Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


30.11.22
5514 23 Друкувати

Припинити блокування ПН/РК неможливо, - ДПС

Народний депутат Ніна Южаніна повідомила про результати засідання податкового комітету.

На засіданні, серед іншого, розглядалося питання зупинення реєстрації податкових накладних. 
 
Як повідомила Южаніна, З 22 присутніх членів комітету підтримали скасування блокування ПН/РК лише 6.

Голова комітету свою думку ґрунтує на відповіді ДПС щодо пропозицій Южаніної скасувати зупинення ПН на період воєнного стану.
 
Аргументи податкової:
 
1. Припинити блокування ПН/РК неможливо, бо “відкривається можливість у шахраїв вільно викрадати у держави кошти, через запуск схем мінімізації. Рівень безпідставно заявлених сум до бюджетного відшкодування зросте в рази при відміні роботи СМКОР, з врахуванням того, що на сьогодні 60% сум заявлених до бюджетного відшкодування підтверджуються камеральними перевірками”.
 
2. Здійснити обов’язкову реєстрацію ПН/РК, поданих, складених у період з 24 лютого до дня набрання чинності запропонованими Южаніною змінами, неможливо, бо “з метою недопущення неправомірного відшкодування ПДВ із бюджету податкові органи будуть змушені повернутися до практики проведення значної кількості перевірок по ланцюгу постачання”.
 
3. Замість збільшення на 5 днів граничних термінів реєстрації ПН/РК, поданих, складених у період з 24 лютого, а також зменшення в 2 – 5 разів штрафів за порушення платниками граничного строку реєстрації ПН/РК у податковій пропонують альтернативу.
А саме - за рішенням контролюючого органу продовжити операційний день, якщо він припаде на граничний, про що буде повідомлятися не пізніше 16 години на офіційному веб-порталі контролюючого органу.
 
4. Забезпечити приймання електронних документів від платників податків не в робочі дні з 8 до 18 години, а щодня з 8 до 22 години неможливо, бо “такі зміни до постанови потребують наступного внесення змін до Податкового кодексу України, а саме до пункту 201.10 статті 201 або до пункту 69.18 підрозділу 10 розділу”.
Хоча саме зміни до Податкового кодексу й пропоную Ніна Южаніна.
 

За матеріалами Ніна Южаніна
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Тетяна
30.11.22 11:32

ІБД - імітація бурхливої діяльності!

Відповісти
  • Наталья
30.11.22 11:47

Хто б сомневался.

Відповісти
  • Лена
30.11.22 12:00

Сучари

Відповісти
  • Наталія
30.11.22 12:09

Все можливо. Просто хтось не хоче.:(((

Відповісти
  • Ірина
30.11.22 13:04

Наталія,Добавлю. Все можливо, тільки ті схеми відмиву ПДВ в кишені "добросовісних" працівників державних органів закриється) І що вони будуть робити?) За що жити?)
Бізнес жмуть і всім все одно.

Відповісти
  • Світлана
30.11.22 12:17

Все роблять проти бізнесу, хочуть викачати всі кошти з тих,хто намагається хоч якось працювати в цей складний час.

Відповісти
  • Катерина
30.11.22 12:30

ДПС розписалася у неспроможності законного контролю. Простіше просто блокувати та тягнути кошти в бюджет

Відповісти
  • Елена
30.11.22 12:53

Економіку  країни  кладуть на дно! Їм працюючі підприємства не потрібні. Буцім то всі ці фірми по фіктивному відмиванню ПДВ - не вони створюють!!! Коли вже цьому буде край !! Тридцять років одне і теж саме ,тільки цифри  відкатів зростають рік від року!!!

Відповісти
  • Роман
30.11.22 13:14

Тут недавно в Британії політики не змогли в податкову реформу, дак їхній премєр (рахуйте як у нас президент) встала і вийшла....у мене все

Відповісти
  • Саша
30.11.22 13:14

Просто нет слов, уроды

Відповісти
  • 911
30.11.22 13:25

ОК податкова не може припинити блокування, бізнес не може працювати при блокуванні - що далі?

Відповісти
  • Наталія
30.11.22 13:27

потрібна революція

Відповісти
  • Головбух
30.11.22 14:39

горіть у пеклі 

Відповісти
  • Злий бух
30.11.22 14:53

Страшнійше за все, коли керують ті, хто всіх інших вважає розумово обмеженими.

Відповісти
  • Станис
30.11.22 15:42

Нічого не буду платити в бюджет, все БАСТА. Розлютили, тварюки та покидки у владі...

Відповісти
  • Катя
30.11.22 16:44

Світло вимикають годинами і аби як (не за гарфіком),загрожують блекаутом,а вони про операційний день щось кажуть ,ви що там зовсім подуріли. Вийдіть зі своїх кабінетів, пани

Відповісти
  • Александра
30.11.22 19:16

Та вони мабуть не в цій країні. З Польщі приймають зміни.

Відповісти
  • Вікторія
30.11.22 18:29

Катя, у нас 3 дня нет света. Мобильный интернет еле тянет. Я могу зайти на сайт, но в банк или кабинет просто не могу

Відповісти
  • Вікторія
30.11.22 18:31

за рішенням контролюючого органу продовжити операційний день, якщо він припаде на граничний, про що буде повідомлятися не пізніше 16 години 
это просто издевавтельство. Какие критерии для продолжения дня? у нас сегодня до 18.15 вообще не было никакого интернета

Відповісти
  • Александра
30.11.22 19:11

Боже які кончені!
ЕЕ немає днями, бухгалтери намагаються працювати і в таких умовах. А вони наче не з цієї країни, ну звичайно сидять на генераторах, за наші гроші, а потом кажуть, що ми все брешим ЕЕ у бухгалтерів є.
В карантин більшість штрафів і т.д. скасували. А як карантин і війна, то тут ні за все штрафують! Де логіка? 
І їм похуй на все і на всіх!
Зато хабарів зараз наберуться за розблокування та прийняття таблиці! 
А бухгалтеру, що робити, ще й за ті копійки що платять?

Відповісти
  • Александра
30.11.22 19:14

Всі скрутки контролюють начальники ДПС, і їм не блокують, не кидають в ризикові, вони знають як обійти систему!

Відповісти
  • Ольга
01.12.22 15:19

Александра, так насправді і діється((( за винагороду.... нам пропонували. Але директор відмовився

Відповісти
  • Світлана
30.11.22 20:38

ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!! ЗРАДНИКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Відповісти