Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


25.07.23
5900 17 Друкувати

Правила блокування ПН знов зміняться

Голова податкового комітету ВРУ Данило Гетманцев повідомляє, що у Комітеті разом з експертами та ДПС розробили чергові зміни до механізму блокування податкових накладних в СМКОР, які передбачають:

► запровадження позитивної історії для платників, які на постійній основі протягом певного періоду здійснюють придбання однакової групи товарів та постачання товару однієї номенклатури;

► вважати для платника позитивною історією прийняття комісією регіонального або центрального рівня позитивних рішень по заблокованих ПН;

► платник матиме позитивну історію, якщо протягом 3 останніх років не було виявлено порушень податкового законодавства, зокрема, у частині своєчасної реєстрації ПН та подання звітності з ПДВ.

Проєкт змін передбачає істотне (у 2 рази) зменшення кількості платників заблокованих накладних з урахуванням індивідуальної позитивної податкової історії платника.

Документ буде оприлюднений для обговорення найближчим часом.

За матеріалами Данило Гетманцев, Голова податкового комітету ВРУ
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Мария
25.07.23 08:45

да как же вы задолбали!!! когда уже нажретесь? когда лопните?

Відповісти
  • Безнадія
25.07.23 13:04

"Корупція (від лат. corrumpere — псувати) — негативне суспільне явище, яке проявляється в злочинному використанні службовими особами, громадськими і політичними діячами їх прав і посадових можливостей з метою особистого збагачення.Відтак, боротьба з корупцією не може бути ні чим іншим, як боротьбою за зміну суспільних відносин, які сприятливі для існування корупції, на суспільні відносини, в яких вона існувати не може." Вікіпедія. Краще не скажеш.

Відповісти
  • Мария
25.07.23 09:02

опять??? 3 года?? нет таких предприятий. Практически все хоть раз но блокировались . Значит этот критерий на фиг. Не менять номенклатуру? Ничего что война, выживают как могут, в том числе меняя сферу деятельности и вид товара. Например, был раньше такой поставщик, сейчас завод разбомбили. Короче,,,, Фууууу..

Відповісти
  • Елена
25.07.23 10:32

Мария, вы не внимательно прочитали - ТРИ ГОДА - на то, что вовремя подали на регистрацию НН и своевременно сдавали отчеты НДС. При чем здесь блокировались ?

Відповісти
  • Світлана
25.07.23 16:01

Елена, За 20 років стажу, вперше не подала вчасно декларацію пдв взимку, із-за ракетних обстрілів і відключення світла

Відповісти
  • Галина
25.07.23 15:24

Елена, а что, есть те, кто ни разу не опоздал с регистрацией НН за 3 года?

Відповісти
  • Елена
26.07.23 12:21

Галина, есть - я

Відповісти
  • Ніна
25.07.23 09:13

Чергова гетьманцевська діарея

Відповісти
  • Елена
25.07.23 09:36

На нас ставят експеременты.
Сколько, что и в каких дозах выдержим.

Відповісти
  • Олександра
25.07.23 10:18

Тобто зміняться? Їх же удосконалюють і покращують, а не міняють

Відповісти
  • Татьяна
25.07.23 10:19

Як завжди, куча нових правил, а у результате  усе залишається як було. 

Відповісти
  • Елена
25.07.23 10:33

Прикрывают коррупцию, типа "вони працюють" над коррупцией...

Відповісти
  • Ніна *
25.07.23 11:47

Скільки вже років цій системі, а її все вдосконалюють

Відповісти
  • бурундук
25.07.23 12:07

Сколько еще это будет продолжаться?

Відповісти
  • хз
25.07.23 12:30

Раніше система була національною і народ міг скрутити її за потреби в "бараній ріг" або влаштувати бойкот. Але тепер власний уряд чхати хотів на людей через те, що отримує фінансування від транснаціональних організацій. Доки є "кругова порука" урядів, буде і продовження "цього"...

Відповісти
  • Yana
25.07.23 18:14

Виглядає як чудова пропозиція. Тепер аби б прийняли. 

Відповісти
  • Оксана
01.08.23 10:01

Якби ми так працювали на підприємствах то нас би вже гнали в три шиї, а оці дармоїди сидять і кожну неділю, кожен місяць типа показують як вони працюють. То може вже досить експерементів над бізнесом? Може вже Гетьманцев і Ко пора гнати щоб духу їхнього не було! 

Відповісти