Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.06.23
1642 0 Друкувати

Роздрібна торгівля алкогольними коктейлями: що з акцизним податком?

Чи оподатковуються акцизним податком операції з роздрібної реалізації коктейлів, виготовлених із використанням алкогольних напоїв, та що в такому випадку є базою оподаткування?

Продаж коктейлів виготовлених з використанням алкогольних напоїв, якщо вміст спирту етилового в таких коктейлях перевищує 0,5 % об’ємних одиниць безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших об’єктах громадського харчування, є операціями з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Такі операції є об’єктом оподаткування акцизним податком за ставкою  5 %. 

При цьому базою оподаткування є вартість (з ПДВ та без урахування  акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів) підакцизних товарів, що реалізовані відповідно до підпункту 213.1.9 ПКУ (підпункт 214.1.4 ПКУ).

За матеріалами ГУ ДПС у Харківській області
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам