Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.12.23
4305 8 Друкувати

ДПС надала статистику роботи СМКОР

СМКОР забезпечує оперативне превентивне реагування на ризики, що виникають при реєстрації ПН/РК та зменшує можливості недоброчесних платників мінімізувати податкові зобов’язання і як наслідок – збільшення надходжень до бюджету.

За матеріалами Данило Гетманцев, голова Податкового Комітету ВРУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Ірина Сергієнко
07.12.23 07:36

малювати навчились, молодці!!! особливо вражає, що сплачений нами ПДВ ставлять в заслугу собі(((

Відповісти
  • СержК
07.12.23 09:28

Ірина Сергієнко, в заслугу собі тому, що насправді підприємства мали б сплатити (гадаю) наполовину менше, але податкова мужньо використала смкор в частині блокування та підвищила показники...

Відповісти
  • Кирпулька
07.12.23 08:51

А мені сподобалася табличка "Неможна продавати товар, якого немає в наявності! Виробники у захваті від цієї тези! 

Відповісти
  • Елена
07.12.23 12:07

Кирпулька, у меня заблокировали НН указав, что нет входящего кода укт зед, а у меня все ГТД с таким кодом, фирма с 2009 года работает

Відповісти
  • СержК
07.12.23 09:38

вони б ще пояснили, чому при абсолютно однакових параметрах операцій (послуги, отримувач, контрагенти, вхідні послуги, вихідні, коди уктзед тощо до дрібниць) деякі накладні реєструються, а інші заблоковані (пояснення та документи відверто використовують замість туалетного паперу)? що це за алкогоритм такий у "системи"?... чи просто прогледіли випадково, система пропустила, а потім все повернули до рученят, які нічого не крали?

Відповісти
  • Павло
07.12.23 12:04

Сама система блокування ПН порочна від самого початку і ніякі вдосконалення її не оправдають. Вона суперечить здоровому глузду ,бо заблокована ПН для податкового кредиту означає, що операція на котру її виписано, до розблокування рахується фальшивою. В той же час для податкового зобов’язання вона є правдивою. Не може бути ,(крім палати №6) , щоб господарська операція була одночасно така, що не відбулася і така що відбулася. Система блокування ПН також суперечить правовому принципу презумції невинуватості ,бо бізнес має доказувати ,що він не винен , а не держава , що винен . Крім того, навіть якщо дійсно, продавець сфальшивив ,то податкові втрати несе не він ,а його контрагент. Блокування ПН побудовано на брехні. Коли його вводили ,то взамін обіцяли автоматичне відшкодування ПДВ ,замість діючого до цього часу перевірочного. Насправді, через деякий час повернулись до перевірочного відшкодування ,а блокування "забули"відмінити. Вводячи 14% ставку на окремі види с-г продукції обіцяли відмінити блокування ПН по цих культурах,так як по словах її апологетів не буде сенсу для скруток. Насправді зробили навпаки , блокування по цих культурах посилили ,а від зниження ставки сільгоспвиробники несуть фінансові втрати. Блокування ПН це ще годівниця корупціонерів. З початку її введення всі керівники ДПС України позбулись своїх посад по підозрі в корупції через зловживання з системою блокування ПН. Про нижчих чиновників навіть і не згадую. Саме тому системи блокування ПН нема в ЖОДНІЙ іншій  країні світу.

Відповісти
  • не указано
07.12.23 12:29

Подивиться наш президент на ці "схемки" та подумає "які ж молодці податківці. Як же борються з фальшивими господарськими операціями!!"  Ганьба,  г а н ь б и щ е!!!!

Відповісти