Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.09.23
6020 19 Друкувати

Скасування перевірочного мораторію: подробиці законопроєкту

Голова податкового комітету Данило Гетманцев оприлюднив розроблений Урядом текст законопроєкту  № 10016, яким пропонується скасувати мораторій на проведення податкових перевірок.

Законопроєкт спрямований на виконання Україною в повному обсязі зобов’язань в рамках Меморандуму про економічну та фінансову політику від 08 грудня 2022 року в частині обмеження дії мораторію на проведення податкових перевірок.

Документом передбачається внести зміни до ПКУ та Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовʼязкове державне соціальне страхування», якими передбачити, що з 1 жовтня 2023 року відновлюється проведення документальних (планових та позапланових) перевірок, проведення яких було заборонено до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України.

Перевірки під час дії воєнного стану проводитимуться за наявності безпечних умов для їх проведення.

Внесення змін до плану-графіка може здійснюватися щомісячно з урахуванням форс-мажорних обставин, обставин непереборної сили, наявності/відсутності безпечних умов для проведення перевірок. 
 
Документальні планові перевірки платників податків можуть розпочинатися не раніше ніж через 30 календарних днів, наступних за датою оприлюднення оновленого плану-графіка, за умови надіслання (вручення) таким платникам (їх представникам) не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення перевірки.
 
Цікаво, що по графіку Парламенту навіть у першому читанні цей закон неможливо проголосувати до 01 жовтня. На цьому наголосив нардеп Ярослав Железняк.
 
Слідкуйте за нашими новинами.  Ми будемо оперативно Вас інформувати про розвиток подій.

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Президент відповів на петицію бізнесу проти скасування воєнних пільг
06.09.23 15:30

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1073350.html
це вже не актуальне?

Відповісти
  • Лариса
07.09.23 00:13

Президент відповів на петицію бізнесу проти скасування воєнних пільг, невже все ж спрацює цей законопроект? Чи може ним відволікають від іншого?

Відповісти
  • XXX
06.09.23 15:32

а може дайте осінь і зиму пережити. Можуть бомбити енергомережі та інші комунальні установи, щоб зірвати опалювальний сезон, щоб мерзли, хворіли.... ми ще не знаємо шо нас чекає попереду. А судячи із тотальної мобілізації, то нічого хорошого чекати не варто. Забирають навіть колишніх непридатних

Відповісти
  • Хах
06.09.23 16:05

А в нас вже війна закінчилась!? Чи що?

Відповісти
  • Лариса
06.09.23 16:52

Навіть анонс противно читати. А петиція, а відповідь гаранта  на неї? Працювати в бізнесі - цея як бігати по мінному полю з зав'язаними очима. Консультаціїї одна краще другої: не треба чек/ треба чек/ ведуть облік/ не ведуть облік .... і штрафи-штрафи-штрафи... Одне покращення зводить з розуму, інше добиває... Реєстрація ПН - зміна дат, алн подання звітності на місті, поки дочекаєшся останньої ПН, свою останню реєструєш в останню секунду. Господи, дай їм хоч у ві сні попрацювати бухгалтером, єдиним!!!

Відповісти
  • Татьяна
07.09.23 09:26

Лариса, як вірно:"Працювати в бізнесі - цея як бігати по мінному полю з зав'язаними очима",Точніше не скажеш. 

Відповісти
  • Тетяна
06.09.23 17:06

Всяке зло має призвище! Гетьманцев !!!!

Відповісти
  • Лариса
07.09.23 00:11

Тетяна, ініціював Марченко. Але яка різниця?

Відповісти
  • Надія
06.09.23 19:41

Тетяна,  Данило Гетманцев  війшов в історію країни так само як  Вадим Тітушка. 

Відповісти
  • Александр
07.09.23 05:27

Попытка путлеровского шпиона Гетьманцева остановить украинскаю АРМИЮ. Он явный диверсант, паслидовнык шпиона-азарова.

Відповісти
  • Татьяна
07.09.23 09:35

Гетманцева - усі нелюблять, ненавидять, а він живеє усіх живих.Щоб тобі(Г) жити на мінімальну з-п і реєтрувати ПН кожного дня по сто штук, А потім хай жде реєстрацію.........

Відповісти
  • Ирис
07.09.23 13:14

Татьяна, а еще пусть все эти 100 шт в день НН блокируются и подает доки на разблокировку, потом опять блокировка, подача скаргы ..... и так до бесконечности  😈

Відповісти
  • Тетяна
07.09.23 10:53

Я прошу прощения, а миллиарды долларов Мин обороны куда делись? НЕ проще Гетьманцеву найти, вернуть, заставить возвратить "нажитое непосильным трудом"? и не нужны проверки несчастного бизнеса! Там такие суммы, что с нас им такого никогда не собрать!

Відповісти
  • Лариса
08.09.23 14:53

Тетяна,+100000000

Відповісти
  • Оксана
07.09.23 10:59

е -декларування-не приняли.а прповерки -пожалуйста!коррупция-она во власти ,а не в бизнесе!!

Відповісти
  • Дария
08.09.23 09:40

https://www.youtube.com/watch?v=ewxlMaqIDhc

Відповісти
  • Дария
08.09.23 09:41

Дария, ГЕТМАНЦЕВ: російський агент у Верховній Раді | Розслідування Сергія Іванова

Відповісти
  • Леся
08.09.23 10:25

отак оце блокування ПН, і ти між перервами відключання світла готуєш документи. Потім "поліпшення" і ти розумієш, що що сидить якась чупакабра і блокує самі "смачненькі" ПН і це тупо залежить від суми , бо потім виходить маніпулянт і розказує, що він спас ПДВ. Ну і усі ми розуміємо, що хтось заплатив двічі. ІІ потім ця особа не голосує за відкриття своєї деклараціі.А чому? 

Відповісти