Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

Коментарі
  • Любов
15.09.23 15:09

Який стосунок має премія за 2021 рік до розрахунку компенсації ( 12 місяців перед розрахунком це період з 01.09.2022р.  по 31.08.2023р.)?

Відповісти
  • Ен
15.09.23 15:29

Любов, бо частина її прйдеться на січень 2023р.
😪

Відповісти
  • Наталія
15.09.23 15:38

Ен, яким чином? якщо розрахунковий період січень-серпень 2023, а премія нарахованоу лютому 2022, про яку частину тоді мова😨

Відповісти
  • Світлана
15.09.23 15:46

Річна премія за 2021 рік нарахована в лютому 2022 року. Для нарахуваня відпускних або компенсації  ця премія, починаючи з лютого 2022 по січень 2023 включно, буде розподіляться по-місячно. Тому частина цієї премії в січні потрапляє в розрахунок за 2023 рік.

Відповісти
  • Наталія
15.09.23 16:44

Світлана, дякую!!!! в мене нема річних премій і щось я трохи не вловила одразу цей момент...

Відповісти
  • Любов
15.09.23 15:58

Світлана, Дякую. Це з якого періоду такий розрахунок, бо в мене не має премій?

Відповісти
  • Світлана
15.09.23 16:26

Починалось з грудня 2020 року, а потім декілька раз  міняли в 2021-2022 роках. .

Відповісти
  • Юлия
15.09.23 15:12

Шановна спільнота! Як ви вважаєте: ці зміни виключно для компенсації відпустки ( ну в мат допомоги)? Чи самі відпускні ми теж теперь повинні рахувати так? Ніколи ж не було раніше, щоб по різному рахувалися відпускні і компенсація. Вже остерігаєшся всього на світі, щоб не схибити)))

Відповісти
  • Лілія
15.09.23 15:38

Юлия, відпускні рахуєте, як і раніше. Без змін. Зміни стосуються компенсації 

Відповісти
  • Ханна
15.09.23 15:31

...спочатку у відпустку, а потім звільнення

Відповісти
  • Вікторія
15.09.23 15:39

А якщо звільнення, для прикладу, 20.12.2024, у працівника є невикористана відпустка за 2023 рік. Розрахунковий період, грудень 2023-листопад 2024. Для розрахунку середньої зп брати виплати для оплати компенсації за невикористану відпустку 2023 року, тільки за грудень 2023, чи за січень-грудень 2023 (січень-листопад 2023 в розрахунковий період не входять)???

Відповісти
  • Вася
15.09.23 16:29

Вікторія, давайте ми ще доживемо до 20.12.2024))) до того часу ще декілька разів можуть переписати Порядок № 100)

Відповісти
  • Елена
15.09.23 16:52

Зачем премию делить в 2023 году, если она за 2021?

Відповісти
  • Лілія
15.09.23 17:44

Елена, премія за рік, що нарахована в лютому 2022 розподіляється на литий 2022 - січень 2023. Тож її частина потрапить в розрахунок

Відповісти
  • Хах
15.09.23 16:53

Боже, а навіщо все це робити?? Чого не йти до того, щоб простіше було, а не отаке навертати!? В країні війна, ракети, дрони летять, переживаєш, як ту роботу зробити, всі податки заплатити, пнеся з усіх сил, а ці скоти спокою не дають із своїми ідіотськими змінами.

Відповісти
  • Станислав
16.09.23 09:40

Зараз йде скорочення держслужбовців і щоб їм виплатити побільше (бо в 2023 були в них хороші заробітки з преміями+вислугами+++), то і попіклувались за них.

Відповісти
  • ХХХХХХХХХ
18.09.23 09:58

Станислав, ви держслужбовець, тому знаєте про "хороші заробітки з преміями"? Якщо так - у якій сфері працюєте?
Бо, наприклад, мої знайому держслужбовці були позбавлені (починалось все в 2019, замість обіцяних захмарних зарплат) ВСІХ надбавок, премій і т.д.

Відповісти
  • Александр
19.09.23 00:08

ХХХХХХХХХ,https://www.youtube.com/watch?v=HpeGCup-nlk
Всё намного сложнее и считать нужно. И гораздо хуже чем просто. Убежать некуда, так везде.

Відповісти
  • Александр
19.09.23 00:00

https://www.youtube.com/watch?v=HpeGCup-nlk
Чиновничество — новый правящий и эксплуататорский класс в пострыночном обществе.Это и причина ойны в Украине.

Відповісти
  • Александр
19.09.23 00:04

Рашка создавала свою чиновничью структуру в Украине изначано. Поэтому и шли на парад. Вся правя мразь служит путлеру. Ну не вся, военная отличилась смогла .Героям Слава!

Відповісти
  • Елена
20.09.23 11:36

Тобто якщо працівник звільняється 21.09.23р., то суму заробітку для компенсації за невикористану відпустку рахувати починаючи з 01.01.23р.? Зарплату брати за цей період і календарні дні також тільки за січень-серпень 2023р.?

Відповісти
  • Олена
25.09.23 13:24

Колеги, яка ваша думка по такому випадку:
В грудні 2022 було нараховано і виплачено відпускні за період січня 2023.
В вересні 2023 звільнення і розрахунок компенсації днів невикористаної відпустки.
Чи включати до розрахунку суму відпускних, які нараховані в грудні 2022? Адже за правилами п.3 Порядка №100 ми би врахували ці виплати в періоді січень 2023.

Відповісти