Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


28.08.23
2676 20 Друкувати

Ситуація з блокуванням ПН стабілізувалася, - Гетманцев

Депутати провели зустріч щодо блокування податкових накладних та роботи СМКОР з бізнес-омбудсменом, Мінфіном та ДПС.

За твердженням команди бізнес-омбудсмена скарг на роботу СМКОР вочевидь поменшало.

За словами Голови податкового комітету ВРУ Данили Гетманцева, ситуація з блокуванням податкових накладних стабілізувалася. Це є результатом  спільної з Комітетом девʼятимісячної роботи. Він дякує всім за роботу!

Під час зустрічі окрему увагу звернули на необхідність популяризації серед платників можливості оскарження рішень регіональних комісій до центрального апарату ДПС. Наразі платники не користуються повною мірою механізмом попри його ефективність.

За матеріалами Голова податкового комітету ВРУ Данило Гетманцев

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Надежда
28.08.23 08:23

Хвали мене моя губонька....

Відповісти
  • СержК
28.08.23 08:51

Так. І це повний стабілізець, як на кладовищі...На всі скарги на рішення комісій регіанального (перепрошую, написав, як є воно в житті) рівня відповідь центрального не бавить різномаїттям. Наче робот, в який закладена лише одна варіація:Відмовити у зв'язку з "ненадання платником податку копiй первинних документiв щодо постачання/придбання товарiв/послуг, зберiгання i транспортування, навантаження, розвантаження продукцiї, складських документiв (iнвентаризацiйнi описи) - [і це при тому, що в поясненні, яке ніхто навіть не читає, чітко зазначено - не займаємося купівлею-продажем товарів, лише послуги!], у тому числi рахунки-фактури/iнвойси, акти приймання-передачi товарiв (робiт, послуг) з урахуванням наявностi певних типових форм та галузевої специфiки, накладних."Це навіть не знущання. Це - розпальцовка гопника у підворотні - а що ти мені зробиш?!... Та невже ЖОДЕН бухгалтер не спромігся подати хоча б двійку-трійку документів, а просто надіслав головний документ в надії, що повезе (бачу рішення, прийняті по контрагентах, не тільки наші)?Останні надія - суд, але ж це ще майже рік очікувань та втрати можливості працювати, платити зарплату та податки тій нахабі...
Останнім часом відчуття, наче порпаєшся в лайні. І тобі наполегливо пропонують лише цей шлях вирішення питання.А так да - стабілізувалася ситуація...

Відповісти
  • Наталія
28.08.23 17:30

СержК, а які первинні документи можна дати на послуги? Ми самі  надали ремонтно - будівельні послуги замовнику. Ну що можна надати податківцям?

Відповісти
  • Алиса
28.08.23 13:18

СержК, Все верно. Никто эти скарги не читает и не разблокирует что ни напиши и сколько бы документов не приложил. ответ один:"Відмовити у зв'язку з "ненадання платником податку копiй первинних документiв..."

Відповісти
  • +++++
28.08.23 12:34

СержК,какой робот,все идет в ручном режиме

Відповісти
  • СержК
28.08.23 14:25

+++++, так и написал - словно робот... челАвек-конвейер

Відповісти
  • Вікторія
28.08.23 08:52

А ПН про це вже у курсі?

Відповісти
  • Наталія
28.08.23 08:59

спочатку створили лютий треш, потім 9 місяців це виправляли, а тепер "які ми молодці!". А насправді, можна побачити аналітику скільки із заблокованих дійсно є шахрайством з ПДВ? Щоб оцінити ефективність цього п..ца?

Відповісти
  • Гість
28.08.23 09:36

Так. Стабільно топлять увесь бізнес. Залишають у більшості тільки «обрані» компанії. Здається, що почався знову рекет, як у 90-х тільки з новими технологіями…

Відповісти
  • Анна
28.08.23 10:36

Був в нас на підприємстві момент з блокуванням. Але це було доволі давно і тьфу-тьфу (аби тільки не наврочити). Після того, ми надали всі можливі документи на перед. Точно не знаю що в нашому кейсі спрацювало. Те, що ми перестрахувались з доками чи те, що в системі була пророблена робота по мінімізування блокувань

Відповісти
  • хороший чоловик
28.08.23 12:33

Анна,нет, потому что в стране ж-а с налогами,скоро платить будет некому,

Відповісти
  • Світлана
28.08.23 12:31

Анна,в нас наперед не приймають. відмова по надуманим відпискам.

Відповісти
  • Оксана
28.08.23 12:08

Авже ж,  "стабілізувалася"! ..:-(
З року введення блокування ПН , здається, з 2018 -го, до кінця 2022-го нашому підпримству не було заблоковано жодної ПН! Все прозоро. Ніяких ризиків....
З 2023 року, у звязку з "вдосконаленням" системи, почалися блокування. Причому, ми  - імпортери. Ввозимо лише 2 коди УКТЗЕД, які не мінялися. Те що ввезли, те продали. Взагалі, по компанії, нічого не мінялося. Отже, маємо 5 років без блокувань, а в 2023 маємо - те що маємо...(((

Відповісти
  • Раїса
28.08.23 14:14

Оксана, Аналогично.

Відповісти
  • *
28.08.23 15:06

Стан пацієнта стабільний, пацієнт мертвий.

Відповісти
  • Анастасія
28.08.23 17:29

Були в блокуванні, ще на початку 2023 розблокувались і більше ніяких проблем не було. 

Відповісти
  • Антоніна
28.08.23 17:55

Можу підтвердити. У всіх моїх знайомих стало краще. Але багато хто бухгалтерів змінив. Виявилось, що там просто дурні працівники були. 

Відповісти
  • Світлана
30.08.23 10:19

Антоніна,а мене не блокували, тепер раз по разу щось та вкрадуть. 

Відповісти
  • Валентина, Валентина
29.08.23 14:06

Антоніна, Ну да, каждый месяц блокировали по 2,5 млн налоговых, сколько у нас  бухгалтеров- идийотов!
Вас кто надоумил это написать? - Гетьманцев!

Відповісти
  • Лариса
31.08.23 15:24

Серед моїх знайомих орендодавці. Власне приміщення - постійні блокування...Питання - в чому ж ризик? Навіщо щось постійно доказувати? Документи одні й ті самі: право власності, договори, акти...Чого це кіно занадто багатосерійне?

Відповісти