Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


16.02.23
2367 26 Друкувати

Кохання на віки: за результатами опитування, бізнес задоволений роботою податківців

ДПС отримала високу оцінку від платників податків за результатами Глобального опитування щодо оцінки діяльності у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Шведсько-українське партнерство для сучасної та ефективної податкової служби – МЕТS».

Незалежне оцінювання підтвердило високий рівень довіри та позитивне сприйняття  ДПС з точки зору платників податків:

88 % респондентів вважають особливо актуальним використання сервісів у період воєнного стану;

75 % респондентів довіряють професіоналізму, якості роботи та мають високий рівень довіри до ДПС.

Електронний кабінет, Дія, Контакт-Центр визнані найзапитуванішими електронними каналами зв’язку з ДПС.

Детальніше у презентаційних матеріалах.

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Раїса
16.02.23 03:18

Все залежить віід переліку питань
І кого запитували
Мабуть пенсіонерів та школярів із задньої парти

Відповісти
  • Надежда
16.02.23 17:22

От любви к ненависти - один шаг. И мы его давно  сделали.
Це опитування,  как в детском бараке концлагеря у детей доноров " Нам тут хорошо, нам иногда дают конфеты".

Відповісти
  • гапка
16.02.23 13:37

Раїса,  оказывается западные друзья тоже не прочь ручки погреть

Відповісти
  • Олена
16.02.23 07:18

Це в кого рука піднялася таку брехню написати

Відповісти
  • evil accountant
16.02.23 12:45

Олена, і це після петицій щодо презумпції невинуватості/ блокування накладних....

Відповісти
  • Фунт
16.02.23 08:28

Есть ложь, наглая ложь и независимое оценивание !
Такую оценку налоговой могли дать только те, кто вообще не в курсе, что такое налоговая или те, кто с ней в доле !
Хотя, цифры могут быть и реальными, если опрос проводили среди мазохистов.....
 

Відповісти
  • Галина
16.02.23 08:38

Питання були ні про що.А от висновки з цих відповідей -це просто треш.

Відповісти
  • Vassil
16.02.23 09:17

БРЕХНЯ

Відповісти
  • Инна
16.02.23 09:22

Вони навіть в цьому брешуть, це якийсь неймовірний жах. Нащо вводити в оману суспільство

Відповісти
  • Светлана
16.02.23 09:39

Заказуха 100%

Відповісти
  • Наталія
16.02.23 09:54

я в шоці, навіщо так нагло брехати

Відповісти
  • Ніна
16.02.23 10:41

Напевно, опитували той бізнес, з яким вони постійно зустрічаються.

Відповісти
  • Татьяна
16.02.23 11:18

Мабуть опитували самі себе. Не інакше.

Відповісти
  • Ольга
16.02.23 11:24

Ага, похвали мене моя губонько:)

Відповісти
  • Станислав
16.02.23 11:44

Сам себе не похвалиш, ніхто не похвалить(с)

Відповісти
  • Станислав
16.02.23 11:45

Це не інакше, як:
"А набитому пузу и вздремнуть не в обузу"(с)

Відповісти
  • Елена
16.02.23 12:43

Они что - прикалываются? брешут не краснеют и еще смеются над нами.

Відповісти
  • evil accountant
16.02.23 12:47

Аж страшно(((( Це ж треба так себе оцінити після тримісячної боротьби, яка і досі триває, щодо ПН....не вирішені питання по земельному податку і багато чого ще...а тут така довіра і задоволення. А чого не 100% намалювали?

Відповісти
  • НАДІЯ
16.02.23 12:52

Да это вообще? Они там ,что обкурились,кто эту статью писал??

Відповісти
  • Лариса
16.02.23 14:08

ну молодці, політики "говоримо тільки про хороше" чітко дотримуються))) по єдиним новинам щодня перемога, тут - бізнес більше задоволений ДПС, ніж пересічні громадяни))
от шо значить профі!

Відповісти
  • Лора
16.02.23 22:25

і скільки ж вони заплатили за це "оцінювання"?

Відповісти
  • Юрек
17.02.23 10:15

Напомнило старый анекдот:
Повысили штрафы на нарушения правил дорожного движения. Корреспондент берет интервью у обычного ГАИшника:
- Скажіть, як пересічні громодяни відносяться до підняття штрафів?
- А мою дружину можна вважати "пересічною громодянкою"?
- Так, звісно! 
- Дуже задоволені!

Відповісти
  • Юрек
17.02.23 10:18

Интересно, сколько бюджетных денег освоено на проведение опроса "Хвали мене моя губонька"?

Відповісти
  • Марина
17.02.23 16:00

это кому же такой сон цветной приснился

Відповісти
  • nadiia
17.02.23 17:19

питання=на КОГО  і на ЩО розрахована  ЦЯ безкінечна брехня..?

Відповісти