Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

14.05.24 00:00
0 Друкувати

Повідомляти ДПС про прийняття працівника на роботу будемо за новими правилами

Кабінет Міністрів України підготував проєкт постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо цифровізації процесів у Державній службі зайнятості та удосконалення її діяльності». Ознайомитися з ним можна на сайті Федерації профспілок. 

Проєктом Постанови передбачається внести зміни до Постанови №413 щодо правил подання повідомлення про прийняття на роботу. Так, буде визначено чіткі правила подання початкової та скасовуючої форм повідомлення.

Повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту подається до дати (включно) початку роботи працівника за укладеним трудовим договором/ та/або до початку виконання робіт (надання послуг) гігспеціалістом резидента Дія Сіті та/або до початку виконання робіт. За відсутності технічної можливості подання повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту засобами електронного зв’язку в електронній формі таке повідомлення подається у формі документа на папері згідно з додатком разом з копією в електронній формі. Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно (надання послуг) особою на підставі цивільно-правового договору. Повідомлення щодо відповідних осіб подається з ознакою “початкове”.

Якщо працівник/особа, щодо якої подано повідомлення з ознакою “початкове”, не приступила до роботи/виконання робіт (надання послуг) у зв’язку з відмовою від такої роботи/виконання таких робіт (надання таких послуг) протягом 3 робочих днів з дати початку роботи/початку виконання робіт (надання послуг), зазначеної у такому повідомленні, – подається повідомлення з ознакою “скасовуюче”.

Повідомлення з ознакою “скасовуюче” також подається у разі виявлення роботодавцем помилок у даних, зазначених у повідомленні та містить виключно скасування відповідних даних. У цьому випадку після подання повідомлення з ознакою “скасовуюче” подається повідомлення з ознакою “початкове”.

Повідомлення подається засобами електронного зв’язку в електронній формі з накладенням кваліфікованого електронного підпису або удосконаленого електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, відповідно до вимог законодавства у сфері електронних документів та електронного документообігу, електронної ідентифікації та електронних довірчих послуг.

За відсутності технічної можливості подання повідомлення засобами електронного зв’язку в електронній формі таке повідомлення подається у паперовій формі за формою згідно з додатком разом з копією в електронній формі (за технічної можливості).

Інформація, що міститься у повідомленні вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб.

Повідомленням про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації є відомості, отримані органами Державної податкової служби з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Крім того, зміниться й сама форма повідомлення про прийняття працівника на роботу, яку буде доповнено новими графами:

12. Код класифікатора професій.
13.  Професійна назва роботи.
14. Посада.
15. Нове робоче місце (так/ні).
16. Особа з інвалідністю (так/ні).
17. Група інвалідності (І, ІІ, ІІІ).

 

 

Коментарі
  • Тетяна
14.05.24 08:38

Що ще вписати в це нікому не потрібне повідомлення?

Відповісти
  • Лариса
14.05.24 09:11

Тетяна, вероисповедание 😉

Відповісти
  • Тетяна
14.05.24 09:07

пропоную в якості додатку до цього повідомлення прикріплювати відскановану копію в пдф форматі наступних докуметів:
1) копію трудового договору;
2) копію заяви (обов'язково з накладеним ЕЦП працівника);
3) копію наказу про прийняття;
4) копію трудової книги з внесеним до неї записом;
5) копію медкарти від ветлікаря, що домашній пес привитий;
6) копію посадових обов'язків працівника;
7) витяги з журналів про проведення інструктажів з охорони праці і протипожежної безпеки;
8) копію результатів аналазу мочі (вранішньої та вечірньоЇ). Аналіз має бути зроблений в держклініції, яка має договір з НЗК. Аналізи зроблені в приватних клініках до уваги не приймаються.
9) копію особової картки працівника за формою П-2;
10) копію військово-облікового документу;
 .....
Шановні бухгалтери, не соромтесь доповнюйте список, вносьте свої пропозиції ! Податкова нас теж читає! Точно знаю, зуб даю!
😉

Відповісти
  • Антоніна
14.05.24 14:04

Тетяна, список явно не полный, налоговики уже дизлайки ставят)

Відповісти
  • Світлана
14.05.24 13:47

Тетяна, фото з  Гетьманцевим: 

Відповісти
  • Евгения
14.05.24 12:08

Тетяна, ви про відбитки пальців (рук та ніг) упустили нюансік. 😏 Та висновок МСЕК що ці пальці належать саме цієй людині. А ще про райдужну оболонку ока з розкладом на кольоровий спектр. 
І ще ваше упущення - родовід песика, чи інших домашніх тваринок (включаючи рибок, тарганів, павучків, комарів, та інш) 
😉

Відповісти
  • XXL
14.05.24 10:13

Тетяна, це якщо заблокують Повідомлення, то подати для розблокування. А взагалі - не пишіть такої херні, бо ще точно шось надують..щось тому подібне!

Відповісти
  • ТАСА
14.05.24 09:48

Тетяна, мабуть ще група крові

Відповісти
  • БабаЯгапроти
14.05.24 09:39

Тетяна,краще привести робітника в податкову, хай дивляться на нього і кажуть-годен чи ні до такої робити.

Відповісти
  • Юлия
14.05.24 18:40

БабаЯгапроти, годен чи ні скоро стане девізом країни🙊

Відповісти
  • Валерий
14.05.24 09:13

Тетяна, 6 фото в бікіні з білим куточком

Відповісти
  • XXL
14.05.24 15:50

селфі, декілька дублів з різних сторін

Відповісти
  • Наталія
14.05.24 09:22

Пані Тетяно, доповнюю: 11) заповіт на користь начальника податкової, без заповіту повідомлення не дійсне

Відповісти
  • Валентина
14.05.24 14:37

Зайшла почитати коментарі: колеги, ви неймовірні😹

Відповісти
  • ntguilty
15.05.24 16:17

а рентген з двохї сторін? додайте будь ласка до списку сканів на повідомлення..🙈

Відповісти
  • Оксана
18.07.24 21:53

Зайшла випадково, почитала, пропустили реквізит "Стать".
Я сьогодні заповнювала анкету, то в реквізиті "Стать" було ТРИ пункти:
- чоловік
- жінка
- інше

Відповісти
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам