Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.04.23
2242 18 Друкувати

У Раді спостерігають покращення ситуації з податковими накладними

Народний депутат Ярослав Железняк розповів про болісну тему блокування накладних. 

Він нагадав, що раніше показник блокування був 0,6-0,8% від всіх накладних. 

Після славнозвісного рішення Мінфіну по зміну алгоритму блокування в останньому кварталі 2022 року ситуація значно погіршилася: 

Кількість блокувань у жовтні 1,52%. В листопаді взагалі 1,75%. 

Потім, коли змусили Мінфін відкатити зміни:

Січень - 0,99%

Вже березень - 0,79%. Тобто минулий рівень. Зараз будуть ще зміни постанови Мінфіну, як, на думку нардепа, ще зменшить показник. 

Це все ще багато, тому ціль цей показник знизити до 0,2%, коли це буде блокування справді там де треба.

За матеріалами Ярослав Железняк, народний депутат

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Світлана
11.04.23 07:34

Брехня, стосовно показникив, блокуються вси послуги, причина - не маэ на остатках !!! знущання ы руйнування бизнесу !!! в березни заблокували вперше, послуги оренди по готельним  примищенням

Відповісти
  • СержК
11.04.23 08:51

Світлана, "не має у залишках" - то вони про свої кармани... якби Ви поповнили ті залишки, все працювало би... хоча теж не завжди спрацьовує. Чеки ж РРО там ніхто не видає, аби потім звернутися до агенства з прав споживачів...

Відповісти
  • Ирина
11.04.23 08:03

зменьшилась кількість податкових в принціпі, практично ніхто не робе(((

Відповісти
  • Инга
11.04.23 08:20

Блокируют каждую налоговую!!!!!Белейшее и стабильнейшее предприятие, база, техника все свое, нет же твари все в блок!!!!И  веду левейшую фирму где хозяин дотирует ежемесячно налоговую, огроменные сумы- проходят!!!!!!!!!!У меня заканчиваются все батарейки уже, разрушим , так все сразу!!!!!!!ВРЕДИТЕЛИ!!!!

Відповісти
  • Станислав
11.04.23 09:49

Инга,
Ви акуратніше зі словами, БЕБ зараз дуже злий, надавлять на Бухгалтер911, ті зільють інфу по Вас(ніхто не хоче під КК), хто, який телефон, яка електронка, коротше вичіслять.... 
 Аккуратніше)))

Відповісти
  • Юрий
11.04.23 12:21

Станислав,Смысо давить на Бухгалтер911, если хитрый директор им и так заносит, все в курсе и в теме,исходя из написанного?)) 

Відповісти
  • Антонина
11.04.23 13:43

Юрий, а нехитрый ведь не заносит?

Відповісти
  • СержК
11.04.23 08:57

єдине бажання є - аби всі, хто "бачить" покращення в цій кримінальній афері, весь залишок свого жалюгідного життя займались би розблокуванням зупинених податкових...

Відповісти
  • Татьяна
11.04.23 09:00

Знущаються, чи що? Блюзнірство якесь.

Відповісти
  • Наталья
11.04.23 09:49

ЦІКАВО. ДЕ ВОНИ ЦЕ СПОСТЕРІГАЮТЬ? ХІБА ЩО ЗА УГЛОМ

Відповісти
  • Ольга
11.04.23 11:27

Послухайте Бутусова відносно Гетьманцева, хто він і звідки.

Відповісти
  • Елена
11.04.23 12:37

без стыда и совести..... то заоблачные рейтинги одобрения ДФС  печатают во всех изданиях, то облегченно вздыхают за нас, когда мы в газовой камере, рассказывая как свежо стало.

Відповісти
  • Оксана
11.04.23 12:43

Звідки вони взяли цей кофіцієнт, п`яні там чи що? Послуги блокують всі повністю 

Відповісти
  • Евгения
11.04.23 15:35

С такими блокировками налоговых накладных на предоставляемых услугах аренды, станет выгодно один раз сделать условные продажи на ОС, заплатить НДС, и на фиг перейти на единый 5%. Всё одно НН блокируются. Смысл быть плательщиком НДС?

Відповісти
  • Angry accountant
11.04.23 16:37

Евгения, саме таке і приходить в голову, один раз заплатити -умовний продаж і перейти на на 5%.
Але з нашими контроллерами і умовний продаж заблокують ((((

Відповісти
  • Ольга
11.04.23 17:07

У меня тоже в марте почти все заблокировали. Уже сил нет. Каждый день с утра до вечера готовлю документы для разблокировки.

Відповісти
  • Юлия
12.04.23 16:52

в лютому отримали "критерій 8", не працюємо, тому ПН не реєструємо, тому іх не блокують ...

Відповісти
  • Олександр
13.04.23 14:29

Це як  тій історії, про те, як швидко провітрити задушливе й переповнене приміщення за допомогою козла.

Відповісти