Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


25.10.23
3781 12 Друкувати

Гетманцев закликає скаржитися на свавілля податківців під час перевірок

Вже 25 днів податкові органи перевіряють дотримання законодавства щодо здійснення торгівельних операцій через РРО.

За повідомленням Данили Гетманцева, голови податкового комітету, за цей час жодної скарги щодо зловживання податківців в ході перевірок він не отримав.

Скарги ви можете залишити у Гетманцева в телеграм-каналі або надіслати особисто на його електронну приймальну: [email protected], або за телефоном +380503565541.

Нагадуємо, що раніше нардеп звертався до податківців з приводу проведення РРО-перевірок. Він зазначив, що однією з найбільших перешкод в запровадженні надважливої реформи фіскалізаціі є обґрунтовані побоювання щодо упередженого ставлення до бізнесу в процесі перевірок. Пошук дрібниць, які не мають жодного значення для фіскальних цілей, але можуть формально трактуватися як правопорушення. 

"Наголошую - перед вами не стоїть завдання зібрати штрафи, змусити людей робити непотрібні речі. Ваше завдання - забезпечити прозорий законний податковий контроль за використанням РРО, а не за послідовністю букв в назві підприємця на чеку або за ідеальною цілісністю дійсної акцизної марки на пляшці в ресторані", - звертався Гетманцев до податківців.  

Гетманцев звертав увагу на необхідності проведення розʼяснень та навчання ФОП-ів в ході перевірочних заходів.

А до Вас вже приходили з перевіркою РРО? Своїм досвідом проходження перевірок пропонуємо ділитися у коментарях. Це може допомогти Вашим колегам уникнути помилок та штрафів у майбутньому.  

Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Наталія
25.10.23 09:25

"за цей час жодної скарги щодо зловживання податківців в ході перевірок він не отримав.". Що відбувається в нашій країні? Хто такий гетманцев щоб йому скаржитися на податківців? Де голова ДПС? Що робить Міністерство фінансів, якому ДПС підпорядковується? ДПС перетворилася на особистих рабів гетманцева, а ми ж маємо господарю на рабів скаржитися 

Відповісти
  • ХХХХХХХХХ
25.10.23 10:36

Наталія, наша головна проблема в тому, що ми досі вважаємо, що це Гетьманцев приймає рішення і є за все відповідальним. В той час, як пан Данило є лише інструментом, таким собі громовідводом. І допоки це сприйняття не зміниться-  покращень не буде. Можна, звісно, ще 100501 петицію створити, якщо відсутність відповіді на попередні 100500 нічого не прояснила і продовжувати вважати, що Гетьманцев - абсолютне зло (при цьому, він дійсно зло, але не в тому масштабі і не в тих питаннях)

Відповісти
  • Наталія
25.10.23 11:55

ХХХХХХХХХ, особисто я так не вважаю, але ж шо поробиш, маю поважати волю 73% своїх співгромадян

Відповісти
  • Світлана
25.10.23 11:35

Деятельность Даниила Гетманцева на посту главы финансового комитета Верховной Рады часто критикуется украинским бизнесом[⇨]. Предприниматели обвиняют нардепа в лоббировании разрушительных решений не только для бизнеса, но и для украинской экономики в целом[⇨].

Украинские средства массовой информации неоднократно отмечали «пророссийские» и «украинофобские» взгляды Гетманцева[⇨]. В частности, он высказывался в защиту русского языка и русской культуры в Украине[⇨], сравнивал защиту украинского языка с «фашизмом»[⇨]; выступал против закрытия телеканалов Виктора Медведчука «112 Украина», ZIK и NewsOne[⇨]; выступал за восстановление водоснабжения во временно оккупированный РФ Крым[6]; симпатизировал президентству Александра Лукашенко[⇨].

Відповісти
  • Ніна-Н
25.10.23 12:46

Світлана, ви під кожною статтею збираєтесь тулити  оці нісенітниці? Чи не забагато?

Відповісти
  • абрам терц
25.10.23 11:53

Світлана, и шо???????????

Відповісти
  • Надежда
25.10.23 12:02

скаржитись тому, чия діяльність викликає багато питань і сумнівів... цікаво.. 

Відповісти
  • Елена
25.10.23 12:35

ха ха ха

Відповісти
  • Надія
25.10.23 13:37

Ну прям Карабас-Барабас  собирает жалобы на свой марионеточный театр!

Відповісти
  • Валентина
25.10.23 15:59

Ну звісно , скарги він розглядає, клоун.....

Відповісти
  • Александр
26.10.23 01:24

Получив жалобу назначается полная проверка, так в закончиках азарова-гетьманцева нарисовало ФСБ.
Пожаловшись за мелкие грабёжи от холуёв получаешь полное ограбление от их хозяев. Дураков нет, которых гемансев заманивает в свою ловушку.

Відповісти