Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


08.02.23
6286 14 Друкувати

Проблема з блокуванням податкових накладних не вирішена

Економіст Андрій Длігач, співзасновник в Громадянській платформі "Нова Країна", повідомив результати досліджень щодо блокування податкових накладних.

Вже чотири місяці йде справжній терор по відношенню до бізнесу.

Є свіжі дані досліджень — вони свідчать, що ще більше компаній стикнулися з цією проблемою в останні місяці.

Звісно, у податкового комітету зовсім інша статистика (дивиться за посиланням).

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Галина
08.02.23 08:49

Вона не просто не вирішена,вона ще більше заходить в тупик.Таке відчуття що наші , податкові органи живуть в якомусь кривому дзеркалі.

Відповісти
  • Влад
10.02.23 12:58

дякую

Відповісти
  • Львица
08.02.23 09:24

График должен строится из соотношения числа предприятий, которые работали в 2021 (и закрылись во время войны - 2022-2023) к числу заблокированных налоговых накладных.
Думаю такой бы график зашкаливал - бизнес сократился в разы, а блокировка выросла в сотни раз...
Но даже на их "сжатом" графике видно, что бизнес УБИВАЮТ!

Відповісти
  • Галина
08.02.23 09:25

Вона не просто не вирішена,вона ще більше заходить в тупик.Таке відчуття що наші , податкові органи живуть в якомусь кривому дзеркалі.

Відповісти
  • Лариса
08.02.23 10:12

У кого-то было такое, что блокируют товар с кодом, по которому еще в прошлом году была принята и врахована таблица? Как такое может быть?

Відповісти
  • Валентина
08.02.23 13:19

Лариса,якщо у вас в одній накладній коди з таблиці і не з таблиці, то відповідно до змін з січня 2023 такі ПН блокуються. Або подавайте таблиці на всі коди, або діліть накладні(і видаткові також)

Відповісти
  • Лариса
08.02.23 14:03

Валентина, спасибо.

Відповісти
  • Алла
08.02.23 11:50

Ситуація просто жахлива, ми реальні виробники з усіма критеріями, але ні таблицю не приймають , ні ПН не реєструють. Стоїмо над прірвою, покупці чекають розблокування та затримують платежі. Податковий терор!!!

Відповісти
  • Лариса
08.02.23 14:04

Алла, а толку от таблицы? У меня таблица принята, и врахована, а блокировка все равно продолжается

Відповісти
  • Наталья
08.02.23 14:06

Ситуація просто жахлива. У нас була врахована таблиця 28.11.2022 року, але 06.02.2023 отримали рішення про скасування врахованої таблиці. Причина недостатня кількість людей.

Відповісти
  • Ольга
08.02.23 15:39

Наталья,яка кількісьб в вас та яку вимагають?

Відповісти
  • Наталья
08.02.23 19:50

Ольга, вони не кажуть, але наша їх теж не влаштовує (3 особи), хоча підприємство надає лише послуги оренди і вже на протязі 20 років одному контрагенту.

Відповісти
  • Лариса
08.02.23 14:28

Наталья,таблица не спасает от блокировки. Сегодня убедилась на личном опыте.

Відповісти
  • Алиса
09.02.23 11:21

зато спасают деньги в размере 3% от сумм заблокированых накладных и их бизнес процветает.

Відповісти