Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.06.23
11107 52 Друкувати

Бізнес збирає підписи проти скасування воєнних пільг

На сайті Президента зареєстровано петицію з проханням накласти вето на законопроект №8401 "Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану".

Цим документом пропонується «установити, що окремі норми діють до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, але не пізніше 01 липня 2023 року, зокрема скасувати:

  • можливість для фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб бути платниками єдиного податку III групи із застосуванням ставки єдиного податку у розмірі 2 % від суми доходу;
  • можливість для фізичних осіб – підприємців платників єдиного податку І та ІІ груп не сплачувати єдиний податок;
  • зупинення проведення документальних перевірок;
  • зупинення перебігу строків (строків подання податкової звітності, строків проведення перевірок, строків отримання податкової інформації контролюючими органами, строків проведення процедури адміністративного оскарження тощо), визначених податковим законодавством та іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи;
  • незастосування штрафних санкцій за порушення податкового законодавства;
  • незастосування штрафних санкцій за порушення правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
  • незастосування штрафних санкцій за порушення порядку використання реєстраторів розрахункових операцій / програмних реєстраторів розрахункових операцій...

Зараз зазначений законопроект розглядається Верховною Радою і існує велика ймовірність його прийняття.

Автор петиції наголошує, що обставини, які стали причиною прийняття податкових послаблень, сьогодні не зникли. В Україні діє воєнний стан і українці, як і український бізнес майже щодня живуть під обстрілами, ракетними ударами, живуть годинами і днями без будь-якого централізованого енергопостачання.

До Президента звертаються з проханням накласти вето на законопроект №8401 "Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану" за умови його прийняття Верховною Радою України.

Якщо петиція набере 25 тисяч голосів, Президент повинен буде її розглянути та надати свою відповідь.  Ініціатор петиції наголошує, що обставини, які стали причиною прийняття податкових пільг, нині не зникли. Петиція набрала понад 20 тис. голосів із 25 тис. необхідних.

Ознайомитися з текстом петиції та приєднатися до підписання, можна за посиланням

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Надежда
07.06.23 13:04

За посиланням, авторизуватися і підписати ключем для звітності
ДПС. Зробила. Вже майже 5 тис голосів, не будьте байдужими.

Відповісти
  • Надежда
13.06.23 12:43

Вже 10556 гоглосів!

Відповісти
  • Надежда
13.06.23 12:43

Надежда, " голосів!

Відповісти
  • кум
15.06.23 16:43

гуглосів... )))

Відповісти
  • Так хто такий Доротич?
08.06.23 18:59

2018: petition.president.gov.ua/petition/456962023: petition.president.gov.ua/petition/194780Довiдково: Ст.17 КУ:"...На території України не допускається розташування іноземних військових баз."

Відповісти
  • Яна
12.06.23 16:57

Так хто такий Доротич?,  Дооротич підтримав розміщення баз на теріторії України - що в цьому поганого? Я щось вас не зрозуміла.

Відповісти
  • хороший чоловик
07.07.23 15:18

Яна,задротич?

Відповісти
  • Яна
09.06.23 14:48

Так хто такий Доротич?,немає такої ссилкі, ви мабуть помилилися

Відповісти
  • Є!Э
09.06.23 17:05

Виділяйте потрібне та використовуйте контекстне меню для переходу

Відповісти
  • Re
09.06.23 17:02

2018р.: petition.president.gov.ua/petition/45696
2023р.: petition.president.gov.ua/petition/194780

Відповісти
  • Яна
12.06.23 16:54

Re,ні вибачаюсь. Він навпаки був за розміщення баз НАТО на теріторії України Уважно прочитайте петицію

Відповісти
  • Яна
12.06.23 16:52

Re,дякую. Сволота він, нічого не скажеш. Але зараз відміняти воєнні пільги неможливо - бо це влече за собою перевірки та штрафи. Зараз потрібно всім якось виживати, а не прессінговать бізнес.

Відповісти
  • Хочете - підписуйте - Ваше право.
12.06.23 19:06

Зараз він лише автор петиції (або двох). Але! Будь ласка, будьте обачні.
Не дозволяйте політикам себе використовувати в майбутньому, бо вони - політики - "слизькі" за своєю природою.

Відповісти
  • Яна
12.06.23 16:55

Яна,вибачаюсь. Він навпаки за розміщення баз НАТО на теріторії України.

Відповісти
  • petitions 45696 vs 194780
08.06.23 19:04

Якщо це одна людина, то виникає підозра...

Відповісти
  • Ирина Николаев
07.06.23 13:05

Подписано.( это лучше , чем ничего не делать) 

Відповісти
  • "это лучше , чем ничего не делать"
08.06.23 18:35

Так и всю жизнь можно прожить: для галочки. Скоро считать будет нечего.

Відповісти
  • Ірина
07.06.23 13:49

+

Відповісти
  • Олександра
07.06.23 16:22

Хоча б номер петиції

Відповісти
  • Наталья
08.06.23 14:18

Олександра,№22/194240-еп 

Відповісти
  • Надежда
07.06.23 16:28

Олександра, №22/194780-Накласти вето на законопроект №8401 "Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану".

Відповісти
  • Надежда
07.06.23 16:27

Олександра, Відкриваємо петицію  за посиланням у статті ( останній рядок)

Відповісти
  • Елена
07.06.23 16:51

++

Відповісти
  • Елена
07.06.23 16:52

№22/194780-еп - це номер

Відповісти
  • Оксана
07.06.23 17:02

+

Відповісти
  • Вікторія
07.06.23 17:07

Хочется денег в бюджет, пусть снимают с  2% игровой бизнес и "Швидкогроши"

Відповісти
  • Таня
07.06.23 18:40

Вже 1/5 підписів зібрали.
ЯКщо більше і активніше включаться людей, то можливо щось і буде. Може хоча б зміни внесуть.

Відповісти
  • Ольга
07.06.23 19:23

вже 5538 підписів)) молодці)) давайте далі))

Відповісти
  • ІринаКиїв
09.07.23 00:30

Ольга,  09/07/2023, 00:29, тільки що зайшла 3894голоси

Відповісти
  • Angry accountant
08.06.23 16:16

Ольга, вчора було більше))) хтось керує цим питанням

Відповісти
  • Вячеслав
07.06.23 22:55

С уваженьем, дата, подпись, отвечайте нам, а то, Если вы не отзоветесь, мы напишем в «Спортлото»! 

Відповісти
  • Ірина
08.06.23 08:51

++

Відповісти
  • Елена
08.06.23 09:27

Никак не получается перетащить эл.ключ для авторизации,предлагает его сохранить или открыть. Что я не так делаю? Центр сертификации выбрала,ключ с правильным расшрением

Відповісти
  • Надежда
08.06.23 09:58

Елена, Открыть!

Відповісти
  • Елена
08.06.23 10:19

Надежда,да я пыталась,запрашивает,какой программой открыть. Я раньше подписывалась под петициями. Сейчас не дает авторизироваться.Обидно!
😢

Відповісти
  • Ольга Харків
08.06.23 10:34

+ ! Ще вчора

Відповісти
  • Марина
08.06.23 10:51

++

Відповісти
  • Тамара
08.06.23 11:27

підписала+++++++

Відповісти
  • Елена
08.06.23 11:44

підписала. Але  мало шансів

Відповісти
  • Майя
08.06.23 11:51

а чому про  блокування ПН ??не вказано..- чесні підпр = чесні ПН тотально блокуються- НЕ можливо працювати.. 

Відповісти
  • XXL
08.06.23 17:54

Майя,то окремі мають бути петиції, 
вони були - і не раз...

Відповісти
  • Тетяна
08.06.23 12:36

Підписала +++

Відповісти
  • Георгина
08.06.23 13:07

+

Відповісти
  • Мария
08.06.23 13:36

+++

Відповісти
  • Алена
08.06.23 14:03

попідписували від усіх своїх ФОП

Відповісти
  • про те й мова...
08.06.23 22:32

А вони, ФОПи, хоч знають, що Ви за них "попідписували"?

Відповісти
  • ~
08.06.23 17:45

На вето Президента розраховуєте? Він же такий-сякий-всякий. Лицеміри!

Відповісти
  • ХХХХ
12.06.23 10:42

~, скажіть?! президент одразу зреагував на петицію про усунення Гетьманцева, про накладення мораторію на продаж землі, на закон у сфері будівництва і ще 100500 таких же резонансних. От звідки у людей могла виникнути недовіра?!

Відповісти
  • 100500 =
12.06.23 12:48

= 15 x 6700

Відповісти
  • "виникнути недовіра"
12.06.23 12:47

А коли саме у людей (а не населення) була "довіра"?
Люди у більшості мудрі, хоча деякі вважають це "хатаскрайністю".
"віра + {не}розуміння = {не}довіра"
"куди увага - туди енергія"
~

Відповісти
  • Вибір
08.06.23 17:49

Воєнні пільги та воєнний стан чи чесна "гра по правилах"?

Відповісти