Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


11.12.23
5960 8 Друкувати

Невгамовна ДПС знов оновила план перевірок на поточний рік

ДПС укотре оновила затверджений план-графік перевірок на 2023 рік. 

Цього разу зміни стосуються розділу І "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та розділу ІІ "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів"  (станом на 11.12.2023).

 

За матеріалами ДПСУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Дуже злий бух
12.12.23 00:42

Вони працюють! А як же "перевірка... через 30 днів (2 міс) "? Чи в грудні більше 40 днів і вони встигнуть по регламенту відпрацювати?

Відповісти
  • Вера
12.12.23 10:18

До чого ця циркова вистава грудень майже  закінчився..

Відповісти
  • Лариса
12.12.23 10:24

Фінансові установи - кредитні спілки та деякі банки - обома руками ЗА! Шахраї!
Як це треба працювати, щоб на карточці киянина був мінус? Просто, якщо не користувалися місяць карточкою списують послуги за утримання рахунку. Хотіла відкрити рахунок, зателефонувала, спитала тариф на обслуговування, дівчина довго не відповідала,  перепитувала, що мене зразу насторожило та здивувало.потім сказала, що з  пенсіонерів не списують. Поїхали до банку, але нам відмовили, сказали,  що треба було попередньо записуватися, про що мені під час телефонної розмови не сказали. Більше туди ні ногою! Але сусідка розповідала що в неї мінусовій баланс 8 грн, і коли звернулася до банку, правди не сказали, а запевняли, що то вона мабуть 2 рази карточкою провела. А на днях прочитала про цей банк, що випадки не поодинокі. Навіть на закритий рахунок за останній місяць зараховали 12 коп. процентів, а потім виставляють повну суму за ведення рахунку! Кажуть така програма. Як набереться крупна сума, то вже можуть передати на стягнення у суд.

Відповісти
  • ZORRO
12.12.23 11:49

літають ракети, шахеди...почалися масові атаки....які перевірки араз можуть бути! вже хоча б навесні, коли більший день буде, меньше електрики треба, і пройде опалювальний сезон. Що зараз можна планувати....?!

Відповісти
  • Ірина
12.12.23 12:48

ZORRO,В НИХ ВІЙНИ НЕМАЄ І НЕ БУЛО!!! НАЖАЛЬ!!!

Відповісти