Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.07.23
1661 17 Друкувати

Виявляється, платники податків довіряють професіоналізму та якості роботи ДПС!

10.07.2023 р. Уряд зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт 9471 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оцінки ефективності роботи податкових органів».

Про це розповіла народний депутат Ніна Южаніна. 
 
Проєктом передбачено, що до функцій центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики (тобто Мінфіну), належатиме затвердження переліку ключових показників ефективності податкових органів та Методику їх розрахунку.

Ключові показники ефективності роботи податкових органів дадуть змогу оцінити, зокрема:

  • повноту вжитих податковими органами заходів щодо дотримання платниками податків вимог податкового законодавства;
  • рівень задоволеності платників податків послугами ДПС.

 Передбачено також звітування про результати виконання переліку ключових показників ефективності та відповідальність податкових органів за їх невиконання.
 
До речі, в оновленому Меморандумі з МВФ пункт про підготовку плану дій, в тому числі для усунення недоліків, виявлених під час опитування платників податків, щодо сприйняття служби значиться як виконаний.
 
А до кінця грудня поточного року потрібно буде ще схвалити Національну стратегію заходів, яка включатиме заходи, спрямовані на зміцнення податкової та митної служб, спираючись на аналіз результатів опитування щодо ставлення платників податків.
 
Щодо ставлення платників до ДПС:

  • 75% респондентів довіряють професіоналізму, якості роботи та мають високий рівень довіри до ДПС – ДПС;
  • 70% скарг платників стосуються податкової служби – Рада бізнес-омбудсмена.

Ось такі протилежні результати. 

За матеріалами Ніна Южаніна
Рубрика:
Теги:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Александр
13.07.23 04:18

75% – ДПС;/ явная заказуха /  Кто ж убийце скажет правду, хороший-добрый-лучший. Надеясь что пощадит свою жертву.

Відповісти
  • Елена
13.07.23 09:34

Отзовитесь хотя бі 1 из 75%, может научите меня меня очевидному-невероятному....

Відповісти
  • Злюка
13.07.23 22:14

Елена, і мене навчіть!

Відповісти
  • Елена
13.07.23 10:24

Нет, ну эту дикую, наглую, беспредельную ложь невозможно читать. Совести нет от слова совсем

Відповісти
  • Ольга
13.07.23 10:35

Хвали мене, моя губонько, бо як не будеш, то розірву тебе до самісіньких вух

Відповісти
  • Ольга
13.07.23 12:41

Справа в тому, що податківці самі заповнюють ті анкети за платників податків (знаю). А якщо і дають заповнити і там буде щось непрезентабельне, то анкету просто викидають. Опитування повинно бути НЕЗАЛЕЖНИМ і анонімним.

Відповісти
  • *
13.07.23 14:47

Між платником та дпс є славнозвісний персонаж - фізична або юридична особа з електронним ключем від тієї ж дпс. Скільки платників податків навіть ніколи не заходили до електронного кабінету. Реєстри відкрили частково для населення років десять тому. А скільки підставних персонажів можна було створити? Думаєте навіщо позакривали реєстри та ввели воєнний стан, коли почалось об'єднання даних з різних баз даних? Можливо саме для того, щоб знищити "зайвих", а втрати списати на "війну". Колись в новинах був прогноз, що незабаром в Україні залишиться приблизно 17млн. людей. Конспірологія чи щось у цьому є, як в "мертвих душах" Гоголя?

Відповісти
  • бурундук
13.07.23 15:24

Война — это мир, свобода — это рабство, незнание — сила. Власть — не средство; она — цель. Диктатуру учреждают не для того, чтобы охранять революцию; революцию совершают для того, чтобы установить диктатуру. Цель репрессий — репрессии.

Відповісти
  • Безнадія
13.07.23 19:28

бурундук,На войне политики дают оружие, богатые дают продовольствие, а бедные отдают своих детей. Когда война завершается, политики пожимают друг другу руки, богатые поднимают цены на продовольствие, а бедные ищут могилы своих детей.

Відповісти
  • Мария
13.07.23 15:32

даже комментировать не хочу

Відповісти
  • Олена
13.07.23 15:42

Мария, згодна. Бо якщо висловити відношення до такої безсовісної брехні словами, яких ця брехня заслуговує - адмін забанить навічно

Відповісти
  • Безнадія
13.07.23 19:32

Олена, Мене на Корреспонденті  років 10 назад забанили на 45 років.  І шо? Без мене коменти зачахнули. 

Відповісти
  • Злюка
13.07.23 22:26

Безнадія, саме страшне, що вони асолютно щиро вірять в те, що люди все це "проковтують" і вірять.... Але щось цифри дуже схожі 73...75. А взагалі руки опускаються і все більше думається про те, а чи не виїхати звідси взагалі! І ну його все, і чесну податкову з довірою 75%, і класне законодавство, і найкращі умови проживання, і всю цю бухгалтерію, в якій працюєш більше 25 років, а зараз відчуваєш себе сліпим сапером.

Відповісти
  • VPN
13.07.23 19:53

"Якщо ПРАВДА ріже вуха та коле очі, то її слід визнати холодною зброєю та заборонити" - так вони думають та глибоко помиляються )))

Відповісти
  • Ле́зо О́ккама
13.07.23 16:32

Є просте пояснення: порівнюють або не те або не з тим, з чим слід порівнювати. Кат теж професіонал своєї справи, але чи довірите ви йому свою шию?

Відповісти
  • Злюка
13.07.23 22:29

Вперше за багато часу насолоджуюсь читаючи чат, але не від новостей, а від коментів. Як класно, що в країні так багато розумних людей, як прикро, що це факт не змінює реальність!

Відповісти
  • *
18.07.23 20:25

Каждый живёт в своей реальности, действительность одна для всех. Чтобы изменить действительность, нужны совместные волевые действия всех активных. Все это знают, но как только собирается "критическая масса" здравомыслящих, у системы срабатывает инстинкт самосохранения: она использует старый приём для очередного разделения и стравливания, то есть сама же и разжигает ненависть одних к другим. Людей за это наказывают по ст. 161 ККУ, но система - не человек, сама себя не накажет... Это касается любой страны: "Пастухи в сговоре!" (c)

Відповісти