говорит:                                                                   - "ОЙ, простите, блокировка так настроена в Киеве даже не понимаю, почему вас блокируют. Надо Вам с руководством переговорить ДФС"   Такое ощущение, что просто денег им  мало стали давят за решение вопроса, вот и цену себе набивают            А  бизнес и так бедный на последнем издыхании, вообще никто не понимает из инностранцев, как мы тут все работаем.  И да все уйдут, в глубокую тень

Відповісти
  • Татьяна
17.10.22 08:30

Столкнулась   с разблокировкой , Киеву до одного места, все гадят на местах, и сваливают с больной головы на здоровую, только на местах решают заблочить тебя или нет, в наглую требуют деньги , притом присылают суммы теперь по вайберу!!!!!!Так было , есть и будет!!!!ТВАРИ!!!

Відповісти
  • Наталія
17.10.22 10:27

вопрос не по теме. в кабинет не могу зайти, не работает?

Відповісти
  • Олександр
17.10.22 10:51

Дякую нашій податковій за потворне сприйняття реалій сьогодення і умов ведення бізнесу в стані війни. Війна закінчиться, наші бійці повернуться і винесуть вас тварюки з кабіненів.
СЛАВА ЗСУ!!!

Відповісти
  • Тамара
20.10.22 22:21

Таке розчарування, 20 років працювали,  а тепер все блокують,  виробники, машинобудування.Війна, сирени,  світло, інтернет зникає, дистанційна робота, як займатися розблокування. Влада, Гетьманцев, все зищують,  гірше  рашки. Вороги.

Відповісти