Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


09.02.23
11880 72 Друкувати

Для розблокування податкових накладних - перевірка: знайомимося з новою ініціативою

Данило Гетманцев, Голова податкового комітету, повідомив про розробку змін до ПКУ щодо права платника податків, який хоче розблокувати податкові накладні вимагати ДПС провести перевірку. 

Так, пропонується визначити, що платник може подати заяву для проведення позапланової перевірки обгрунтованості рішення про відмову в реєстрації ПН/РК або перевірки обгрунтованості рішення про відповідність платника критеріям ризиковості.

Така перевірка буде проводитися виключно щодо сум ПДВ, зазначених в податкових накладних, в реєстрації яких було відмовлено або податкових накладних, що стали підставою для розгляду питання відповідності платника критеріям ризиковості.

Гетманцев просить висловитись щодо доцільності таких змін та проголосувати за підтримку/не підтримку ідеї у його Telegram-каналі за посиланням

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Злий бух 2
09.02.23 07:54

вони реально вважають себе геніями, а нас   -альтернативно обдарованими в масі своїй) 
навіть якби уявити, що це вихід - ДЕ вони в милого візьмуть таку кількість людей для одночасної перевірки всіх, у кого поблоковані і будуть блокуватись податкові?
сподіваюсь, межа якась для "гірше вже не буде" настане

Відповісти
  • Александр
10.02.23 00:24

Злий бух 2,
Всегда есть куда хуже, даже как будто уже некуда. В концлагере Бухенвальд тоже были свои деньги.

Відповісти
  • Абзац
09.02.23 11:07

як мають проходити перевірки, коли тривоги, нема світла, карантин, хтось працює дистанційно.....?!?!

Відповісти
  • Оксана
09.02.23 10:52

Злий бух 2, мені вже здається, що вже не настане межа для "гірше вже не буде"....у мене взагалі нервовий зрив вже стався через ПДВ і його електронне адміністрування. вже думаю назавжди іти саме зі сфери "податкової бухгалтерії"..

Відповісти
  • Инна
09.02.23 08:11

смисл перевірки, якщо всі документи подаються скановані... 

Відповісти
  • Раїса
09.02.23 13:41

Инна, договориться в какой пропорции разделить заблокированную сумму НДС.

Відповісти
  • Карина
09.02.23 08:19

Вряд ли настанет этот дееь, пока мы все сидим и ничего не делаем, каждый  сам на сам со своей проблемой. Суды , юристы не в счет.
Гетьманцев вообще голову потерял от власти и вседозволенности. 
Экономика в том самом месте, свою поднимать не хотим, а зачем ждем денег от запада, а тут людей за людей не считаем. Так как средний и малый бизнес закроется . И пойдем все трудоустраиваться к ним . 

Відповісти
  • Лариса
09.02.23 08:22

Карина, до чого тут Гетьманцев? Чи ви дійсно вважаєте його самостійною фігурою яка приймає самостійні рішення, а вища влада про те ні сном, ні духом? Тоді варто почитати відповідь на петицію про розблокування податкових і прочитати про кількість проігнорованих петицій щодо відсторонення Гетьманцева.
Тож дійсно, все буде продовжуватись, допоки ми будемо вважати винним Гетьманцева і іже с нім виконавців рішень згори.

Відповісти
  • Олена
09.02.23 08:40

Лариса, а кого вважати винним? Якщо він зголосився на цю посаду, завчасного приймаючи вказівки з від кудись, він винний, що підтримує накази на знищення тих крихт бізнесу, що залишається і барахтається як може, щоб таким як він було на хліб і не тільки з маслом. Але ж він виконує, і совість йому не давить. Петиції петиціями, та його ж ніхто не силює бідного. 

Відповісти
  • Надежда
10.02.23 12:54

Каков поп таков и приход.

Відповісти
  • ХХХХХХХХХ
09.02.23 08:56

Олена, взагалі-то він  депутат ВР від партії Слуга народу якого обрали виборці  і номінований на роль Голови комітету ВР депутатами фракції Слуга народу і обраний ними ж. Тому, на питання хто винний шо Гетьманцев у раді і виконує вказівки, думаю, відповідь очевидна  - зробили себе разом.

Відповісти
  • Лариса
09.02.23 08:47

Олена, ну круто, що для вас винні не ті, хто накази віддає, а лише той, хто "зголосився їх виконувати". В позаробочому житті у вас теж таке ставлення?
Щодо силює чи ні, я наприклад, не знаю, скільки на нього компромату і чи він свідомо грає роль цапа-відбувайла і чи отримує від цього задоволення.

Відповісти
  • evil accountant
09.02.23 12:28

Лариса, ніхто не заважає йому піти і не виконувати наказів))) але, маємо те, що маємо і бачимо... "Ощипування гусей" вже стало мемом, а що до мене, порівняння платників податків з гусями це вже тягне на відставку, про інше мовчу 

Відповісти
  • Лариса
09.02.23 13:47

evil accountant,звісно, ніхто не заважає) але хто ж піде з "хлібного" місця добровільно?)

Відповісти
  • Наталия
09.02.23 08:44

Що воно вживає???? У нього часом не Мєдвєдєв постачальник "дурі"???? 

Відповісти
  • река сомнений
09.02.23 13:36

Наталия, это один кагал

Відповісти
  • Мария
09.02.23 08:53

Наталия,майже, дуже схоже

Відповісти
  • Мария
09.02.23 08:54

ворон ворону глаз не віклюет. кто кого собирается проверять?.Сюр какой-то.

Відповісти
  • ХХХХХХХХХ
09.02.23 08:58

Мария, вони нас, по нашому проханню)

Відповісти
  • Львица
09.02.23 09:38

А подача документов на разблокировку - це не є позапланова перевірка?

Відповісти
  • Татьяна
09.02.23 09:45

А не вийде тільки ПДВ. У нас виробництво - зайшло по код ( якщо код той же) менше чим продали. Так сидять матеріали, якась сировина, амортизація , з-п робітника і логістика і т.п. Як не крути собівартість будуть перевіряти.  А ПН висить заблокована, контрагенти обурюються, або і штрафують нас на пристойні штрафи. 
Одне прохання- не блокуйте або залиште правила, які були до 14.10.2022

Відповісти
  • Лена
09.02.23 09:45

Треш якійсь. Ми наче в дурдомі

Відповісти
  • Елена
09.02.23 09:50

Другими словами, гетманцев желает тотальных проверок бизнеса.
Я же говорю это садисты.
Избить, унизить, обчистить бизнес и заставить его же Просить поискать в квартире, только чтобы перестали бить.

Відповісти
  • Аня
09.02.23 10:04

Елена, да. похоже Гетманцев решил отомстить бизнесу за то , что "рыпались"-писали петиции, писали в сми и т.д. Типа-не хотите "решать"разблокировку-будете "решать"проверку....

Відповісти
  • Наталія
09.02.23 09:57

Мабуть одними петиціями питання не вирішиться однозначно. Поки розгрібання маразмів вищезазначених будуть покладати лише на бухгалтерів, а останніх моментами ще і звільняти за блокування, толку не буде.

Відповісти
  • Ніна
09.02.23 10:02

Така перевірка буде проводитися виключно щодо сум ПДВ, зазначених в податкових накладних, 
Не розумію, в чому полягає його ініціатива. Для розблокування я і так подаю скани всіх документів, що стосуються такої податкової накладної, реєстраційних документів, договорів, оренди і т.д.    Чим його перевірка буде відрізнятися?????

Відповісти
  • Елена
09.02.23 10:18

Ніна,вы не дочитали
...або податкових накладних, що стали підставою для розгляду питання відповідності платника критеріям ризиковості....
Т.е. любые. Это завуалированный п.8.
Проверять хотят всё.

Відповісти
  • Елена
09.02.23 10:16

Ніна,

Відповісти
  • Ольга
09.02.23 10:13

Ніна,Больше взяток на местах

Відповісти
  • Ніна
09.02.23 10:20

Ольга,))).  Так вони ж презентують податкову в смартфоні

Відповісти
  • СержК
09.02.23 17:32

Ніна,це лише для перерахування грошей на особистий рахунок...

Відповісти
  • Олена
09.02.23 10:21

Тепер будут казати: Прийдіть особисто і принесить усі орігініли

Відповісти
  • Світлана
09.02.23 10:44

Олена,так в 2017 так і було)))
особисто приходили і приносили документи

Відповісти
  • Оксана
09.02.23 10:34

МАРАЗМ!

Відповісти
  • Наталія
09.02.23 10:46

Оксана,МАРАЗМ крепчає

Відповісти
  • Алиса
09.02.23 11:17

Да мы все ругаем Гетманцева и да он людина ,если позволяет себе такое делать по заказу власти.Но мы все уже должны понять что эта власть ,как и все другие, работает на себя.Им никакого дела нет до нашего бизнеса и наших проблем.Вчера по ютуб слушала психолога Олега Хомяк и предпринимателя Павла Себастьяновича ,посмотрите очень интересное видео в ленте Юрия Романенко про гетманцева.

Відповісти
  • Бух
10.02.23 10:17

Алиса, І чим це відео вам допомогло? Вам після його перегляду не блокують податкові?

Відповісти
  • ЛВ
09.02.23 11:18

То тепер, щоб розблокувати ПН, потрібно буде чекати перевірку, скільки? Місяць-два-півроку? Черга буде на перевірки? Маразм!

Відповісти
  • Надежда
10.02.23 13:01

ЛВ, Поставят в общую очередь на внеочередной аудит,  года так на 2-3, за прохождение аудита ВНЕ очереди - бакшиш.
Тут  продумано на несколько ходов вперёд.
Враги украинского народа в прямом смысле.

Відповісти
  • Алиса
09.02.23 11:18

видео называеться закат эпохи гетманцева

Відповісти
  • Бух
10.02.23 10:19

Алиса, "Заката" чомусь не спостерігаємо.

Відповісти
  • Наталія
09.02.23 12:54

Алиса, а про терміни завершення зазначеного заходу там говорять?

Відповісти
  • гость
09.02.23 13:32

а за яки гроши ,наш земечательный президент летал би по еуропах

Відповісти
  • ІринаКиїв
10.02.23 01:34

гость, в країні війна! яке ви маєте право так висловлюватись?

Відповісти
  • Галина
09.02.23 15:08

А я взагалі пропоную забити на  цей ЄРПН і не  реєструвати там ніякі ПН.

Відповісти
  • Татьяна
10.02.23 02:15

Галина, это на мой взгляд, единственно верное решение в этой ситуации. Бизнесу следует объединиться и объявить войну этим бандитам у  власти. И начать нужно с полного саботажа этой долбаной регистрации НН. Если даже процентов 30-40%   работающего бизнеса смогут объединиться и  заявят об отказе регистрировать НН и перестанут это делать, и одновременно пойдут в суд с исками о незаконности действий власти, эти твари будут вынуждены идти на уступки. Но бизнес сидит каждый в своей норе, терпят и надеется что как-то оно само собой рассосется... и терпят убытки... раз терпят, значит их все это устраивает...это не бухгалтерский вопрос.

Відповісти
  • Карина
14.02.23 15:20

Я за, хоть сейчас, только надо чтоб все вместе. Массовостью задавить. Иначе они задавать нас.

Відповісти
  • Наталія
09.02.23 15:22

Галина,було б дуже круто, але завжди знайдуться ті що біжать попереду потяга, який потім задавить тих котрі не реєстрували

Відповісти
  • Марина
09.02.23 15:57

Маразм, не даремно воно з азаровим працювало, дарма тільки за шефом на росію не драпануло.

Відповісти
  • абрам терц
09.02.23 16:03

Маринадурепа. ті Марина,Азаров против них ребенок

Відповісти
  • Надежда
09.02.23 16:02

шкода, що тут не можна матюкатись.. він взагалі в яких реаліях живе?? чи він думає , що якщо припустимо за місяць заблоковано 20 податкових, я повинна по кожній бігати на перевірки?? або скільки ж він хоче набрати штату для цих перевірок? я в ..

Відповісти
  • Лариса
09.02.23 16:23

якщо ПДВ самий корумпований податок, так відмініть його та введіть податок з обороту і не морочте людям голову. Працювати не можливо від слова зовсім))))

Відповісти
  • Светлана
09.02.23 16:39

Автоматичне розблокування вже чекали....

Відповісти
  • Rina
09.02.23 16:59

Добре я згодна на перевірку, але якщо за результатами перевірки або за рішенням суду буде доказано, що я обгрунтовано виписала податкову накладну чи рк, то інспектор склавши акт про недостовірність- виплатить моєму підприємству зі свого карману заблоковану суму пдв. Даже, якщо йому прийдеться виплачувати цю суму усе життя та його нащадкам. Пора вже вводити індивідуальну відповідальність за свої вчинки

Відповісти
  • Людмила
10.02.23 00:15

А може пора Закон -  економічний саботаж-  РОЗСТРІЛ  на площі привселюдно!

Відповісти
  • evil accountant
10.02.23 01:24

А ще говорять про іноземні інвестиції..поясніть комусь із іноземців, що заблокували ПН, тепер подали документи, оскільки ДФС вважає цього недостатнім, підемо на перевірку... здуріти можна ((((

Відповісти
  • ІринаКиїв
10.02.23 01:31

Заблокували в 2022 році 2 000 000 податкових!!!  Які перевірки? вони бачать всю реєстрацію вхідну і вихідну. де і в якій країні таке є,  щоб за кожною податковою  проходити  перевірку,  де вони скільки людей наберуть і в які  строки буде проходити перевірка,  чи це буде  жива черга очікування? неймовірно  просто таке придумати, ідіоти короче

Відповісти
  • Надежда
10.02.23 13:06

ІринаКиїв, Було анансовано про скорочення бюджетників у 2023р десь на 27% ( точну цифру не пам'ятаю). 
Ось і вигадали привід не тільки скорочувати, а й збільшувати штат бюджетних хабарників.

Відповісти
  • Тетяна
10.02.23 11:21

Ви знаєте,сьогодні вранці дізналася,що сусід загинув на фронті.Молодий хлопець.У мене руки трусяться,сльози котяться.Про нормальну роботу бухгалтера не може й бути мова,бо всі думки про загиблого.А про розблокування чи перевірки- взагалі мовчу. Гетьманцева і його колективчик треба на фронт "остудити буйну голову",десь на рік,не менше.А з фронту відпустити розумних людей,там є такі,повірте,що зможуть розібратись з нашим податковим законодавством.

Відповісти
  • Надежда
10.02.23 13:10

Кращі  хлопці гинуть, бюджетні хробаки у тилу жирують.
Скільки патріотів, що казали "Розберемось на фронті, повернемось і розберемость у Київі". Чим довше війна, тим менше їх залишається. 

Відповісти
  • Наталія
10.02.23 12:27

Тетяна, не накликайте біди про війну на рік. Краще посадити тих довбнів на розблокування на підприємство де тисячі ПН в місяць хай працюють. Тоді точно дійде що накоїли

Відповісти
  • ***
10.02.23 13:18

В мене був аудит, де треба було стояти поруч, перевертати в папці сторінки і показувати строчки. Інакше, накладної нема, сума не така.... Але той аудит був внутрішній з відомого холдингу.
І чекали на хабар як і податківці. Але навіть коли раніше і давала хабарі, під час перевірки " Все є, все правильно", а засновникам подавався звіт "того і сього немає",виправдовуючись, що позитивниїх актів бути не може, бо їх звільнять.

Відповісти
  • Оксана
10.02.23 15:05

Цікаво, коли вже звільнять і Гетьманцева і його "шефів", бо пропрацювавши бухгалтером понад 20 років, останнім часом шкодую, що обрала цю професію, постійні зміни, причому такі тупі. А ще більше шкодую, що країною керують довбні, які не просто не компетентні, а просто дебіли і крадії..бракує слів..

Відповісти
  • Надежда
10.02.23 19:42

Оксана, 100 000% чиста правда.

Відповісти
  • Тетяна
10.02.23 21:40

Дівчата, хлопці! Дивимось виступ Юрія Бутусова на засіданні Комісії про Гетьманцева! https://www.youtube.com/watch?v=dkIbxNmSGhg&t=715sОсоблицо цікаві коментарі до цього відео! Бажано Дивитися всім - і все буде зрозуміло!

Відповісти
  • Тетяна
10.02.23 22:00

І ще . Гетьманцев - не недолуге! Він - ворожина і ЗРАДНИК https://www.youtube.com/watch?v=JuGdj4jqMfs «Кротоферма Сівковича» та Данило Гетьманцев: як вербували зрадників України

Відповісти
  • Наталья
11.02.23 13:53

Это им какое-то китайское "счастье" подвезли, в мозгах такие процессы. 

Відповісти
  • Муха
12.02.23 17:45

та хай перевіряють..не переша перевірка та не остання.. ми з ЗУ знаємо..

Відповісти
  • Карина
14.02.23 15:26

Добрый день
У меня вообще веселая ситуация. Предприятие только зарегистрировалось, начало работать в январе 2023 года
работаем по предоплате. Пошли первые предоплаты и первые же налоговые в зупинке. 
как нам быть. хоть вой от безнаказанности наших царей у власти.
Так и прорваться к ним нельзя у них карантин. Суки прячутся от народа. 

Відповісти
  • Карина
14.02.23 15:28

Может кто-то знает как пожаловаться омбудсменам или еще кому то поделитесь, заранее спасибо.
А то идти в суд не начав работать, даже смешно.

Відповісти