Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

Коментарі
  • Татьяна
24.10.22 08:46

З 17.10.2022 -це кошмар.Більше нема чого робити як копіювати, сканувати і придумивати пояснення до таблиці, розблокувати ПН.Налоги платимо, ніяких лівих контрагентів нема. Чого не дають нормально робити? У відпуску тільки на неділю, більше ніяк не виходить.  Робочий день - непойми якій... ДАЙТЕ НОРМАЛЬНО,СПОКІЙНО РОБИТЬ СВОЮ СПРАВУ!

Відповісти
  • Ірина
24.10.22 10:39

Татьяна, з 17го? у мене ще з липня))), і подаю безперестанку документи

Відповісти
  • Татьяна
24.10.22 10:51

Ірина, з 17 це блокування коснулось усіх виробників. Тупе блокування по кодам.Товар відгружаємо з 2016  р. Матеріали ,ясно, що різні. Суми ПН заблокованих від 500 до 2000,00 грн.    за місяць ПН дуже багато і це тупе  блокування ні кому не треба,

Відповісти
  • Александр
25.10.22 05:27

Татьяна,
Так уж и никому, диверсантам очень надо. Всех этих блокировщиков назначал шпион путлера азаров. 10 числа началась бомбёжка везде и всего, и это тоже часть ведения террористической войны.

Відповісти
  • Ірина
24.10.22 12:31

Татьяна, в мене будівельні роботи, причина блокування таблиця даних, причому до того роками без проблем реєстрували. При будівельних роботах товарів різних тисячі, до того ж кожного разу інші. Питання, що я маю робити з таблицею даних? Виробництво легше подати що не кажіть. Я з липня займаюся подачею документів. Були уже розблоковані, і далі блокують знов.

Відповісти
  • Татьяна
24.10.22 10:44

Ірина, до 17 не трогали

Відповісти
  • Алла
24.10.22 09:09

Блокують усі РК, якщо термін повернення товару, або платежу перевищив 14 днів. Причому навіть зовсім незначні суми, як то 100грн, і менші. А подати для розблокування треба пакет документів. Це так корупцію виявляють? Чи у військовий час більш немає чим зайнятись? Одне відключення е/е чого варте.

Відповісти
  • Светлана
25.10.22 10:54

Алла,Я Вам больше скажускажу, блокируют нулевие РК, зміна цини, ну где єто видано. Тогда их совсем делать не стоит.

Відповісти
  • Олег
24.10.22 09:09

Ніна Южанина , чомусь скромно промовчала коли це блокування було запроваджено , і яка статистика була до 2019 року. Адже цей механізм було запроваджено за каденції перебування у владі політичної сили пані Ніни. А молода влада просто користується механізмом запровадженим попередниками, правда користується і "удосконалює"..

Відповісти
  • Галина
24.10.22 15:38

Олег, вам легче от того кто начал? главное что до сих пор беспредел!

Відповісти
  • Світлана
24.10.22 09:27

Зараз треба бути разом , для результату , бо хоть хтось про це горить !!!Бо цей беспредел все росте і росте ! 

Відповісти
  • Олег
24.10.22 09:38

Світлана, так потрібно бути разом. Але маніпулятивний допис в якому показується статистика блокування за поточної влади і непоказування за минулої (типу її не було) - це явно не для бути разом. З тим що цей безлад росте і росте повністю згоден . Молоді взяли у старих все найгірше і удосконалили його

Відповісти
  • Людмила
24.10.22 09:36

З 17 числа блокуються всі податкові. Діяльність стала вже багато років. І не було жодних блокувань. Це що? Диверсія зсередини? Місто під постійними обстрілами, бух фіг зна де на дистанційці, зібрати нормально документи можливості немає. ЯК???? Підприємство, яке сплачувало податки, просто зупиниться

Відповісти
  • Кирпулька
24.10.22 13:32

Людмила, чому зупиниться? В мена власники прийняли рішення зупинити підприємство, яке ранійше сплачувало по декілька мільйонів пдв за місяць. Заблоковані як нп так і рк, а ті що суд присудив розблокувати все рівно заблоковані. Навіщо такий бізнес? 

Відповісти
  • Єлизавета.
24.10.22 10:13

Питання одне. Як  і до кого звертатись, щоб  це все зупинити. 

