Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


29.08.23
4519 34 Друкувати

Зеленський запропонував створити єдиний орган перевірок для бізнесу

Президент Володимир Зеленський пропонує створити єдиний орган, який займатиметься перевірками бізнесу, та вважає, що держава і бізнес повинні піти назустріч в цьому питанні, пише "Економічна правда". Про це він заявив в інтерв’ю Наталії Мосейчук, яке транслювалося в національному телемарафоні 27 серпня.

"Вони (бізнес - ред.) не повинні давати хабарі. Це факт. Бізнес ніхто не знищить, ми точно захистимо бізнес", - сказав президент.

Зеленський додав, що в Офісі президента зараз побудували платформу для зустрічей з бізнесом.

"Раз на тиждень, раз на два тижні мої економічні радники з ними зустрічаються і знімають питання", - сказав глава держави, але назвав це "несистемним рішенням".

Зеленський зазначив, що бізнес не хоче жодних перевірок та говорить, що стали приходити до них, тому що держава повернулася до перевірок. 

"Але це баланс. Для мене як для президента. Баланс під час війни дуже складно тримати. Який баланс? Міжнародний валютний фонд, Європейська комісія... Якщо ми не повертаємо податкову систему, яка в нас існувала до початку війни, якщо ми не повертаємо перевірок, у нас будуть питання під час перемовин про майбутнє членство в ЄС", - сказав президент.

За словами Зеленського, він запропонував бізнесу внести зміни в законодавство, щоб перевіряти бізнес мав право лише один орган.

"Я знайду такий баланс між європейським законодавством і їхнім запитом – перевіряти, і вами, щоб до вас усі не ходили… Наш бізнес має запропонувати, що буде за орган, яка ця людина тощо", - резюмував президент.

Автор: Анастасія Жарикова.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Злий бух 2
29.08.23 07:50

він реально такий, що не може навчитись (вже ж 5 років майже пройшло як на посаді), чи навмисно робить все найдурніше, що йому нашепочуть у вуха? Якого милого він взагалі намагається втрутитись туди, куди не має права по Конституції, замість дати можливість обрати\призначити освічених і відповідальних людей?

Відповісти
  • Serhij
29.08.23 08:44

"Наш бізнес має запропонувати, що буде за орган, яка ця людина тощо" - Однозначно людина Андрія Єрмака! Ще на нових табличках можна заробити

Відповісти
  • ХХХ
29.08.23 09:17

Serhij, та ну, сам Єрмак і очолить, бо ж ніхто крім нього!

Відповісти
  • Зося
29.08.23 10:44

ХХХ,Або Гетманцев

Відповісти
  • Александр
29.08.23 17:10

Зося,
В любом случае через них путлер править будет. Кремль будет убивать любые фирмы.
Шпионов всех для начала перевешать надо. Шоб вообще что-то делать.

Відповісти
  • Наталія
29.08.23 09:15

навіщо вигадувати велосипед? а можно просто притягати до відповідальності перевіряючих за порушення існуючого законодавства? це складно? шо би не робити аби нічого не робити ...

Відповісти
  • Александр
29.08.23 17:11

Наталія,
 "Иснуюче законодавство" они сами и писали, чтобы по ниму грабить.

Відповісти
  • Тетяна
29.08.23 09:43

Роскомнадзор?

Відповісти
  • Хах
29.08.23 09:48

Ще одних дармоїдів на наші шиї?

Відповісти
  • СержК
29.08.23 09:48

я так розумію, хлопці хочуть створити надорган, який дозволить тихенько (бо все в одних руцях, які нічого не крали) ховати будь-які можливі справи щодо своїх кришуємих хлопів та максимально чмирити не своїх... конкуренція між податковою, сбу, назепу та іншими їм ні до чого. бо суне ще більш величніше крадівництво...

Відповісти
  • Екатерина
29.08.23 09:56

дійсно, порядок навести в податковій же важко, давайте створимо ще один корупційний орган.

Відповісти
  • Катя
29.08.23 10:42

Шо,вже Гетьманцев не справляється.Треба "смотрящого" від Єрмака?

Відповісти
  • XXL
29.08.23 10:51

ще ми членами на вступ в ЄС будемо років 20.... Сказали ж що нас бачать у Європі через років 20.... Ну звичайно ж, поки ще закінчиться війна, поки шось відновлять в Україні, а там буде видно.....

Відповісти
  • хороший чоловик
29.08.23 13:18

XXL, нужон ти там ,у еуропе, сразу  рванем в израиль

Відповісти
  • Наталія
29.08.23 11:11

еще дармоедов на нашу шею прибавиться

Відповісти
  • Евгения
29.08.23 11:21

Я не поняла вот это его фразу: "...Якщо ми не повертаємо податкову систему, яка в нас існувала до початку війни, якщо ми не повертаємо перевірок...". В смысле "не повертаємо"?😲 А с 1 августа что произошло? Не возврат ли? Или всё это отменили?

