Чат 911

Отримуйте
новини поштою!

16.09.24 00:00
0 Друкувати

У Гетманцева погодили законопроєкт про підвищення податків

Податковий Комітет ВРУ рекомендував прийняти ресурсний законопроєкт № 11416-д (підготовлений у новій редакції на повторне перше читання), який передбачає:

1) підвищення військового збору (ВЗ) на період до 31 грудня року, у якому буде припинено воєнний стан, а саме: 

► підвищення ставки з 1,5% до 5%;

► встановлення ВЗ у розмірі 1% від доходу платників єдиного податку ІІІ групи; 

► встановлення ВЗ для ФОП - платників єдиного податку І, ІІ та IV групи на рівні 10% розміру мінімальної ЗП;

2) встановлення ставки податку на прибуток для банків за 2024 рік у розмірі 50%;

3) встановлення ставки податку на прибуток для небанківських фінансових установ (крім страховиків) на рівні 25%;

4) вдосконалення запропонованої моделі визначення розміру авансових внесків з податку на прибуток підприємств для АЗС;

5) зміна податкового періоду з квартального на місячний для подання звітності про виплачені доходи на користь фізичних осіб (для економічного бронювання);

6) доручення КабМіну розробити законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування військового збору до спецфонду Держбюджету з метою їх спрямування на потреби фінансового забезпечення сектору безпеки і оборони.

За матеріалами Данило Гетманцев, Голова Податкового Комітету ВРУ
Коментарі
  • Тамара
16.09.24 12:12

Навіщо нам такі міністри,  голова Нацбанку, якщо гривня слабшає, інфляція росте, ВВП зменшується,податки ростуть- їхня робота від"ємна, мають всі піти.

Відповісти
  • Володимир
17.09.24 10:56

Тамара, образливо, обурдиво та все-ж... Які ви бачите варіанти виходу з ситуації, що склалася? Що можете запропонувати дієвого крім критики?

Відповісти
  • хороший чоловик
17.09.24 13:27

Володимир,бла -бла  , а вы как думаете  должны ли налогоплательщики содержать такой уряд, за  который надо думать, может пусть п-ют. а мы за них поробимо

Відповісти
  • Марина
17.09.24 11:35

Володимир, а зачем мы их выбирали, если сами за них должны думать, предлагать?
Это же дикость, например, нанять сантехника, заплатить ему и всё сделать самой.

Відповісти
  • хороший чоловик
16.09.24 13:55

Тамара, так  такі и нужни

Відповісти
  • Тетяна
16.09.24 12:15

З якого періоду ми повинні це застосувати?
та за за який перід ФОП 2й грн має плаити 800 грн вз тобто 10% від мин зп

Відповісти
  • СержК
16.09.24 13:28

Тетяна,але хочуть в будь-якому випадку, навіть, якщо і не встигнуть, зробити це заднім (хочеться вставити інше слово) числом з 1 жовтня...дарма, що це кричуще незаконно...

Відповісти
  • Мария
16.09.24 12:40

Тетяна, закон ще не прийнято, тож ніхто вам відповіді на це не дасть. чекайте остаточного прийняття

Відповісти
  • Лариса
16.09.24 15:56

Для ФОП 1 групи-платити -800грн ,це є дуже багато.Чекаємо зразу велике підняття цін на все.

Відповісти
  • Олена
16.09.24 16:42

Останнім часом доходи нашої держави зменшились. Після того, як було введено податок на повітря, ви стали менше дихати! Це обурливо! Мовч-а-а-ати! Крім того, запроваджується новий податок на опади: за звичайний дощ – 100 лір, за зливу – 200 лір, з громом та блискавкою – 300 лір. Мовч-а-а-ати!

Відповісти
  • Лариса
16.09.24 17:40

Олена, але Чіполіно переміг врешті решт. 

Відповісти
  • данет
17.09.24 10:10

Лариса,так то чипполино а у нас .................

Відповісти
  • (c)
16.09.24 17:18

"Зупиніть Землю! Моя зупинка. Я вихожу..."

Відповісти
Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам