Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.01.23
2938 26 Друкувати

Бізнес не помічає, що ситуація з блокуванням ПН покращилася

19 січня у податковому комітеті була проведена нарада за участі голови комітету Д.Гетманцева, в.о. заступника голови ДПС Є.Сокура, заступника міністра фінансів С. Воробей та представників бізнесу, на якій податкова прозвітувала про скорочення кількості заблокованих податкових накладних, запровадження нових механізмів для зменшення випадків блокування.
 
Проте бізнес цього не відчуває, а нові критерії ризиковості платників, які затвердила ДПС, тільки збільшують можливості податкової для подальшого блокування.
Запевнення про покращення залишаються поки лише словами.
 
Дії податкової щодо блокування податкових накладних разом із затримкою бюджетного відшкодування продовжують вимивати обігові кошти підприємств, змушуючи все більшу їх кількість згортати свою діяльність в Україні та переміщувати виробничі потужності за кордон.
 
Поряд із втратою значної кількості людських ресурсів Україна продовжує втрачати активні компанії, що несе значні ризики сплати податків та фінансування оборонних видатків.
 
Разом з тим прочитала на ТГ-каналі агенції «Українські новини» відповідь ДПС на її запит.
Протягом 2022 року зупинено реєстрацію 1 736 824 податкових накладних, при цьому найбільша кількість "заблокованих" накладних становила: 303 913 - в листопаді, 265 635 - в липні, 256 603 - в жовтні.
 
Очевидно, інформація шокуюча.

За матеріалами Ніна Южаніна, народний депутат
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Крылов Басня
23.01.23 09:19

Какой-то Повар, грамотей,
С поварни побежал своей
В кабак (он набожных был правил
И в этот день по куме тризну правил),
А дома стеречи съестное от мышей
    Кота оставил.

Но что же, возвратись, он видит? На полу
Объедки пирога; а Васька-Кот в углу,
    Припав за уксусным бочонком,
Мурлыча и ворча, трудится над курчонком.

    «Ах ты, обжора! ах, злодей! —
    Тут Ваську Повар укоряет,—
Не стыдно ль стен тебе, не только что людей?
(А Васька всё-таки курчонка убирает.)

Как! быв честным Котом до этих пор,
Бывало, за пример тебя смиренства кажут,—
    А ты... ахти, какой позор!
    Теперя все соседи скажут:
    «Кот Васька плут! Кот Васька вор!
И Ваську-де, не только что в поварню,
    Пускать не надо и на двор,
    Как волка жадного в овчарню:
Он порча, он чума, он язва здешних мест!»
(А Васька слушает, да ест.)

Тут ритор мой, дав волю слов теченью,
Не находил конца нравоученью.
    Но что ж? Пока его он пел,
    Кот Васька всё жаркое съел.

    А я бы повару иному
    Велел на стенке зарубить:
Чтоб там речей не тратить по-пустому,
Где нужно власть употребить.

Відповісти
  • Светлана
23.01.23 10:07

А що з автоматичною реєстрацією, яка повинна була відбутися 11 січня 2023р.?

Відповісти
  • Анна
23.01.23 17:39

Светлана, З мене  податкова поржала і сказали, що це тільки для якихто окремих  платників

Відповісти
  • Олена
23.01.23 10:26

Светлана, автоматична реєстрація, яка відбулась 11 січня, тривала один день (тільки 11 січня). Якщо податкові не розблоковані - то вже й НЕ БУДУТЬ (мається на увазі - автоматично). Збирайте пакет документів і надсилайте пояснення на розблокування. А стосовно обіцянок - обіцяти не значить оженитися))

Відповісти
  • Мария
24.01.23 10:57

Олена, из серии, простите, "ты на мне обещал жениться". ну и далее по тексту....

Відповісти
  • Лена
23.01.23 10:29

Як на мене, то почали ще агресивніше блокувати. 

Відповісти
  • Львица
23.01.23 10:41

В сравнении с чем "покращилася" ? В период войны работающий бизнес сократился в разы, а блокировка выросла в разы... 

Відповісти
  • Олена
23.01.23 11:27

Таблицу приняли налоговую заблокировали - причина нет таблицы. Консультанты разводят руками "штош" 

Відповісти
  • Людмила
23.01.23 11:41

Олена,у нас так само , заблокувало 57 пн при прийнятій таблиці, причина "коди УКТ ЗЕДтовару відсутні в таблиці даних платника податку на додану вартість"

Відповісти
  • Львица
23.01.23 16:04

Людмила, если таблица  принята с коротким УКТЗЕТ, а в НН динній код - блокируют. Надо бросать один в один с таблицей

Відповісти
  • Людмила
24.01.23 18:59

Львица, код в таблице один в один , как в таблице так и в нн, всё-равно заблочили (((

Відповісти
  • Светлана
23.01.23 11:33

Всё стало ещё хуже. Теперь и таблицы не принимают по надуманным причинам. Звонила в налоговую, общий смысл ответа - "нас не касается ваша проблема, придумывайте выход сами"

Відповісти
  • Татьяна
23.01.23 11:42

Светлана, да , податківці як у анектоді про хороших міліціонерів, їх нема нормальних. Податківець - це стан душі 

Відповісти
  • Джулия
23.01.23 13:57

У меня вообще ситуация круче, сняли ризикованость по п.8, но не принимает уведомление с пояснением и додатками. Пишет что нет такой НН в зупиненых. Просто жесть. Дозвонилась в налоговую, сказали , извините у нас система не коррекно работает. Если не получится перезвоните завтра, будем решать этот вопрос. Это вообще нормально(((

Відповісти
  • Мария
24.01.23 11:01

Джулия, это очень часто бывает. "нет в заблокированных". Так и в зарегистрированных нет. !!! Где искать???

Відповісти
  • Олена
23.01.23 15:24

Джулия,
столкнулась с аналогичной проблемой, на шлюз звонила пять раз, каждый консультант консультирует по-своему.
Надо отдать должное, все вежливы, но бессильны: система работает сама по себе
В результате только десятый пакет принят

Відповісти
  • Тетяна
23.01.23 15:24

Вони всі просто не бачать, що з блокуванням ПН СТАЛО КРАЩЕ!!! Їм не видно!!! (Думаю, десь так Гетьманцев звітує)))

Відповісти
  • Олена
23.01.23 15:25

9 раз-відхилено, ПН відсутня в реєстрі заблоковано

Відповісти
  • Оксана
23.01.23 22:11

МОЖЕ хто підскаже що робити ситуація наступка
Подана таблиця в листопаді 22, ВРАХОВАНА
В січні  10 числа, прийшло повідомлення про відміну врахування табилці
Сьогодні намагаюся відправити повторно таблицю на розгляд, отримую відмову з формулюванням , що коди в таблиці ВЖЕ ВРАХОВАНІ ПО ДОКУМЕНТУ ЗА ЛИСТОПАД?
податкові знов блокуються,
питання ЩОСЬ З ЦИМ МОЖНА ЗРОБИТИ?

Відповісти
  • Ірина
23.01.23 23:22

Підкажіть, будь ласка, як отримати квитанція про зареєстровані 11.01.2023 податкові накладні. Ії видно тільки в реєстрі операцій.
В медок квитанція (ви рішення про реєстрацію) не приходить. В кабінеті платника податків в ЄРПН зареєстрованої податкової не має.
Хто таке помітив і що з цим робити?
Тому що таку податкову без квитанції до декларації не включишь. Сьогодні в реєстрі операцій є, а завтра не має.

Відповісти
  • Hanna
24.01.23 10:48

Ірина,становитесь на зупинених ПН, виділяєте їх-правка-запит стану реєстрації-лише по виділеним записам+отримати файли. Відправляє, через деякий час в медку ПН змінюються на зареєстровані

Відповісти
  • Львица
24.01.23 09:47

Ірина, или обратитесь к программисту, или достаньте квитанции ч/з єл.каб.

Відповісти
  • Справедливість
24.01.23 09:06

Ніхьто не має права забирати мій податковий кредит! !!!ми сплатили 20% ПДВ . ЯКОГО Х...я ДПС блокуєте мій податковий кредит....щоб пограбувати ще раз...перевірки. ...перевірки перевірки б...ь ОЛІГАРХІВ перевіряйте суки. ЗАДОВБАЛИ. Чому я знову має платити ПДВ,  Бо у мене заблокували податкові накладні.....ДЕРЖАВА добиває тих хто втжив. добиває ьих хто продовжує працювати....для чого

Відповісти
  • Надежда
24.01.23 10:27

Ми допустили до керування державою знахабнілих хробаків. 

Відповісти
  • Ольга
25.01.23 12:07

Надежда,Они сами себя выбралиУ меня постоянно блокируются НН, только и занимаюсь раз блокировкой.

Відповісти
  • Перекатиполе
24.01.23 16:22

По моим предприятиям, спасибо, зарегистрировали почти все накладные, которые уже с 2020 года имели положительные решения судов. Еще 6 штучек осталось. А уже руки опускались.

Відповісти