Відповісти
  • Ольга
24.10.22 15:50

Єлизавета.,https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11061

Відповісти
  • бух
24.10.22 10:19

Заблокували усі пн, виробництво. Чому порушується кодекс, і 15 жовтня не реєструвались податкові? Кількість податківців не змінилась, а працюючих підприємств стало удвічі менш. Більшість із них не працюють на довоєнному рівні навіть при суттєвому на 50% збільшенні цін. Тиск збільшиться, але економіка України не виграє. Потрібен абсолютно новий підхід

Відповісти
  • Наталья
24.10.22 10:19

Подала таблицу данных - написала целое сочинение с разъяснениями о хозяйственной деятельности - приложила все документы - договора, основные средства, бух. ведомости - потратила неделю, пока это подготовила - отклонили с причиной -"Пояснення є недостатнім для врахування таблиці даних",  а чего именно им, с@кам, недостаточно не написали.

Відповісти
  • Єлизавета
24.10.22 10:23

Ахахахахахахахахахахаха
І далі шо? 

Відповісти
  • Оксана
24.10.22 10:37

Те що зараз коїться з податковими накладними це жах. І ще величезний мінус нашої податкової системи це неправомірне віднесення підприємств до п.8.ризикові. Це повний параліч роботи підприємства. І в п.8 ризиковості можна попасти тільки тому, що в тебе є або покупці, або постачальники які вже знаходятся в ризикових. Підприємство в ризикових це повне блокування податкових накладних. У мене тільки з початку жовтня їх уже 45 і це ще не кінець місяця. При тому що коли підприємство виводять з ризикових (і дай бог щоб вийти в самий короткий термін, а якщо через суд, то не факт що вкладешся у пів року.) А потім за весь період порахуйте заблоковані податкові і час для того щоб їх розблокувати, купа бумажок для підтвердження що ти не віслюк. Логічне питання якщо податкова відправила підприємство у ризикові і блокує підприємство, то чому при його виходу автоматом вона ж і не розблокує податкові накладні? Чесно кажучи як би вони відповідали за свої дії коштами та штрафами якими обклали бізнес то може й був якийсь сенс. А так в військовий час знищуюють бізнес якому і так важко.

Відповісти
  • Олена
24.10.22 10:56

сама же южанина это придумала, а теперь недовольна-не дают у корыта постоять., бедолага

Відповісти
  • Ольга
24.10.22 11:35

встало все виробництво, блокують всі податкові без розбору(

Відповісти
  • Світлана
24.10.22 12:05

ТРЕБА ЩОСЬ РОБИТЬ - ПИСАТИ КУДИСЬ !!! ЦІ ШАРІКОВИ ЗОВСІМ ПОДУРІЛИ !!!!

Відповісти
  • Ольга
24.10.22 12:22

Уже два года так, пишем сочинения. Были моменты, что Скарги не принимали, в суд куча дел накопилось(((((

Відповісти
  • Алексей
24.10.22 13:16

Южаніна побачила ...... і шо ? 

Відповісти
  • Любовь
24.10.22 13:17

сьогодні теж заблокували дві податкові на одного і того ж покупця. Вхідні податкові на товар зареєстровані 21.10, але все рівно п.1 про невідповідність обсягів придбання і постачання. Немає слів...

Відповісти
  • Катя
24.10.22 13:44

А що не зрозуміло-керування  в ручному режимі:дивись статтю нижче.
Це боротьба з надходженнями в бюджет.

Відповісти
  • бух
24.10.22 14:42

Катя,ні,це не боротьба з надходженнями в бюджет, це таки подвійне надходження в бюджет, бо заплатить и продавець і покупець, бо не отримає податкового кредиту

Відповісти
  • Татьяна
25.10.22 11:44

бух, один раз заплате, а на другий -коштів не буде. Ріжуть курку, що несе хоть якісь яйця

Відповісти
  • Елена
24.10.22 15:01

Це диверсія проти вітчизняного бізнесу, для знищення середніх та маленьких!

