Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


06.09.24
3354 22 Друкувати

МВФ радить підвищити ставку ПДВ

Голова Податкового Комітету ВРУ Данило Гетманцев повідомив про чергову зустріч з МВФ за участю Мінфіну та Нацбанку.

За його словами, під час зустрічі представники України не змогли пояснити позиції «патріотів» від опозиції та навіть деяких від монобільшості, що відмовили у фінансуванні власній армії.

Обміркували очевидні кроки, що треба робити та невідворотність катастрофи при зволіканні.

"По суті для МВФ є очевидною недостатність ресурсів навіть в проваленому ВР проекті. Серед додаткових джерел пропонують ПДВ.

Обговорили також екстра податок на банки. Дискусія триває.

Працюємо", - пише нардеп.

За матеріалами Данило Гетманцев, Голова Податкового Комітету ВРУ

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Світлана
06.09.24 08:31

МВР не радить скоротити видатки на бюджетників ? В краіні половина населення , може пора вже змінити систему влади ? А не красти ... але це поки фаетастика ...на жаль 

Відповісти
  • СержК
06.09.24 08:31

Ох, вже цей підступний мивифи... А хто йому ті пропозиції готує? хіба не гетьманцеві? Під час війни піднімати податки населенню, яке дуже динамічно скоротилось з початком війни, знекровленим підприємствам (не тім, що під дахом, там напрацьовани десятиліттями схеми захистять, а податкова поблажливо примружить очі)... А митниця? А опщори? а майно, яке у чиновників з початком навали росте як на свіжих дріжжях? ні, нехай навіть пенсіонери віддуваються, сплачуючи додатковий ПДВ та компенсуючі хатєлки держави накрутки продавців...

Відповісти
  • Світлана
06.09.24 08:37

В Україні пенсії суддів можуть становити понад 200 тис. грн. на місяць. Йдеться про суддів Верховного суду. При цьому, судді місцевих судів можуть отримувати на заслуженому відпочинку близько 70 тис. грн.

Відповісти
  • Світлана
06.09.24 08:38

Про це йдеться у матеріалі OBOZ.UA. Так, напочатку минулого року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення у відставку судді Верховного Суду у Касаційному господарському суді Людмили Стратієнко. Новина про її звільнення розміщена на сайті Верховного суду в лютому 2023-го. При тому в своїй декларації за 2023 рік вона вказала:

2 млн 675 тис. 423 грн зарплати – в середньому 222 тис. 951 грн на місяць2 млн 599 тис. 606 грн пенсії – в середньому це 216 тис. 633 грн на місяць.

А колишній голова Верховного суду Ярослав Романюк за минулий рік задекларував пенсію в розмірі 2 млн 937 тис. грн. Це приблизно 244 тис. 752 грн на місяць. Зазначимо, високі пенсії колишніх суддів Вищого суду пов’язані з тим, що їй колеги, які продовжують працювати, отримують зарплати вищі, ніж в судах нижчої інстанції.

Відповісти
  • Тетяна
09.09.24 13:57

а тим часом на передовій хлопці, яким відриває руки, ноги, очи вилітають, це найлегший варіант, худший самі розумієте, загібель, отримують по 100тис, ще й заправляють авто за свої, купляють в складчину РЕБи, мда, розрив в сумах отриманих коштів бачимо, а ми усі продовжуємо заробляти на них кошти і утримувати їх життя, тобто ця категорія населення постійно на нашому отриманні і наша пенсія розумію яка буде

Відповісти
  • Нина
06.09.24 09:37

https://www.youtube.com/live/XeZOJovu0VQ?si=rr9FPqkdLY5hDLHN

Відповісти
  • ТАСА
06.09.24 09:45

Не вірю! З-п ,собі- ріднесеньким - зменшіть до тис.50-60 і скільки у бюджеті добавиться грошей. Та й пенсії держслужбовцям треба теж якось коригувати.

Відповісти
  • Ирина
06.09.24 10:12

Так а що каже МВФ на блокування ПДВ ? Так це хіба не підвищення аж в 2рази податку ПДВ. Деякі податкові не розблоковують навіть по рішенню суду з 2023року. На це як дивиться МВФ?

Відповісти
  • Абзац
06.09.24 10:45

однією рукою дадуть - другою заберуть, але заберуть набагато більше!

Відповісти
  • Олена
06.09.24 11:12

Абзац,тільки те,що дали-розкрали злодії при владі,а віддавати буде залишок невеликого бізнесу (не олігархівський) та обіднілий люд. І пісня про поради МВФ застаріла з 2014року. Вони просто хочуть повернути свої кошти з гарними відсотками, а крадії при владі самі придумують, як зовсім знищити залишок малого бізнесу та звичайних людей. А з чого жерти потім будуте,ПАДЛЮКИ?

Відповісти
  • Слів нема
06.09.24 12:00

Олена, та да... знайти б тих гарних людей, хто таку професійну владу привів до влади ж і надав їй аж такі повноваження (нагадаю, вперше за всю історію з 1991 року у цього президента є монобільшість у парламенті), та подивитись би в очі, запитавши "задоволені" ?
але ж де їх найдеш, тих інопланетян. Бо не могли ж виборці оце так наобирати, правда?

Відповісти
  • Абзац
06.09.24 11:25

да-да, так як спрочатку давали кредити, а курс євро і долара зріс у 4 рази, вже повернули собі не мало.... як не рашисти понищать скільки всього, то потім чи кредити зможемо повернути....

Відповісти
  • Слів нема
06.09.24 11:57

Абзац, ото, такі ті кляті МВФівці, зла не вистачає. От нахіба давати ті кредити, гранти, допомогу?! Не могли просто послати кудись подалі в ліс з формулюванням "рогрібайте, як хочете", таких "вдячних" українців?
Правда ж, ви б знайшли вихід,я к без тих кредитів до цього часу дожити не будучи частиною росії?

Відповісти
  • Абзац
06.09.24 13:54

Слів нема, я проте, що даючи кредити могли курси у 4 рази не підніміти, ну й і як у такий час зараз можна збільшувати нам податкове навантаження.... ?!

Відповісти
  • Слів нема
06.09.24 14:13

😢

Відповісти
  • Абзац
06.09.24 15:28

"...нам..." - це малось на увазі простому народу, а от військовий збір на розкіш, нові легкові авто....- можна (і навіть треба) увести

Відповісти
  • Светлана
06.09.24 11:50

А МВФ порадить повіситись, що далі... Хай тей хто рахував бюджет на 2023 рік і платить все недоїмку за свій кошт!!!

Відповісти
  • Юрій
06.09.24 15:20

Знаете, кто в топе доноров МВФ, платит больше Канады?)) 

Відповісти
  • Абзац
06.09.24 15:27

у нас дуже прогресуюча цифровізація, диджиталізація....і в результаті бардак, все розкрадають - парадокс якийсь!

Відповісти
  • Стас
06.09.24 19:21

Абзац, парадокс в том, что воровство продолжается во время военного положения, хотя благодаря этому положению можно было бы вполне законно (по законам военного времени) наказывать тех, кто ворует. Но если сами представитель "власти" и воруют, кто ж их накажет? И воровство - не воровство, если по документам - премия 40млн, например, как у Кудрицкого...

Відповісти
  • Тамара
09.09.24 09:30

Так, а де, власне, пропозиції МВФ?  В новині прочитала тільки про те, що негідна опозиція, якої менше1/3  у ВР, не хоче фінансувати армію. Товариші редакція, а цю публікацію взагалі можна назвати новиною? Тут на городі бузина, а в Києві дядько із посиланням на Гетманцева

Відповісти
  • Наталия
09.09.24 09:48

А МВФ не радить зробити вилку для зарплат, наприклад, максимум 10 мінімальних для чиновників?

Відповісти