Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

Коментарі
  • Станислав
12.05.23 08:14

Я у шоці, ні з чого платить податок на землю у Харкові, тобто треба всіх звільняти, вішати замок та розходитись. Уточненку, само собою, не подавати , бо нікому(бо немає бухгалтера, а директор десь на западній Україні, або виїхав за кордон) щоб не рахувалась недоїмка. А потім - все що добились цим законом 3050, останов хоч якогось бізнесу у Харкові. Занавес....

Відповісти
  • Мария
13.05.23 17:13

Станислав,Звільняють землі від українців, для євреїв 

Відповісти
  • Татьяна
12.05.23 09:12

Це взагалі як розуміти, Харків не звільняється від податків на нерухоме майно та землю???? Вони там подуріли зовсім ? З чого платити. Роботу відновити й досі не можемо, постійно обстріли та сирени. Як працювати? Чому в переліку немає Харкова. В законі що було прийнято на початку військового стану не було обмежено застосування звільнення тільки АБД, головне було потрапляння до Переліку. А зараз через рік, нові вимоги та ще й за минулі періоди??? Це як?

Відповісти
  • Мария
13.05.23 17:16

Татьяна,в Мінінтеграції відповіли, що вони ні при чому. Що це наші війсові харківські комісаріати дали такі списка. 

Відповісти
  • Валентина
12.05.23 11:11

Татьяна, і Херсон...

Відповісти
  • Тетяна
12.05.23 09:28

Татьяна,
сочувствую

Відповісти
  • бурундук
12.05.23 09:27

Пора привыкнуть где мы живем и кто рулит.Никто из нас в качестве бизнеса тут не нужны. мы-конкуренты.Даже война ничего не изменила.

Відповісти
  • 123
12.05.23 09:33

Они там совсем еб....сь Киев который живёт мирной жизнью уже год "активные боевые действия",а Харьков в который до сих пор прилеты "возможные боевые действия".

Відповісти
  • Мария
13.05.23 17:17

123,це питання до наших війскових комісаріатів (Харківських) Мінінтегрції відповіли, що це їм дали списки. Тож можемо разом спитати у комісаріатів

Відповісти
  • Валентина
12.05.23 11:26

123,продивилася по Харкову і зрозуміла про що ви.. міста в цьому списку немає взагалі.. це м'яко кажучи цікавенько..(

Відповісти
  • Валентина
12.05.23 11:17

123, Києва немає у списку АБД.

Відповісти
  • Станислав
12.05.23 11:29

Валентина,
Київ є  у Списку АБД, але тільки на 2022 рікпільги діють на 2022, тобто звільнені від сплати землі та нерухомості...

Відповісти
  • Ирина
12.05.23 10:11

перелік гарний, а де гроші брати на сплату податків? 24.02.2022 бізнес зупинився, виробництво на замок і хто куди, на сьогодні роботу ще не розпачали

Відповісти
  • Татьяна
12.05.23 10:18

Ирина, і я про те саме, з 24.02.22р. зупинили роботу, всі роз'їхалися хто куди, досі не визначили коли знову зможемо відновитися, а тепер потрібно нарахувати податки за минулий та поточний періоди і що далі? Недоїмка? 

Відповісти
  • Татьяна
12.05.23 10:19

Мені цікава позиція бізнесу з Харкова, щодо норм цього закону. Нікого не

Відповісти
  • Татьяна
12.05.23 10:19

Бентежить ця ситуація?

Відповісти
  • Станислав
12.05.23 11:34

Татьяна,
Да я у шоці, я вже ОРУ благим матом на цих гетьманцевихта усіх законодавців, мать їх так, бл.., їб...,нах... і таке інше.Цеж така громадна недоїмка вилізе... І грошей нема, бізнесу нема.
От мені цікаво, я не здам Уточненку, не буду відповідати на телефонні дзвінки з податкової, все ... нікого не має. Що потім? Заблокують рахунки?? Арешт рухомого та нерухомого майна?? Тяганина з "исполнительной службой"??

Відповісти
  • Татьяна
12.05.23 11:14

Ще питання, як закон який прийнято в травні 23 року може впливати на 22 рік?

Відповісти
  • 123
12.05.23 11:52

В январе сдал уточненку по Харькову за 22 г.в эл.кабе обязательство сняли это,что получается опять уточнять только в большую сторону,принципиально не буду.

Відповісти
  • Светлана
12.05.23 13:09

Да, у меня тоже вопрос к автору статьи, который тактично умолчал о том, что в 2022 году были другие правовые основания для начисления и уплаты налога на недвижимость, согласно действовавшей на тот момент редакции ст. 69.22 подраздела 10 раздела ХХ НКУ. Почему для недвижимости, находящейся на территории МБД (конкретно в моем случае - Харьков) начислять и уплачивать налог нужно и за 2022 г.? Да и за 2023 г., на мой взгляд, только начиная с даты вступления в силу закона 3050 - с 06.05.2023. Закон не имеет обратной силы. Все "скользкие" вопросы в статье обошли стороной. 

Відповісти
  • Татьяна
12.05.23 14:49

Светлана,Цілком з Вами згодна. Буду чекати подальших роз'яснень. Нічого нараховувати та уточнювати поки не стану. Вважаю що не включення до Переліку Харкова це помилка.

Відповісти
  • Інна
12.05.23 15:04

Стосовно Харкова і Харківської області в шоці навіть місцеві податківці. Відчуття, ніби об нас витерли ноги.

Відповісти
  • Юлия
12.05.23 17:31

Київ-  АБД, а Харків - можливі БД??? Серйозно??? ну якось вже навіть і не смішно...   

Відповісти
  • Валентина
12.05.23 20:20

Відповісти
  • Віктор
18.05.23 15:37

"Светлана", згодний з вами повністю. Вважаю що в період війни це просто диверсія і знищення залишків вцілілої економіки. Не одна куRва в тій раді не згадала про людей які за 449 днів війни перерахували на армію мільярди власних коштів і власного майна. Треба зібрати волонтерів і нехай виставлять рахунок Податковому комітету ВР.

Відповісти
  • Юлия
19.05.23 20:48

а это разве не про Харьков?

UA63120270000028556

Харківська міська територіальна громада

24.02.2022

Відповісти