Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

10.07.23 00:00
2139 16 Друкувати

Гетманцев повідомляє про зменшення кількості скарг на протиправне блокування ПН

Голова Податкового комітету ВРУ Данило Гетманцев розповів про результати роботи електронної приймальні Комітету.

На 30,4% зменшилась кількість скарг щодо протиправного блокування ПН та віднесення платників до переліку ризикових.

За червень 2023 року Д. Гетманцевим було отримано та розглянуто близько 43-ох звернень зі скаргами на протиправне блокування ПН, віднесення платників до переліку ризикових та неврахування таблиці даних платника ПДВ.

Він зазначив, що кількість звернень порівняно з травнем суттєво зменшилась (на 30,4%).

За наслідком розгляду таких звернень:
•  зареєстровано більше 453 податкових накладних;
•  виключено з ризикових близько 4-ох суб’єктів господарювання;
• ДПС виконано близько 5-ти рішень суду щодо задоволення інтересів низки суб’єктів господарювання.

Розглянувши кожне конкретне звернення та проаналізувавши весь масив податкової інформації, нардеп підтвердив, що кількість платників з відсутністю ознак фіктивності, які належать до реального сектору економіки та можуть підтвердити реальність здійснення господарської операції, значно зросла.

Разом з тим, існує проблема безпідставного віднесення до ризикових малих та середніх підприємств з незначними сумами.

Також депутат нагадав, що 8 липня набувають чинності зміни до Постанови № 1165, які спрямовані на зменшення відсотку зупинених накладних та спрощення адміністративних процедур для платників.

Зокрема, ними передбачено автоматичну реєстрацію:

- ПН/РК у разі виведення платника податку з переліку ризикових за виконання певних умов, які передбачені Порядком зупинення;

- зупинених ПН/РК у разі прийняття рішення про врахування ТПП за умови виконання певних умов.

За матеріалами Данило Гетманцев, Голова Податкового комітету ВРУ
Коментарі
  • Світлана
10.07.23 09:17

"За наслідком розгляду таких звернень:
•  зареєстровано більше 453 податкових накладних;
•  виключено з ризикових близько 4-ох суб’єктів господарювання;
• ДПС виконано близько 5-ти рішень суду щодо задоволення інтересів низки суб’єктів господарювання." - це навіть вже не смішно.
Рішення суду вже не має сили для ДПС
Близько 4х суб'єктів- це тимчасово виключили, а потім назад?

Відповісти
  • Мария
11.07.23 09:49

Світлана,453!!!!!!! це вам не шуточкі

Відповісти
  • Надежда
11.07.23 09:48

Світлана, Тим хто заплатив за виключення з ризикових, розблокували накладні. АЛЕ знов почали блокувати нові, бо побачили,  що ті  готові і здатні платити хабарі.

Відповісти
  • Надежда
10.07.23 12:33

З 43 звернень
"виключено з ризикових близько 4-ох суб’єктів господарювання;"ДПС виконано близько 5-ти рішень суду щодо задоволення інтересів низки суб’єктів господарювання."
 Гетманцев рахувати до 5 не може? Тільки  кучками :
конвертами та чемоданами.  Це нове дно.

Відповісти
  • Angry accountant
10.07.23 16:34

Надежда, з 43  - 4....  Це меньше 10%.  Отже, все вже добре??? Якщо інші 90 % так і не добились правди, боюсь думати, що буде далі

Відповісти
  • Елена
10.07.23 13:32

плюнули и закрылись?

Відповісти
  • до сказу доскаржились
10.07.23 22:46

- ты кашу будешь?
- неа.
- А я сказала будешь! Жри давай!!

Відповісти
  • Angry accountant
10.07.23 16:36

...нардеп підтвердив, що кількість платників з відсутністю ознак фіктивності, які належать до реального сектору економіки та можуть підтвердити реальність здійснення господарської операції, значно зросла.
??????? НЕМА СЛІВ 

Відповісти
  • Мария
11.07.23 09:50

Angry accountant,в якій краіні?

Відповісти
  • Yana
10.07.23 17:31

Менше жаліються, бо знають що не праві. Я чула такі історії, коли спочатку людина розповідає, як все фігово, а коли кажеш, покажіть документи виясняється, що махінацій там дай бог. 

Відповісти
  • та не дай бог з такими справи мати
10.07.23 22:49

"Довіра заробляється все життя, а втрачається в одну мить"

Відповісти
  • Александр
10.07.23 22:29

Баеньки баю всем честнім людям.

Відповісти
  • ІринаКиїв
11.07.23 00:44

каже не правду😡

Відповісти
  • ***
11.07.23 12:39

ІринаКиїв, Майже щоденне ток-шоу пана Гетьманцева в Україні зрівнялося з пополярністю у раші з ток-шоу  Соловьиный помёт.

Відповісти