Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.06.23
14209 14 Друкувати

Податківці продовжують "палитися" на блокуванні ПН

Працівники ДБР викрили двох керівниць відділів податкової служби в Кіровоградській області на вимаганні хабарів з підприємців за не перешкоджання бізнесу. Гроші вони отримували за «ручне» розблокування податкових накладних.

Начальниця відділу контролю за відшкодуванням ПДВ спільно з начальницею відділу роботи із ризиками податкової служби в Кіровоградській області налагодили схему збагачення на підприємцях.

Податківиці скористались негативною тенденцією масового блокування податкових накладних та віднесення їх до критеріїв ризиковості платника податку. Вони змушували керівників підприємств «купувати» послуги «ручного режиму» реєстрації податкових накладних. «Такса» складала 1% від загальної суми.

Спільно з ДСР Нацполіції одну з фігуранток затримано "на гарячому" під час отримання обумовленої суми, їй повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання до 10 років позбавлення волі.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення іншій податківиці про підозру за цією ж статтею.

Працівники ДБР провели обшуки за місцем проживання та роботи фігуранток. Під час слідчих дій знайдено у різних валютах мільйони гривень.

Процесуальне керівництво здійснює Кіровоградська обласна прокуратура.

 

За матеріалами Державне бюро розслідувань

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Татьяна
13.06.23 15:18

І чого мене не дивує?

Відповісти
  • Надежда
13.06.23 17:41

Татьяна, Бо гроші, як потім з'ясується, були сувенірними, несумлінні платники податків оговорили чесних працівниць, перед ними вибачаться і повернуть на ті ж самі крісла в очікуванні підвищення за гарні показники збору.
Шо -шо, не закони і правопорядок США, а Діскавері ми перейняли.

Відповісти
  • Светлана
13.06.23 15:20

Может надо не 10 лет, а сразу РАССТРЕЛ !?!

Відповісти
  • Наталія
13.06.23 17:11

Светлана, бажано гетманцева, тільки з цією метою він все це і створив, а дівчата напевно заховали певну суму тому їх спіймали

Відповісти
  • майя
13.06.23 15:28

який їх шеф -гад- такі ж  - гидотні підлеглі..  -який сором..- допомагють  українцям усі цивілізовані люди  світу- а  від "своїх" співітчизників - держслужбовців..яких ми утримуємо за рах  наших податків -от   така  підліість..                                                                                                БОже!- Що ще  повинно статись - щоб нічого подібного НЕ могло бути в нашій країні....- /риторичне запитання.. //

Відповісти
  • Наталія
14.06.23 21:27

майя,зарплату им увеличить немедленно!!!

Відповісти
  • Валентина
13.06.23 15:32

Для того і створена вся ця система блокувань. На ній збагачуються податківці. Це державна  податкова система - КОРУПЦІЯ. У ній не тільки ці дві особи. Це ще один фронт

Відповісти
  • Наталья
13.06.23 16:17

Колеги! Хотіла свій коментар додати, але за всіх вас краще і не скажеш

Відповісти
  • Кирпулька
14.06.23 08:48

А мене вже стали напрягати ці повідомлення. Іх викидають в медійний простір щоб зменшити напругу по питанню блокування податкових накладних? Я запитую де рішення судів по корупціонерам? Де конфіскація їх майна на користь ЗСУ? Де реальні сроки за гратами? Одне бла-бла і імітація боротьби. 

Відповісти
  • Елена
14.06.23 13:50

а эти работницы ГНИ рассказали кому какой процент отдавали? Или опять Гетманцев не при делах...

Відповісти
  • Катя
14.06.23 15:32

Всі потоки йдуть на верх.Печально

Відповісти
  • Тетяна
14.06.23 17:05

Так самое ужасное, что это чувырло Гетьманцев говорит, что МВФ ставит в условиях какие-то поганючие требования  для бизнеса.Врет. Там интересуются только своевременной выплатой процентов. Остальное он придумывает, сколько об этом можно молчать?!

Відповісти
  • Наталія
14.06.23 21:28

Тетяна,и где налоговичка которая хотела в Монако и заработать миллион????

Відповісти
  • Alya
14.06.23 22:08

Наталія, де, де....в Монако, навіть не сумніваюсь! Це був показовий номер цирку під назвою: .............(підходить будь-яка назва держ.служби) 

Відповісти