Сайт для бухгалтерів №1 в Україні
Чат 911

Отримуйте
новини поштою!


22.11.23
9397 12 Друкувати

ДПС отримає повноваження кваліфікувати ознаки кримінальних правопорушень

Нагадаємо, що 30 серпня 2023 року у парламенті було зареєстровано законопроєкт №  9662 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення онлайн комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства".

Цим документом, зокрема, передбачена можливість для платника податків взаємодіяти з контролюючим органом у режимі відеоконференції (зокрема, під час розгляду матеріалів скарг та перевірок).

Цікаво, що 21 листопада нардеп Ніна Южаніна опублікувала повідомлення у Телеграм-каналі щодо нових деталей законопроєкту.

Вона наголошує, що податковому інспектору дадуть право кваліфікувати ознаки кримінальних правопорушень та письмово повідомляти про це відповідні правоохоронні органи.

Контролюючі органи у разі виявлення під час виконання своїх функцій ознак правопорушень, розслідування яких належить до повноважень правоохоронних органів, письмово повідомляють про це відповідні правоохоронні органи, - йдеться у законопроєкті.

Це Н. Южаніна оцінює як те, що у БЕБ, СБУ Нацполу, ДБР (які як були, так і залишились «контролерами» економічної безпеки) відповідно до ст. 214 КПКУ з'явиться обґрунтована підстава для порушення протягом 24 годин кримінальної справи за таким повідомленням від податкової.

Коментарі
  • Ірина
22.11.23 07:57

Жах!!!

Відповісти
  • Кирпулька
22.11.23 08:52

А також з'явиться ще більше важалів впливу на бізнес

Відповісти
  • Наталія
22.11.23 10:15

хуже не будет (с)

Відповісти
  • Вікторія
22.11.23 15:30

Наталія, а вот тут вы очень ошибаетесь. Эта яма дна не имеет.

Відповісти
  • Наталія
22.11.23 19:24

Вікторія, я в курсі. Це - цитата

Відповісти
  • Yurek
22.11.23 10:24

Понятно. "Легкие телесные" обойдутся дешевле.

Відповісти
  • СержК
22.11.23 10:59

"Розстрільні трійки" для бізнесу?...

Відповісти
  • FIX
22.11.23 12:05

готують держпереврот, хочуть до кінця року скинути президента Зеленського, з 9 грудня захмарні умови по блокування податкових накладних, хочуть рашисти знищити нашу енергетичну інфраструктуру, на порозі Третя світова війна, хочуть відновити всі перевірки....що це робиться? невже таки хочуть знищити Україну? вистачає ворогів і серед своїх! хочуть знищити бізнес!

Відповісти
  • FIX
22.11.23 15:34

ще й перекрито багато кордонів Польщі, і Словаччина збирається закрити кордони....

Відповісти
  • Надія
22.11.23 12:26

FIX, То що на держпосадах не менше 30% ворогів та ждунов, так то правда.

Відповісти
  • Наталія
22.11.23 15:47

головний ждун гетьманцев и К

Відповісти
  • Елена
23.11.23 00:06

Ну тоді потрібно вимагати від податківців довідку про освіту юридичну. А то це як субсидію оформляєш приходить, якась тітонька і робить висновки про те що у тебе в квартирі. Вона що товаровед?

Відповісти