Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.07.24
11385 9 Друкувати

Мінсоцполітики назвало реальний розмір прожиткового мінімуму

Нагадуємо, зараз в Україні прожитковий мінімум для працездатних осіб встановлено у розмірі 3028 грн.

Міністерство соціальної політики надало інформацію щодо фактичного розміру прожиткового мінімуму на одну особу, а також для тих, хто відноситься до основних соціальних і демографічних груп населення, у цінах червня 2024 року, розрахованого відповідно до статті 5 Закону України „Про прожитковий мінімум”.

Згідно з розрахунками Мінсоцполітики, розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць - 7064,62 грн (8089,28 грн - з урахуванням суми обов’язкових платежів).

Таблиця з даними щодо розміру прожиткового мінімуму нижче.

За матеріалами Федерація професійних спілок

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Діагноз-бухгалтер
24.07.24 09:24

Якщо шановні чиновники так порахували- то їм та депутатам мають стільки і платити

Відповісти
  • ТАСА
24.07.24 11:20

Як розчулює : газопостачання-58,35грн -це приблизно 7,33 куб.  та літом виходить 19-20 куб., а за зиму, коли обогріваєшся газом то і казати не хочется. Хай самі спробують харчуваться на 3724,75 грн в місяць. Це на день 124,15 грн????!!!!! 

Відповісти
  • Тетяна
24.07.24 11:37

Цікаво до чого, у кінцевому результаті, призведуть такі розрахунки? По факту, це є підставою для підвищення офіційного розміру мінімальної ЗП у два рази) А там і податки збільшаться) Не за горами підвищення цін та інфляція.

Відповісти
  • данет
24.07.24 13:03

и что с этими данными делать  сходить куда? пока что у миллионов пенсионеров пенсия чуть меньше 3 000 гривен. и это самая низкая зарплата в мире.

Відповісти
  • Светлана
24.07.24 14:01

В этом расчете прекрасно всё - от проезда 375 гривен (это 12,5 раз на работу съездить на одной маршрутке по 15 гривен в одну строну) до отопления 555 гривен (у меня малосемейка 22 квадрата общей площадью и то в такие нормативы не укладывается). Ну питание на 124 гривни в день - это самые дешевые продукты и гречка по праздникам. Интересно также и сумма непродовольственных товаров 1196,27 - это и лекарства, и одежда, и обувь, и бытовая химия, и прочее. Всякие излишества типа парикмахеров, стоматологов, маникюрщиц понятное дело должны быть убраны из жизни рядового гражданина. Исходя из чего выставлены именно такие цифры абсолютно не понятно. Пусть депутаты покажут пример как на такие деньги человек должен прожить

Відповісти
  • не указано
24.07.24 14:25

Послуги культури: відвідати платний туалет при домі культури може й вистачить. Де вони беруть ці розцінки? На Марсі у своїх сновидіннях? Тому у нас так і виглядають пенсіонери на жебрацьку пенсію, як безхатьки чи опудали на городі, бо у них не має грошей на елементарне,  не кажучи про салон краси, відвідування театру чи філармонії. 

Відповісти
  • Ирина
24.07.24 16:18

Послуги зв'язку- цікаво як порахували 67,75 грн в місяць на 1 особу. Це мабуть буде доступно тій сімї в які є 4 особи, і  тільки тоді вони зможуть використовувати 1 телефон на всіх.  А якщо сімя з 3 людей, товже всьо, поповнити телефон буде недоступно.

Відповісти
  • Юлия
25.07.24 08:44

Ирина, а про інтернет і взагалі можна забути))))

Відповісти
  • Валентина
26.07.24 08:54

Скажіть будьласка як можна таке планувати і затверджувати ? розрахунки у цінах червня 2024 р - це що насмішка над людьми ? Де такі ціни - в якій країні ?  Нехай би ці свині , що таке планують і жили на цей прожитковий мінімум. 

Відповісти