Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.12.22
5948 9 Друкувати

Уряд дозволив проведення позапланових перевірок бізнесу

Постановою від 06 грудня 2022 р. № 1363 Кабінет Міністрів України дозволив здійснювати позапланові перевірки у період воєнного стану на підставі окремих рішень центральних органів виконавчої влади. 

Перевірки призначаються за наявності загрози, що має негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров’я людини, захист навколишнього природного середовища та забезпечення безпеки держави, а також для виконання міжнародних зобов’язань України.

Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що це рішення не використовуватиметься контролюючими органами як інструмент тиску на прозорий бізнес, натомість дозволить виявляти зловживання чи порушення серед недобросовісних суб'єктів.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Татьяна
13.12.22 14:14

Як раз  і буде використовуватися контролюючими органами як інструмент тиску на прозорий бізнес,

Відповісти
  • Фунт
13.12.22 14:48

Ну всё, понеслись колядовать !
Себе в карман.....

Відповісти
  • Наталія
13.12.22 15:12

Мало їм блокувань які самі по собі негласні перевірки!!!! То ще і прямим текстом дозвіл.

Відповісти
  • Татьяна
13.12.22 15:32

марно сподіваються,коррупція розквітне ще більше,а ті хто ще трималися підуть у тінь,сумно

Відповісти
  • Надежда
13.12.22 17:52

не было,не было,и вот опять

Відповісти
  • Лариса
13.12.22 19:03

Я так розумію, що це пожежники, екологи, тощо

Відповісти
  • Елена
13.12.22 19:11

Лариса, да. Мы недавно еле-еле выпросили проверку (для сертификации нужно было). Дожились))))))))

Відповісти
  • Львица
14.12.22 14:12

Аграрии. Поля наши очень близко к Васильевке, Запорожская обл.. Налоговые блокируют, хотя урожай сеяли, ростили и собирали "вместе" ракетами в поле... По ТВ - нам государство помогает, по факту - первые же налоговые заблокировали... И это не считая, что сеялись в КТ, так ка наши запасы остались в оккупации на элеваторе (если остались...) В общем кукуруза - ракета,- ракета - соняшник....
В разблокировке прикрепила им (су*ам) фото с наших полей с рвами и ракетами и разнесённом во все стороны урожаем... Ждем результат...
ПОЭТОМУ ПРОВЕРКУ НЕ БОИМСЯ!!! ЭТО ИМ БОЯТСЯ НАДО, у нас на полях сарайчик еще целый (не разорванный снарядами и ракетами) - там и посадим их, как наш урожай...

Відповісти
  • Маргарита
18.12.22 14:30

Львица, А Гетьманцев приедет? 

Відповісти