Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


23.03.23
6111 22 Друкувати

Правила блокування ПН/РК знов зміняться

22 березня  цього року  відбулась чергова он-лайн зустріч Робочої групи з питань вдосконалення роботи СМКОР.

Організатор та Модератор зустрічі – Голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев.

В зустрічі участь взяли представники громадських організацій, Державної податкової служби України, Міністерства фінансів України, експерти у сфері оподаткування, 

Гетманцев анонсував на початок квітня чергові позитивні зміни до постанови 1165 щодо «ретроспективної ризиковості» платників та інших суттєвих норм.

Раніше він повідомляв, що відбудеться пом'якшення критеріїв, на підставі яких платникам податків надається ризиковий статус. Такий статус згодом обертається для компанії тим, що вона взагалі не може здійснити реєстрацію ПДВ-накладних.

Слідкуйте за нашими новинами. Про прийняття будь-яких змін до порядку блокування ПН/РК ми невідкладно вас проінформуємо. 

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Припудренний бухгалтер
23.03.23 10:00

Посто бажаю щоб нащадки гетьманцева працювали бухгалтерами

Відповісти
  • горожанин
23.03.23 16:09

Припудренний бухгалтер, могет просто его уволить,хотя  придет такой же. 

Відповісти
  • Галина
23.03.23 10:20

Зобов"язати Гетьманцева ,проходити суспільно- корисні роботи, і хоч один раз на місяць, зобов"язати відпрацювати три дні  на розблокуванні податкових накладних, або  виключенні підприємства з ризикових.

Відповісти
  • Артем
23.03.23 13:28

Галина, чому три дні ?  Посадити на все життя та щоденно хай розблоковує ... та треба обов'язково з перешого разу відхиляти, хай ще скарги подає !

Відповісти
  • Angry accountant
23.03.23 12:09

Галина, щось в нашому житті забагато Гетьманцева, навіть Азаров колись так не приїдався....

Відповісти
  • Татьяна
23.03.23 10:30

Не пора ли его на фронт отослать суку...

Відповісти
  • хороший чоловик
23.03.23 16:10

Татьяна, да ,давайте подадим петицию .сколь там надо 25000 голосив ,и все

Відповісти
  • Лара
23.03.23 11:36

А можна не надо экспериментов?

Відповісти
  • Наталья
23.03.23 11:57

Пропоную судові витрати та ще моральний ущерб  по  судах   за рахунок   виновної особи, яка заставляє бухгалтера  проводити розблокування тільки через суд.

Відповісти
  • Angry accountant
23.03.23 12:06

Вже немає сил...сьогодні про ПДВ не говорять хіба що новонароджені, за 20 років роботи стільки уваги цьому податку ще не було, а на час ВС це взагалі злочин -відволікати суспільство і владу від найважливого, "топити" в пдв- проблемах залишки бізнесу

Відповісти
  • Ольга
23.03.23 13:32

Я в принципі не розумію це блокування у виробників: якщо у держреєстрі вид діяльності зазначений : випічка хліба і підприємство на постійній основі реєструє ПН на хліб та закуповує( по ПН від постачальників же ж видно) борошно, сіль, цукор, олію, то які ще можуть бути питання. А якщо  вид діяльності Випічка хліба, а закуповує на постійній основі картон та фарбу, то призначайте перевірку і не морочте голови всій країні. А то те, що повинна виконувати податкова, переклали на плечі бухгалтерів всієї країни і наче так і треба!

Відповісти
  • Ирина Николаев
23.03.23 14:41

Гетманцев ,  где утвержденный Перелік  територій???? Почему не работаете по этому вопросу с Кабмином ? Ваши подчиненные уже письма шлют по 23 году по земле и недвижимости  и запугивают внеплановыми проверками .Вы бы не рисковали с людьми,кот под ракетами просидели год...и сейчас продолжают работать под обстрелами и донатить

Відповісти
  • Елена
23.03.23 15:54

Блокировку депутатам надо ввести! за решёткоу

Відповісти
  • Оптиміст
23.03.23 22:57

Коли чую це прізвище, чомуть починає тошнити

Відповісти
  • nadiia
24.03.23 02:46

АБСОЛЮТНО!!!необхідно законодат закріпити  відповідальність - за помилкове зупинення  реєстрації  ПН .Нехай ті  такі сміливі  діячі -блоквальники   в купі  з шефом гетьм.- врешті мають  наслідки своєї діяльності- НЕ вірю в автоматичне блокування- просто бачу результати  "експериментів "   блокувальників  - буквально на собі протягом  4х міс - ручна робот 100%!!

Відповісти
  • nadiia
24.03.23 02:56

скільки можна вивати до влади ???-та коли вже   цю гидоту ГЕТЬМ.- як мінімум  приберуть - КОМУ вигідно знищення підприємництва україни? достатньо того факту  -  що воно працювало  на  сівковича  -агента  фсб - мабуть же куча нерухомості на ті кошти накуплена - та зреєстрованан на пенсіонерке -мамаше..

Відповісти
  • Никак
24.03.23 11:07

nadiia,  Азаров...Катеренчук....Клименко... Южаніна...Гетьманцев...
...."діла свої зробили, злили нас, мене з тобою разом в унітаз"

Відповісти
  • воприс
24.03.23 13:22

Никак, Азаров ,тут причем?

Відповісти
  • Никак
24.03.23 13:53

воприс, Ви що в 2023 році почали свою трудову діяльність?хто тато податкової накладної?

Відповісти
  • Галина
24.03.23 12:08

Никак, а Южаніна тут до чого, за яки грехи?

Відповісти
  • Никак
24.03.23 12:23

Галина, а хто мама СЕА ПДВ?

Відповісти