Відповісти
  • XXL
29.08.23 11:26

Евгения, не всі перевірки відновили. Відновили для актизних товарів, азартних ігор, для небанківських установ, щось там по трансфертним ціноутворенням. Всі решту позапланові перевірки залишилися (бюджетне відкодування ПДВ, по валютним операціям якщо банк повідомить про порушення....). Одним словом, почитайте, але перевірки далеко не всі відновили, точніше майже все залишилося як і було.

Відповісти
  • Наталія
29.08.23 17:35

XXL, цікаво звідки Ви це взяли? Готель, в барі продається алкоголь. Повна перевірка з 2017 року тому що підакцизні товари :). Автодилер, продає паковані присадки (в обороті ці присадки приблизно 0,00000001%). Повна перевірка з 2017 року тому що підакцизні товари :)

Відповісти
  • XXL
29.08.23 17:55

Наталія, ну якщо алкоголь - підакцизний товар, то і перевірка відповідно з 2017 року, термін же зберігання документів збільшився за рахунок карантину та війни....

Відповісти
  • XXL
29.08.23 17:57

відповідно планова документальна перевірка юрособи чи ФОПа вцілому, а не в розрізі діяльності, чи суто по акцизним товарам.

Відповісти
  • Яна
29.08.23 14:50

XXL, та ви ШО! не всі перевірки відновили?! А нічого, що перевірки РРО (ПРРО) торкнуться майже кожного малого підприємства чи ФОП. А ви знаєте,що це означає - штрафи, штрафи, штрафи... (((((

Відповісти
  • XXL
30.08.23 10:07

Яна, я розумію шо штрафи, штрафи, штрафи.... зараз бюджет пустий, треба поповнити, і з нас будуть здирати всю шкіру....і це нагірше, біда....

Відповісти
  • XXL
29.08.23 17:54

Яна, фактичні перевірки по РРО/ПРРО і були, просто вони поки були без штрафів, і мають бути без штрафів до 1 жовтня - але то стосується певних категоріій ФОПів, які мали позаводити РРО ще з 1 січня минулого року. А я кажу не всі перевірки  відновили - це про планові документальні перевірки.

Відповісти
  • Світлана
29.08.23 11:40

Які слова про захист бізнесу! Я чуть сльозу не пустила, бл#ть.

Відповісти
  • данет
29.08.23 11:54

боже мой  его некомпетентность в большинстве проблем государства просто зашкаливает.

Відповісти
  • Злюка
29.08.23 12:59

"Органи" створювать, флагштоки по 5 мільйонів купувать і фонтани по 7 мільйонів гривень ремонтувать - це все вони можуть! А за вибори бач як заверещали!!! І війна, і грошей нема, і людей нема - всі виїхали, і ніяк не можливо вибори провести! Накипіло!😈

Відповісти
  • Таня
30.08.23 09:41

Злюка, вибори мають бути в любому випадку! Бо ще 5 років ні ми, ні наша країна, цих потвор не витримаємо. Сподіваюсь вже всім прихильникам цього "нєдоразумєнія" розвиднилось

Відповісти
  • Тетяна
29.08.23 13:49

Як тільки піднімається питання про захист (не важливо чого: бізнесу, виноробства, бджільництва і т.п.) - значить буде ще гірше, ніж було - знищать все, що існує - звільнять ринок і запустять великі іноземні корпорації. Як результат - зростуть ціни та інфляція. Це вже як лакмусовий папірець. 

Відповісти
  • Наталія
29.08.23 17:37

Тетяна, як задовбав цей бред!!!!!!!!!!! Всі велики іноземні корпорації вже давно тут. Чи Ви з 80х пишите?

Відповісти
  • ХХХ
29.08.23 15:17

Тетяна, які великі іноземні корпорації підуть у цей дурдом до інвест-нянь? чи ви реально вважаєте, що навколо всі ідіоти та/чи мазохісти? Тут би молитись про те, щоб наявні іноземні корпорації не звалили, а разом з ними і гроші

Відповісти
  • XXL
29.08.23 17:58

Хоч нам і говорять, що перевірки більшості не зачепило, але певний пунктик і підпунктик у змінах зачіпає таки багатьох....

Відповісти
  • Елена
29.08.23 23:27

А якщо керівник здійснює керівництво підприємством дистанційно, із-за кордону,має там документ про тимчасовий притулок,наприклад. Як в цьому разі проводиться перевірка? Хтось стикався з таким? 

Відповісти
  • Таня
30.08.23 09:45

Ти зроби все для перемоги, ти дай ЗСУ все для перемоги! Орган він буде створювати
😡 Вже більшого ідіотизма світ не бачив.

Відповісти