Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


01.05.24
21584 10 Друкувати

Чи індексувати зарплату в квітні та травні?

Ушакова Лілія експерт з кадрових і податкових питань

Чи потрібно нараховувати індексацію в березні, квітні та травні 2024 року? Коли на неї виникне право вперше?

З такими запитаннями до нас звернулися читачі. Ви також бажаєте знати на них відповіді? Тоді приєднуйтесь до розмови.

Проведення індексації регулюють Закон про індексацію і Порядок № 1078*.

* Закон України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.91 № 1282-XII та Порядок проведення індексації грошових доходів населення, затверджений постановою КМУ від 17.07.2003 № 1078 відповідно.

Заробітну плату індексують, якщо величина індексу споживчих цін (далі — ІСЦ) наростаючим підсумком перевищила поріг індексації в 103 %.

ІСЦ для визначення порогу індексації обчислюють шляхом множення місячних індексів інфляції починаючи з січня 2024 року до перевищення встановленого порога індексації (див. ст. 39 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» від 09.11.2023 № 3460-IX).

Ексклюзивний матеріал для передплатників сайту
    Передплачуйте та читайте повністю:
  • новини, ексклюзивні статті, довідники
  • завантажуйте бланки
  • усе це без реклами
70
грн/
місяць
Вже сплатили? Увійти
Передплатники PRO-доступу отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Коментарі
  • Людмила
18.03.24 10:34

Дякую

Відповісти
  • Інна
18.03.24 11:15

Дякую

Відповісти
  • Наталія
25.03.24 12:32

Дякую

Відповісти
  • Антоніна
25.03.24 18:33

Спасибо!

Відповісти
  • Олена
26.03.24 12:10

Дякую!

Відповісти
  • Світлана
01.05.24 14:12

Дякую!

Відповісти
  • Людмила
01.05.24 20:05

Дякую!

Відповісти
  • Людмила
01.05.24 23:04

Дякую

Відповісти
  • Тетяна
06.05.24 13:57

Дякую!

Відповісти
  • Сомневающийся Sкептиk
07.06.24 10:46

Дякую 

Відповісти
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам