Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


24.07.24
3619 17 Друкувати

Президентом підписано закон про Клуб Білого Бізнесу!

Голова Податкового Комітету ВРУ Данило Гетманцев повідомив, що Президент підписав закон про "Клуб Білого Бізнесу". Нардеп нагадує, що закон передбачає: 

► запровадження Переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, які користуватимуться низкою переваг у податковому адмініструванні під час воєнного стану;

► до Переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства  включатимуться юридичні особи та фізичні особи-підприємці, резиденти Дія.Сіty, які відповідатимуть низці вимог та критеріїв з урахуванням системи оподаткування (зокрема, вимоги до рівня сплати податків, вимоги до рівня нарахування заробітної плати тощо);

► платники податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, включені до Переліку, отримуватимуть такі переваги:

  • мораторій на документальні перевірки, крім деяких видів;
  • скорочення строків камеральної та документальної перевірок у цілях бюджетного відшкодування; 
  • скорочення строків надання індивідуальних податкових консультацій;
  • за платником податків закріплюється комплаєнс-менеджер, з яким платник зможе взаємодіяти зокрема із використанням засобів дистанційного зв’язку, у тому числі у режимі відеоконференції.

Також він наголошує, що "держава та білий бізнес є абсолютними союзниками у боротьбі з тіньовиками та корупціонерами. Саме по цій межі протистояння ми разом ефективно подолаємо тінь, а головне корупцію".

За матеріалами Данило Гетманцев, Голова Податкового Комітету ВРУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • UPS
24.07.24 14:24

короче, задавлять малий і середній бізнес! знищать країну!

Відповісти
  • Алексей
24.07.24 14:48

А всі інші - податкові ухілянти ))))

Відповісти
  • Кирпулька
24.07.24 14:59

У нас вже є офіси великих платників податкі, де у кожної компанії  свій куратор, а тепер ще й ця структура. Більше спиногризів на спині бізнесу. І всіх потрібно утримувати.

Відповісти
  • Елена
24.07.24 15:38

всё понятно, кто будут эти "белые и пушистые" неприкасаемые, кого проверять нельзя и бюджетное возмещение в кратчайшие сроки

Відповісти
  • 111
24.07.24 15:41

Елена, туди попадуть "свої", яких треба прикрити і не чіпати. У мене знайома пішла на роботу у держаний аудит (не довго пропрацювала), так ій одразу при працевлаштуванні сказали: "Ця влада не краде!" Так само і буде із цим білим клубом!

Відповісти
  • Світлана
24.07.24 16:52

так а яка низка вимог?

Відповісти
  • PS
24.07.24 17:02

Світлана, конфеденційна інформація, внутрішня політика

Відповісти
  • Ирис
24.07.24 20:23

"з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства".....
кто этот фантазер и что он принимает,  если смог такую формулировку придумать?
Все остальные налоговое законодательство соблюдают не добровольно?

Відповісти
  • Шурик
25.07.24 02:45

Нужно ещё и белый на оттенки поделить, бело-зелёный отдельным пунктом.

Відповісти
  • Валентина
25.07.24 08:53

не простіше створити умови , щоб бізнес спокійно працював і розвивався і не ділити на білих і  не білих  , мабуть що  - ні,  бо тоді  потрібно  починати з себе  , а у самих то  рило в пуху..Як в фільмі : значит будут грабить !!!

Відповісти
  • данет
25.07.24 10:16

идем в эвропу товарищи. что ? в европе такого нет ?. значит идем назад в рашковый совок.

Відповісти
  • охохо
25.07.24 16:32

данет,  хорошо бы

Відповісти
  • ASD
25.07.24 10:26

травка зенелеет

Відповісти
  • Елена
25.07.24 12:28

Когда я начинала работать бухгалтерам, (большой штат, я рядовая тогда еще была) к нам приходила уборщица (пенсионерка), которая рассказывала, что всю жизнь была глав.бухом, а сейчас никогда в жизни не хочет вернутся в бухучет.... что лучше пылесосить и мыть полы.... 
У меня в голове была полная не стыковка тогда... к а к? как главбух моет полы - это же умные люди главбухи.... 
И вот прошло много лет.... я уже давно главбух... и чем ближе мне к пенсии, тем чаще я вспоминаю ту женщину.... И тем больше я ее начинаю понимать.... 

Відповісти
  • The end
25.07.24 15:11

Все животные равны, но некоторые животные равнее других (с)

Відповісти
  • Дискримінація за рівнем доходу!
26.07.24 17:28

"Високий рівень добровільного дотримання податкового законодавства"
плутають з високим рівнем доходу, сплати, чого завгодно, тільки не того, що дійсно треба для визначення
"високого рівня добровільного дотримання податкового законодавства"

Відповісти
  • Воно Вам треба?
26.07.24 17:57

"Перелік платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства оприлюднюється..."