Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

12.06.23 00:00
0 Друкувати

Скасування воєнних пільг: бути чи не бути?

Народний депутат, член Податкового комітету, Ніна Южаніна, отримала багато звернень з проханням розтлумачити, що мав на увазі Ярослав Железняк, коли написав, що з 1 липня скасування єдиного податку за ставкою 2%, мораторію на проведення планових документальних перевірок, повернення штрафів за невикористання РРО і всього, що передбачено законопроєктом 8401, не буде.

Як пояснила нардеп, у червні засідань Верховної Ради більше не планується, а тому, законопроєкт 8401 фізично не буде можливості прийняти в залі. 

Оце й уся новина. 
Новина, яку чимало людей сприйняли так, ніби 8401 не приймуть взагалі і можна зітхнути з полегшенням. 
На жаль, ні. 

За словами Южаніної, 8401 набере чинності не з 1 липня, а з 5 чи 7 липня 2023 року. Тобто питання лише в даті. 

Не виключаємо, що цей закон буде прийнято на початку липня, а скасування пільг відбудеться з 1 серпня 2023 року. Саме такі строки називає Голова податкового комітету Данило Гетманцев у коментарях у своєму телеграм-каналі.  

Більше інформації, ніж слова депутатів, які суперечать один одному, ми, на жаль, зараз надати вам не можемо. Але ми продовжуємо слідкувати за подіями та інформувати вас про будь-які зміни.  Залишайтеся з нами, щоб завжди бути в курсі останніх новин. 

Коментарі
  • Людмила
12.06.23 13:25

веселят рабочий класс!!!

Відповісти
  • Володимир
12.06.23 13:32

Професіонали хрінові 😡

Відповісти
  • Ольга
12.06.23 13:33

Цю статтю  можливо назвати "ні про що"....

Відповісти
  • Надежда
12.06.23 18:01

 Нарешті про Гондурас не буде анекдотів. Наші можновладці перемогли та вийшли на 1 місце в світі 

Відповісти
  • Инна
12.06.23 13:45

то жесть... 

Відповісти
  • Людмила
12.06.23 13:48

этот 8401 должен вступить в  силу только  через полгода после окончания войны, чтобы люди пришли всебя, вернулись и подумали как наладить свой  бизнес. 

Відповісти
  • Елена
13.06.23 09:25

Людмила, депутаты ровняют всех по себе... Для них война только статьи в телеграме... Они ее не ощутили ни в чем - ни в своей работе, ни в своих зарплатах, а даже наоборот улучшили свое материальное положение!

Відповісти
  • Angry accountant
12.06.23 22:37

Людмила, підтримую! Саме ПІСЛЯ закінчення війни!

Відповісти
  • Євгеній
12.06.23 13:58

Людмила, 100%

Відповісти
  • *
12.06.23 14:13

"у червні засідань Верховної Ради більше не планується". Знову регламент змінили? А те, що вони мають працювати безперервно під час ВС - формальність? Чи ВРУ працює "у фоновому режимі"? То нехай не відсвічують!

Відповісти
  • Наталья
12.06.23 15:33

Добрый день. Коллеги, помогите!!!!! Кто уже подал Заяву на застосування спрощеної системи 3 гр с 2% на 5%, нужно ли ностворенному ФОП 3 гр 2 % при переходе на 5% подать к заяве розрахунок доходу? Помогите, кто уже подал и получил Витяг. Благодарю

Відповісти
  • Татьяна
12.06.23 16:13

Наталья,
Я не подавала розрахунок. В кабінеті платника податків ДФС вже у ФОПів (новостворених) зазначно, що з 01.07.23р. переведені на 5% 

Відповісти
  • Александра
13.06.23 09:17

Татьяна, подскажите заполняли п. 5,2 
с 3 группы на 3 группу с ставки 2% на ставку 5% ???

Відповісти
  • Ольга
13.06.23 11:41

Александра, звонила в налоговую, там нет никаких разъяснений как будут переводить. Сказали - если вы сами хотите вернуться на 5%, то нужно подать заяву до 15.06. Если вас устраивает 2%, то вас должны автоматически вернуть на 5%, когда отменят 2%

Відповісти
  • Елена
13.06.23 09:23

Война не война - а отпуск по расписанию!
Простому люду - праздники отменили, а сами фигней страдают, живут так, как и до войны....

Відповісти
  • Ирина
13.06.23 14:36

Зачем мы кормим этих псевдоработников? 

Відповісти
  • Игорь
13.06.23 16:42

Мені подобається що всі тлумачать так, як кому зручно і бажано ще перекрутити слова. 

Відповісти