Відповісти
  • Ольга
24.10.22 15:51

Підпишіть петицію
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11061

Відповісти
  • Татьяна
24.10.22 17:30

Ольга, чогось не виходить підписати

Відповісти
  • Ольга
25.10.22 11:12

Татьяна, реєструватися треба за ел. поштою, номером телефону, нічого складного, айді ваша  адреса, а пароль на пошту приходить

Відповісти
  • Татьяна
25.10.22 13:42

Ольга, підписала, тільки 92 підписа

Відповісти
  • Татьяна
25.10.22 11:45

Ольга, реєструвалась на ел. пошту нічого не приходе.Раніше підписувала через банк. Зараз і тут проблеми

Відповісти
  • Елена
24.10.22 16:52

Ольга,підписала. та поки замаленько підписів (((

Відповісти
  • Елена
24.10.22 17:07

Підпишіть петицію
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11061
Давайте будемо активними!

Відповісти
  • Светлана
28.10.22 13:11

Елена, цих петицій вже було стільки підписано, що в них вже  ніхто не вірить. Це як таблицю даних відправлять. 

Відповісти
  • Елена
25.10.22 09:25

Елена,+1

Відповісти
  • Катерина
25.10.22 10:20

Блокування ПН не має під собою жодного економічного підгрунті виходячи з того, що передумовою реєстрації є або наявний ліміт або сплата коштів. Де тут може бути втрата бюджету.
Одним завданням є поповнення бюджету за рахунок  відволікання коштів платників ПДВ. Іншим є корупційна складова, яка дає змогу наповнювати власні кишені працівників ДПС. Підсумок повна поразка бізнесу.

Відповісти
  • Евгений
25.10.22 11:12

Катерина, ніякої економіки , це просто обман , в результаті якого ,ПДВ сплачується двічі . Один раз ПДВ платить продавець , не залежно від реєстрації ПН , а також цей же ПДВ платить покупець ,так як не має зареєстрованої ПН. Якщо зареєструють ПН , то положення вирівняється .Та це може буде потім , а сьогодні план по ПДВ перевиконано .  

Відповісти
  • Кирпулька
25.10.22 14:47

Евгений, пдв сплачуєть не двічі, а багаторазово, якщо по ланцюжку заблоковано пн у декількох платників. А сам податок сплачується авансом будьто імпорт чи власне виробництво і там і там потрібно зробити авансовий платіж на податки. Тільки в першому випадку потрібно авансом закинути кошти на митницю, а у другому випадку поповнити живими грошима ліміт. "Зняти сім шкур" у випадку з пдв точне висловлювання.

Відповісти
  • Ганна
25.10.22 10:29

ЦЕЙ КОШМАР та ВИНИЩУВАННЯ БІЗНЕСУ треба зупиняти! НЕГАЙНО!!! той хто виживає, платить податки, працевлатштовує працівників - КРИЧИТЬ, що ці блокировки ДУШАТЬ бізнес!!!!!!

Відповісти
  • Елена
25.10.22 11:06

Ганна,То що робити?
 Є петиція,  //itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/11061, та підписів там ще дуже замало, ще що ми можимо робити - на мітінг виходити? Так, це блокування дуже зашкодило роботі, треба його якось зупинити

Відповісти
  • Анастасия
25.10.22 13:15

не можу підписати петицію. через силку взагалі не дає зайти в свій обліковий запис. 
заходжу через сайт - заходжу до свого облікового запису - переходжу до необхідної петиції - і вже знов потрібно входити, але вже не заходе. 
Підкажіть, будь ласка, в чому може бути причина? 

Відповісти
  • Ольга
26.10.22 10:45

Анастасия, в мене получилось так: я зайшла в петицію, натиснула Авторизуватись, ввела логін/пароль, потім кнопка Підписати стала червоною, натиснула, на пошту прийшов лист з посиланням на підтвердження підписання петиції, натиснула на посилання-все, голос враховано

Відповісти
  • Людмила
25.10.22 10:32

+1

Відповісти
  • Станис
25.10.22 10:40

+5

Відповісти
  • Станис
25.10.22 10:42

У молодої команди просто НЕМАЄ ГРОШЕЙ, за півроку напечатали бумаги під назвою гривня вже 325 млрд. Не забезпеченої нічим. Бумагу наштамповали від того, що було ще на 60%. Звідси і ріст курсу долл. и ріст цін. Уряду треба гроші  на війну, і це так. Звідси і блокування і військові сертифікати, і податки і акциз та ін.Треба не штамповати гривню (я розумію що треба хлопцям платити на передку), а платити валютою хлопцям. Вже хвиля підіймається, що 100к грн. Раниші хлопці отримували десь 3500долл., А тепер ці 100к грн. коштує 2500долл. Тобто курс гривні ОБІКРАВ хлопців на 1000 долл. І це прикро. Треба хлопцям підіймати забезпечення до 150к грн на передовій... Почуйте мене

Відповісти
  • Евгений
25.10.22 10:58

Таке відчуття , що в податковій сидять російські шпигуни, і весь час придумують способи для розвалу економіки і визову протестів населення. Пора СБУ зайнятися розробниками цих методів.
Дайте працювати , не зупиняйте економіку ,не заважайте платити податки. По ПДВ треба ввести касовий метод і заборонити бартер.
Податкові накладні не потрібні , раніше без них працювали і все було добре.

Відповісти
  • Елена
25.10.22 11:18

ПРОПОНУЮ ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ РОЗМІСТИТИ У СОЦІАЛЬНИХ СІТЯХ ССИЛКУ НА ПЕТИЦІЮ. БО ІНАКШЕ ЗАГИНЕМО! 

Відповісти
  • Ольга
25.10.22 11:19

Блокують таке враження в ручному режимі, на одного покупця!.
Як мені подати пояснення, якщо всі документи в Харкові? Немає слів...

Відповісти
  • Тамара
25.10.22 12:01

машинобудування, виробництво, скоро не буде кому болта виточити, немає спеціалістів, так ще і це блокування, де збирати ті документи,? майже всі працюють  дистанційно. КРИК ДУШІ.ОДНЕ РОЗЧАРУВАННЯ! ГЕТЬМАНЦЕВ і Ко вороги українському бізнесу. Ніде у світі немає цього блокування!

Відповісти
  • Елена
25.10.22 12:24

Тамара,то так, на диверсію схоже - може, Гетьманцева рашисти завербували?

Відповісти
  • Юлия
25.10.22 13:11

в мене сьогодні всі заблокувалия податкові накладні, це вперше за весь час, просто жах, підприємство платить мільйонні податки повністю чиста заробітна плата, настрій-просто звільнитися

Відповісти
  • Елена
25.10.22 14:06

Юлия, також сьогодні всі заблокували

Відповісти
  • Юля
25.10.22 14:03

Петицію мало підписують, оскільки мало хто баче на неї посилання. Розіслала своїм контрагентам, дивлюся, підписують.
Я думаю, що така проблема у багатьох. Якщо кожен порозкидає зсилку по своїм контрагентам, то набагато швидше петиція набере необхідну кількість

Відповісти
  • Львица
25.10.22 15:18

Мы аграрии, возле "знаменитой" уже Васильевки в Запорожской области, взяли кт чтоб посеется, под регулярными "прилетами" посеялись.... Рассчитывали на урожай, чтоб рассчитаться с долгами по КТ и налогам - первые две сделки - сразу две блокировки...
ВОТ ВАМ ПОМОЩЬ АГРАРИЯМ!
Спасибо пан Гетманцев!

Відповісти
  • Елена
25.10.22 15:26

Львица, мы производители хирургических материалов - для больниц и госпиталей -у нас тоже с октября все пн блокируют - не нужно лечить наших воинов, похоже(((((((((((((

Відповісти
  • Елена
25.10.22 17:13

Елена, мы в Харькове - ремонт и стройка - разбитые здания, больницы, заводы- окна-стены-фасады - и КАК??? можно блокировать такое??? В Харькове "живых и пока дышащих" предприятий осталось несколько штук, люди работают, платят налоги, платят зарплату, создают рабочие места! И все это под бомбежками! Еще и с наших НДС драть?!!! просто делают то, что рашисты не могут сделать - убивают 

Відповісти
  • Станис
26.10.22 11:03

Елена,
У молодої команди просто НЕМАЄ ГРОШЕЙ

Відповісти
  • Татьяна
25.10.22 18:38

А может можно попросить администрацию сайта сделать какое-то объявление на главной странице про петицию? или как-то иначе оповестить о ней бизнес? Ну наполнят они разово бюджет, а дальше что? 

Відповісти
  • Вікторія
25.10.22 21:10

Шановні колеги! Давайте підпишемо петицію, треба хоч якось стукати. Мил вже нема. 
https://petition.president.gov.ua/petition/167520

Відповісти